برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
ایزی پک,باربری تهران,اتوبار تهران,بسته بندی تخصصی اثاثیه ی منزل

ایزی پک اسباب کشی منزل

  • یکشنبه 7 مهر 1398
  • 2349 نفر

ایزی پک بسته بندی اثاثیه ی منزل شامل جمع آوری اثاثیه ، بسته بندی تخصصی اثاثیه ، حمل و نقل اثاثیه و چیدمان اثاثیه می باشد.

ایزی پک  بسته بندی اثاثیه ی منزل

ایزی پک بسته بندی اثاثیه ی منزل شامل جمع آوری اثاثیه ، بسته بندی تخصصی اثاثیه ، حمل و نقل اثاثیه و چیدمان اثاثیه می باشد.

شرکت اتوبار همسایه با ارائه ی پک کامل بسته بندی اثاثیه ی منزل به مشتریان عزیز ، آماده ی خدمت رسانی می باشد.اتوبار همسایه در تمامی نقاط شهر تهران از جمله باربری شهرک غرب ، باربری قیطریه ، اتوبار جنت آباد ، اتوبار پونک ، باربری پونک ، اتوبار انقلاب ، باربری استاد معین ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا ، اتوبار زعفرانیه و.....دارای شعبه می باشد.

بسته بندی اثاثیه ی منزل

همیشه بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی بسیار بسیار سخت تر و مهم تر است .چرا که کوچکترین کوتاهی و اشتباه در بسته بندی اثاثیه ، باعث بوجود آمدن خسارت به اثاثیه می شود که گاهی این خسارت بسیار گران و پر هزینه است.کارگران اتوبار همسایه کار بسته بندی اثاثیه ی منزل را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهند.بسته بندی اثاثیه توسط کارگران اتوبار همسایه با جدیدترین تجهیزات و وسایل بسته بندی صورت می گیرد.در ضمن فروش کارتن و وسایل بسته بندی اثاثیه ، جزو خدمات اتوبار است.

حمل و نقل اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری

اتوبار همسایه کار حمل و نقل اثاثیه و بار و کالا را به صورت حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل به خارج از کشور انجام می دهد.

حمل و نقل درون شهری

 

حمل و نقل درون شهری

اتوبار همسایه در حمل و نقل درون شهری جزو بهترین اتوبار تهران می باشد که با جدیدترین ماشین های حمل و نقل و کار بلد ترین  کارگران و بهترین رانندگان مشغول به حمل و نقل اثاثیه و بار و کالا به صورت درون شهری می باشد.

حمل و نقل برون شهری

 

حمل و نقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری بخاطر مسافت زیاد و تمام مشکلاتی که ممکن است در طول راه پیش بیاد ، بسیار مهم می باشد .مشکلاتی از قبیل بارش ، بازرسی در حین راه و....پس اگر قصد ارسال بار به شهرستان  را دارید ، حتما از شرکت باربری درخواست حمل بارتان را بکنید که دارای ماشین های باربری سالم و جدید باشد چرا که اگر ماشین های اتوبار و باربری قدیمی و مدل پایین باشد ، در حمل و نقل برون شهری امکان خرابی ماشین و معطلی برای رسیدن باربه مقصد وجود دارد.مورد بعدی این است که ماشین های باربری حتما مسقف و پوشیده باشد که اگر در بین راه بارش شروع شد ، سقف های ماشین با چادرهای ضد آب پوشیده شده باشد.مورد سوم هم اینکه کارگران و رانندگانی داشته باشد که هم امین و مورد اعتماد باشند و هم اینکه رانندگان اتوبار به نقشه ی راهها و جاده ها کاملا آشنایی داشته باشند.

حمل بار به خارج از کشور

 

حمل بار به خارج از کشور

حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی و توسط پرسنل شرکت اتوبار همسایه به کشورهای همسایه ارسال خواهد شد.

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل

یکی دیگر از مواردی که در ایزی پک اتوبار همسایه موجود است ، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل توسط کارگران اتوبار است.که البته اینکار طبق نظر و سلیقه ی مشتری انجام خواهد شد.

 

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم