برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار تهران,اتوبار مرزداران,باربری تهران,باربری مرزداران,اتوبار,باربری,اتوبار ارزان در مرزداران

اتوبار خوب در مرزداران

  • یکشنبه 14 مهر 1398
  • 2049 نفر

هر شخصی در طول زندگی مجبور می‌شود به دلایل مختلف اسباب‌کشی کند. برخی مستاجر هستند و باید دست‌کم سالی یک بار از جایی به جای دیگر بروند و برخی خانه جدید می‌خرند و باید جابه‌جا شوند.به هر حال، اسباب‌کشی یک کار سخت و گاه طاقت‌فرسا به شمار می‌رود. به ویژه اگر مجبور شوید که هر سال اسباب‌کشی کنید. اما راهکارهایی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند اسباب‌کشی کم‌دردسرتری داشته باشید.

اتوبار مرزداران

شرکت اتوبار همسایه همیشه در همسایگی شماست...اگر برای اسباب کشی و حمل اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری و حتی خرده بار در محدوده ی مرزداران به دنبال اتوبار و باربری هستید ، با ما تماس حاصل نمایید.

اتوبار همسایه در تمامی نقاط کلان شهر تهران ، دارای شعبه می باشد.

باربری شهرک غرب

باربری قیطریه

اتوبار جنت آباد

اتوبار پونک

اتوبار انقلاب

باربری استاد معین

باربری یوسف آباد

و....

اسباب کشی آسان آرزوی همه خانواده های تهرانی است. شلوغی خیابان ها و ترافیک به همراه ساعات کاری طولانی، برنامه ریزی برای اثاث کشی را بسیار مشکل کرده است. از بسته بندی لوازم خانه و جمع کردن خرده ریزها در جعبه ها و کارتن ها که بگذریم نوبت به پیدا کردن آدرس باربری های تهران است. تماس با باربری و هماهنگی برای پیدا کردن کارگر اسباب کشی و کامیون هم یک مشکل جدی است.

یک اتوبار خوب چه ویژگی هایی دارد؟

ارائه ی مشاوره به مشتریان

اولین ویژگی یک اتوبار خوب ، دادن مشاوره به مشتریان در زمینه ی حمل و نقل و باربری و اسباب کشی و کلا خدمات باربری می باشد.شرکت اتوبار همسایه به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل آماده ی ارائه ی مشاوره به مشتریان عزیز به صورت رایگان می باشد.

تشریح جامع و کامل از خدماتی که ارائه می کنند

یک اتوبار خوب به صورت کامل و جامع خدماتی را ارائه می دهد به مشتری توضیح می دهند به طوریکه هیچ جای نگرانی و شک و شبهه ای برای مشتری باقی نماند.

حضور به موقع کارگران در محل 

از دیگر ویژگی های مهم یک اتوبار خوب ، خوش قولی است.و اینکه به موقع و بدون اتلاف وقت به محل مورد نظر بروند .

جابجایی با دقت و مرتب توسط کارگران

مطمئنا اسباب و وسایل و بار و کالای هر کسی برای صاحبش بسیار گران بها و ارزشمند می باشد.شرکت اتوبار همسایه با داشتن پرسنل حرفه ای و آموزش دیده ، کار حمل و نقل و اسباب کشی را با بیشترین دقت و مهارت انجام می دهند.

داشتن تجهیزات نو و جدید

برای انجام بهتر هر کاری ، داشتن وسایل و تجهیزات نو و به روز بسیار کمک کننده می باشد.اگر کم و کاستی وجود داشته باشد ، باعث وقت کشی و بالا رفتن هزینه ها برای مشتری می شود.وسایل و ماشین های اتوبار همسایه ، هر چند سال یکبار تعویض می شوند و در بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل جدید ترین تجهیزات استفاده می شود.

قبول انتقادات و پیشنهادات سازنده از سوی مشتریان

یک اتوبار خوب ، با استقبال از انتقادات و پیشنهادات  مشتریان سعی می کند که نقاط قوت خود را بیشتر و نقاط ضعف خود را از بین ببرد.

وسایل ضروری برای بسته بندی لوازم خانه

جعبه های مقوایی در اندازه های مختلف

 

کارتن برای اسباب کشی
 

پرداخت قیمت کارتن اسباب کشی بسیار به صرفه تر از بسته بندی غیر اصولی لوازم در کارتن های نازک و بدون استحکام است. در صورتی که از سرویس بسته بندی و اسباب کشی اتوبار همسایه  استفاده کنید معنی واقعی اسباب کشی آسان را حس خواهید کرد. بسته بندی لوازم منزل در کارتن های ۵ لایه در ۵ سایز مختلف بخشی از خدمات اسباب کشی اتوبار همسایه  است.( بسته بندی وسایل و اثاثیه ی منزل )

روزنامه های قدیمی

قرار دادن لوازم در کارتن به تنهایی کافی نیست. بهتر است فضای بین لوازم شکستنی را با استفاده از روزنامه های قدیمی پر کنید تا ظروف شکستنی و ظریف آسیب نبیند. این روزنامه ها برای بسته بندی لوازم خانه و خرده ریزها بیشترین کاربرد را دارند.

ساک های زیپ دار بزرگ بسته بندی

 

ساک زیپ دار برای اسباب کشی

ساک ها برای بسته بندی لوازم خانه کاربرد زیادی دارند. برای بسته بندی لوازم خانه و رختخواب ها ساک های بزرگتری باید تهیه کنید تا از کثیفی ملحفه رختخواب ها جلوگیری شود. از ساک های  کوچکتر هم می توان برای بسته بندی لباس ها غیر از کت و شلوار و پالتو استفاده کرد. برای حمل لباس های رسمی، کارتن های رگال دار ویژه طراحی شده است.

پلاستیک حبابی بسته بندی

 

پلاستیک حباب دار برای اسباب کشی

پلاستیک حباب دار به صورت رول فروخته می شود و قیمت مناسبی هم دارد. اسباب کشی آسان و بدون دردسر را می توان با بسته بندی صحیح لوازم و استفاده از پلاستیک حباب دار تجربه کرد. دور پایه مبل ها، لوازم چوبی بزرگ تر و شیشه های ویترین را با این پلاستیک حبابی بسته بندی بپیچید تا موقع جا به جایی توسط کارگر اسباب کشی آسیب نبینند.( فروش کارتن و وسایل بسته بندی اثاثیه

چسب بسته بندی کاغذی

چند رول بزرگ از این چسب های کاغذی را برای اثاث کشی لازم دارید. این چسب ها برای بستن درب کارتن ها استفاده می شوند. اسباب کشی آسان نیاز به لوازم و وسایل زیادی ندارد ولی برخی از لوازم کوچک مثل همین چسب ها را حتما تهیه کنید.

نشانگر و برچسب های بزرگ برای اسباب کشی

با پرداخت دستمزد کارگر اسباب کشی می توانید تجربه خوبی از حمل بار توسط اتوبار همسایه داشته باشید. حمل بار و اثاث کشی به منزل جدید تازه اول راه است. باز کردن کارتن ها و چیدن وسایل در کمدهای اتاق زمان زیادی می برد. برچسب ها و نشانگرها برای اسباب کشی آسان و پیدا کردن لوازم یک راهکار ساده است. موقع بسته بندی لوازم خانه با ماژیک روی برچسب ها را نشان گذاری کنید. خیلی ساده با نوشتن کلماتی مثل :" ظروف آشپزخانه"، " شکستنی"،" لوازم برقی" ، " لوازم میز توالت" و .... می توانید اسباب کشی اسان را تجربه کنید.

اسباب کشی آسان با چک لیست پیشنهادی

برای اینکه اثاث کشی و بسته بندی لوازم خانه طبق زمان بندی انجام شود ، همین حالا دست به کار شوید. از دست دادن زمان اصلا به نفع تان نیست. بدون تردید در ساعات پایانی استرس و فشار بیشتری را احساس می کنید و تمرکز خوبی ندارید. کارهای را به روز آخر موکول نکنید. بدون درنگ و طبق چک لیست زیر همه لوازم را بسته بندی کنید. کارگر اسباب کشی برای حمل کارتن های آماده، زمان کمتری را صرف می کند.

لوازم هر اتاق را جداگانه بسته بندی کنید
 

برای صرفه جویی در وقت و انرژی، هر قسمت از فضای منزل را به صورت جداگانه جمع آوری کنید. بسته بندی لوازم هر اتاق در کارتون های جدا، مزایای زیادی دارد. اول از همه زمان کمتری صرف بسته بندی شده و کارها با سرعت بیشتری انجام می شود.از طرفی پس از اسباب کشی و ورود به منزل جدید به راحتی می توانید لوازم هر اتاق و وسایل مرتبط را پیدا کنید. کتاب ها در یک جعبه، لباس ها و لوازم جانبی در جعبه ای دیگر، ظروف داخل کابینت ها و لوازم آشپزخانه را نیز در جعبه های دیگری قرار دهید. روزنامه و پلاستیک های حبابی مانع از شکستن وسایل می شود. شروع کنید و نگذارید اسباب کشی تمرکزتان را بر هم بزند.

لوازم بدون استفاده را به منزل جدید نبرید

برای اسباب کشی آسان و ارزان برنامه ریزی مشخصی داشته باشید و اشیای غیر قابل استفاده را با خود حمل نکنید. اگر لباسی را در ۶ ماه گذشته نپوشیده اید، وسایل قدیمی را در انبار جمع کرده اید، لوازم برقی معیوب یا وسایل چوبی شکسته دارید، چه می کنید؟وسایل خراب و بی مصرف را دور بیندازید و لوازم قابل مصرف را به موسسات خیریه اهدا کنید. با خلاص شدن از لوازم غیر قابل استفاده ای که در انبار دارید، احساس سبکی و آرامش بیشتری خواهید داشت. چه دلیلی دارد لوازم بدون استفاده را با خود به منزل جدید ببرید؟ با کم شدن لوازم، هزینه اسباب کشی در تهران، دستنزد کارگر اسباب کشی و هزینه حمل وسایل هم کمتر خواهد شد. کرایه حمل بار بستگی به مقدار لوازم و تعداد بسته ها دارد.

ماهرانه برچسب بزنید

برچسب گذاری درست روی جعبه ها راز یک اسباب کشی آسان و سریع است. اگر چاپگر در خانه دارید می توانید لیست لوازم هر جعبه را در کامپیوتر تایپ کرده و چاپ کنید. به این ترتیب به راحتی همه لوازم را پیدا می کنید. بر روی جعبه ها برچسب هایی نظیر ” مهم”، ” شکستنی” ،” اول باز شود” و هر چیزی که راهنمایی تان می کند را بچسبانید. بهتر است برچسب ها را در هر چهار طرف جعبه ها بچسبانید تا همیشه قابل خواندن باشند. حتما لیست کامل محتویات هر بسته را در کامپیوتر یا گوشی موبایل داشته باشید. این لیست راهنمای خوبی برای باز کردن بسته های ضروری است. از ابزاریهای مدرن برای اسباب کشی آسان استفاده کنید.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم