برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار,اتوبار جنت آباد,اتوبار در جنت آباد,اتوبار ارزان جنت آباد,اتوبار ارزان در جنت آباد,اتوبار خوب در جنت آباد

اتوبار جنت آباد

  • جمعه 22 شهریور 1398
  • 2017 نفر

از دیرباز جابجایی انسان ها و وسایل یکی از چالش های مهم بود که در طول زمان، تکنولوژی و سیستم های مکانیزه موجب پیشرفت در این زمینه شدند و حالا می تواند به صورت جزئی تر به روش های مختلف باربری و اتوبار پرداخت که به عنوان یک حرفه توسط برخی از شرکت ها ارائه می گردد...

اتوبار جنت آباد

اگر به دنبال یک شرکت اتوبار و باربری خوب و باربری ارزان در محدوده ی جنت آباد و تمامی نقاط شهر تهران هستید ، با اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.

شرکت اتوبار همسایه سالهاست که در زمینه ی حمل و نقل بار و کالا و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری مشغول به فعالیت است و تا کنون سعی بر آن داشته است که همواره با توجه به پیشنهادات و درخواستهای مشتریان گرامی و عزیز کیفیت خدمات و نوع خدماتش را ارتقاء داده و الان جزو یکی از بهترین شرکت اتوبار و باربری تهران می باشد.

تعریف شرکت باربری و اتوبار

تعریف شرکت باربری

شرکت باربری به شرکتهایی گفته می شود که در زمینه ی حمل و نقل و جابجایی هر گونه بار  و کالا و اثاثیه فعالیت می کنند.انواع بار مثل شن ، ماسه ، آجر ، اثاثیه و....

نکته: حمل و نقل و جابجایی مواد غذایی فاسد شدنی با ماشین های مخصوص انجام می شود .شرکت های باربری و اتوبار حمل و نقل مواد غذایی فاسد شدنی را انجام نمی دهند.

تعریف شرکت اتوبار

شرکت های اتوبار به شرکت هایی گفته می شود که حمل کالا و خرده بار و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری را انجام می دهند.

وظایف شرکت های باربری و اتوبار

ارائه مشاوره مناسب به مشتریان در مورد خدمات باربری 

 

مشاوره ی تلفنی

اولین وظیفه یک شرکت باربری خوب این است که تمامی اطلاعات لازم برای پروسه اسباب کشی را در اختیار مشتریان قرار دهد و درباره حمل بار به شما توضیح دهد.

هزینه دقیق باربری

هزینه باربری با توجه به بار شما و اقلامی که جابجا می شود باید به صورت دقیق محاسبه شود همچنین هزینه های متغیر و جانبی را نیز به اطلاع شما برسانند تا شما بدانید هنگام اتمام کار چه مبلغی را باید پرداخت کنید.(برای آگاهی بیشتر میتوانید به مقاله نرخ باربری اثاث منزل مراجعه نمایید.)

مشاوره برای تعیین روز و ساعت اسباب کشی

انتخاب روز و ساعت مناسب جابه جایی نقش مهمی در سهولت و کاهش هزینه های اسباب کشی شما دارد. شرکت خدمات اسباب کشی با توجه به تجربه خود در این زمینه می تواند مشاوره خوبی برای تعیین بهترین زمان باربری به شما بدهد.

راهنمایی برای انتخاب ماشین باربری

 

هر ماشین باربری خصوصیات متفاوتی دارد که با توجه به بار شما باید انتخاب شود و یک شرکت باربری مورد اعتماد، باید با توجه به حجم و وزن بار شما مناسب ترین ماشین برای اسباب کشی را به شما پیشنهاد دهد. مناسب ترین ماشین برای اسباب کشی کامیونت مسقف فلزی است که دیواره کابین آن با موکت و یا سایر مواد عایق است. برای بارهای صنعتی با توجه به فلزی بودن کابین(سنگین شدن بیش از حد)، کامیونت کابین فلزی اصلا مناسب نیست.

مشاوره برای تعداد کارگر

انتخاب تعداد کارگر مناسب نقش زیادی در سرعت جابه جایی و در نتیجه هزینه های باربری شما دارد. اتوبار باید با توجه به میزان بار شما و تعداد طبقاتی که باید بار جابه جا شود، تعداد کارگران کافی برای جابه جایی را به شما اعلام کند. استفاده از تعداد کارگران ناکافی سبب افزایش زمان اسباب کشی و با توجه به ساعتی بودن هزینه کارگر اسباب کشی، شما پول بیشتری برای کارگر حمل بار می پردازید. همچنین به دلیل خستگی بیش از حد کارگران(فشار زیاد به دلیل عدم کارگر کافی) ممکن است اثاثیه شما حین جابه جایی آسیب ببیند.

عدم تاخیر در اعزام نیروی باربری

سر وقت انجام شدن اسباب کشی بسیار مهم است و تاخیر در آن باعث بهم ریختن برنامه های شما می شود بنا براین لازم است برای روز اسباب کشی برنامه ریزی و از محل کار مرخصی بگیرید شرکت باربری برای اسباب کشی موظف است سر موقع و بدون تاخیر نیروهای خود را به محل مورد نظر اعزام کند.

جابه جایی ایمن و بدون خسارت

قطعا برای شما مهم است که اثاثیه منزل شما سالم و بدون کوچکترین شکستگی، فرو رفتگی و یا هرگونه آسیبی به خانه جدید شما برسد. موارد زیادی مشاهده شده که لوازم منزل حین جابه جایی دچار آسیب شده اند. شرکت خدمات اسباب کشی متعهد به سالم رسیدن بار شما و همچنین جلوگیری از خطرات دیگر از جمله سرقت است.

دریافت وجه طبق توافق قبلی

شرکت باربری موظف است در هنگام تسویه حساب، همان مبلغ اولیه را که به شما اعلام کرده از شما دریافت کند. آنها حق دریافت هیچ هزینه اضافی مانند انعام و … را از شما ندارند.

استفاده از نیروهای فنی متخصص

شرکت باربری موظف است برای اسباب کشی شما از این نیروهای حرفه ای و مجرب استفاده کند.

همچنین لازم است مهارت هایی نظیر بسته بندی لوازم منزل، باز و بسته کردن لباسشویی، یخچال ساید، ماشین ظرفشویی، لوستر، باز و بسته کردن تخت و … را بلد باشند و کارگران باربری باید به آنها مسلط باشند. البته این خدمات در صورت درخواست مشتریان انجام می شود.

رعایت اصول و اخلاق کاری شرکت باربری

شرکت های باربری موظف هستند اصول و اخلاق کاری حرفه ای را رعایت کنند . گاهی دیده شده که با توجه به ساعتی بودن هزینه باربری، به عمد اتلاف وقت انجام می شود. اقداماتی نظیر دیر حرکت کردن، عبور از مناطق پرترافیک، تاخیر در بارگیری و تخلیه صورت می گیرد تا هزینه بیشتری را از مشتری دریافت کنند. یک اتوبار مطمئن، متعهد به انجام اسباب کشی در کمترین زمان ممکن در عین ایمنی است.

مزایای استفاده از شرکت های باربری و اتوبار برای اسباب کشی

بسته بندی اسباب کشی بصورت حرفه ای

انجام بسته بندی لوازم و وسایل یک شرکت، موسسه، اداره، سازمان و یا اسباب و اثاثیه خانه باید بصورت حرفه ای صورت گیرد. در واقع یکی از مهمترین مزایای شرکتهای باربری همین نکته است. بسته بندی وسایل آنقدر اهمیت دارد که هر چه حرفه ای تر و دقیق تر صورت گیرد، در طول مسیر باربری و حمل بار، احتمال آسیب رساندن به آنها بسیار کمتر می شود. 

به ویژه برخی لوازم اداری و یا خانگی که شکستنی و یا بسیار حساس هستند، در زمان بسته بندی آنها جهت اسباب کشی و باربری باید دقت زیادی ص.رت گیرد. بنابراین از همان ابتدا مشخص می شود که بسته بندی برای اسباب کشی کار هر کسی نیست و افرادی که صاحب تجربه در شرکتهای اتوبار تهران هستند، براحتی می توانند از عهده این کار برآیند. یعنی کارگران باربری و حمل بار. 

آنها ضمن استفاده از بهترین لوازم بسته بندی از قبیل کارتن بسته بندی، فوم، نایلون های مقاوم مخصوص، پلاستیک های حبابدار، بهترین نوع چسب نواری و لوازم دیگر اقدام به آماده سازی و بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل و یا شرکت شما می کنند. 

از بسته بندی مبلمان در اسباب کشی گرفته تا لوستر، وسایل آشپزخانه، لوازم صوتی تصویری، وسایل و لوازم شخصی، لوازم ورزشی، هنری، ابزار آلات موسیقی و غیره. 

تصور کنید به تنهایی می خواهید اقدام به بسته بندی وسایل و لوازم شکستنی خانه به خصوص ظروف کریستال یا چینی کنید. آن هم با حداقل امکانات! در این صورت احتمال اینکه بر اثر حواس پرتی در هنگام بسته بندی، حداقل یک یا دو ظرف را بشکنید و یا موجب ایجاد ترک یا شکستگی های کوچک بر روی بدنه و یا کنار لبه های ظروف شوید، زیاد است. به خصوص اگر این کار را با عجله انجام دهید. 

از طرف دیگر بسیاری از افرادی که بطور شخصی اقدام به بسته بندی وسایل خانه و یا محل کار خود می کنند، اشتباهاتی را مرتکب می شوند که موجب می شود منجر به بروز خسارت و یا اتلاف وقت بیشتر آنها در طول باربری و اسباب کشی شود. از جمله استفاده از کاغذ باطله و یا روزنامه لابلای ظروف و بشقاب ها در هنگام قرار دادن آنها در جعبه و یا کارتن که موجب می شود پس از چیدمان این وسایل در مقصد، مجبور شوید یک دور همه این ظروف را بشویید و یا عدم رعایت احتیاط لازم هنگام پایین آوردن لوستر، لامپ ها و در نتیجه افزایش استرس و فشار و حتی شکستن این لوازم و نیاز به پرداخت هزینه بیشتر جهت خرید آن وسیله. 

اما کارگران شرکتهای اتوبار تهران که با فوت و فن های بسته بندی لوازم منزل و یا شرکتها کاملا آشنایی دارند، این بار سنگین را از روی دوش شما بر می دارند و براحتی و در سریع ترین زمان ممکن اقدام به جمع آوری و سپس بسته بندی وسایل و لوازم شما می کنند. شرکت اتوبار همسایه  به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای باربری تهران در این زمینه توانسته در طول سالهای گذشته با افتخار گام بردارد و کارکنان حرفه ای و دلسوز شرکت شمال بار با نهایت دقت اقدام به بسته بندی کلیه لوازم منزل و یا دفتر کار مشتریان خود کند. به این ترتیب شما هم می توانید اسوده خاطر فقط نظاره گر عملکرد کارگران حمل بار باشید و اینکه:

• به این ترتیب کوچکترین استرس و نگرانی برای شما ایجاد نمی شود.

• کوچکترین فشاری به بدن شما (از جمله عضلات گردن، شانه و یا ستون فقرات) وارد نمی شود. 

• سرعت بالای کار توسط کارگران باربری، موجب صرفه جویی در وقت شما و اعضای خانواده می شود. 

• بسته بندی اسباب و لوازم شما بصورت حرفه ای صورت می گیرد و بعدا کار باز کردن آنها و چیدمان مجدد (این بار در محل مقصد) به آسانی صورت می گیرد. 

• هیچ یک از وسایل گم نمی شوند و آسیب نمی بینند. 

جابجایی بار

نکته مهم دیگر حمل بار به مقصد است. همانطور که گفتیم یکی از وظایف شرکتهای باربری و اتوبار تهران در کنار بسته بندی، حمل و جابجایی وسایل و لوازم به سمت مقصد است. جابجایی وسایل و ارسال آنها باید با استفاده بهترین خودروهای درجه یک باربری صورت بگیرد. ماشین های باربری که بیشترین استفاده را در تهران و شهرستان ها دارند، عبارتند از:

• وانت بار

• کامیون 

• کامیونت 

هر یک از این خودروهای باربری شرکت اتوبار همسایه توسط رانندگان حرفه ای هدایت می شوند. رانندگانی که نه تنها به کوچه خیابان های تهران کاملا آشنا هستند بلکه در طول سالها رانندگی در بزرگراه ها و جاده های کشور توانسته اند به آسانی از عهده این مسئله برآیند و با سرعت بهینه و در کمترین زمان ممکن اقدام به جابجایی و انتقال بار مشتریان ما در داخل و یا خارج از تهران (حمل بار به شهرستان) کرده اند. 

بیمه باربری

یکی از مسائل مهم و خدمات شرکتهای اتوبار تهران، بیمه باربری است که در اختیار مشتریان قرار می گیرد. بیمه باربری یکی از نکات مهم و در واقع مزایای شرکتهای باربری تهران نسبت به اسباب کشی شخصی است. 

در طول مدتی که اسباب و لوازم شرکت و یا منزل خود را در اختیار کارکنان این شرکتها قرار می دهید، کلیه وسایل بیمه خواهند بود. به این ترتیب خیال مشتریان ما نیز راحت است که در صورتی که کوچکترین خسارتی وارد شود، بلافاصله آن خسارت از طرف شرکت باربری طرف قرارداد پرداخت خواهد شد. 

وجود شعبات مختلف در تهران

یکی از مزایای بهترین شرکتهای باربری و اتوبار تهران داشتن شعبات مختلف است. در این راستا شرکت شمال بار نیز با توجه به موفقیت های زیادی که در زمینه خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران داشته اقدام به تاسیس شعبات مختلف نموده که هر شعبه به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان می باشد و با اعزام سریع کارگران و پرسنل خود به همراه ناوگانی از خودروهای درجه یک و مجهز باربری، پاسخگوی کلیه نیازهای افراد حقیقی و حقوقی بوده است. از جمله این شعبات:

اتوبار پونک

باربری پونک

اتوبار انقلاب

باربری استاد معین

باربری یوسف آباد

باربری گیشا

اتوبار زعفرانیه

اتوبار تهرانسر

باربری تهرانسر

اتوبار شمال تهران

اتوبار غرب تهران

باربری جنوب تهران

و....

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم