برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
وسایل بسته بندی اثاثیه,فروش وسایل بسته بندی,اصول بسته بندی ,فروش کارتن ,فروش کارتن برای بسته بندی اثاثیه

فروش کارتن و وسایل اسباب کشی منزل با قیمت مناسب

  • دوشنبه 18 شهریور 1398
  • 3084 نفر

بسته بندی اصولی و درست برای اثاثیه از آن جهت اهمیت دارد که اگر اثاثیه به صورت اصولی و حرفه ای بسته بندی نشود ، باعث وارد شدن خسارت به اثاثیه می شود و این امر محقق نمی شود مگر در دو صورت :اول اینکه وسایل و تجهیزات مخصوص بسته بندی را در اختیار داشته باشیم و دوم اینکه از کسانی که در این زمینه تخصص دارند ( اتوبار همسایه ) کمک بگیریم...

فروش کارتن و وسایل بسته بندی اثاثیه

 

فروش لوازم بسته بندی

یکی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی و حمل و نقل ، بسته بندی اثاثیه و بار می باشد که اگر در این زمینه کوتاهی شود ، باعث وارد شدن خسارت به کالا و اثاثیه و یا بارمان می شود.

شرکت اتوبار همسایه که جزو بهترین باربری ها در سطح شهر تهران می باشد ، با فروش وسایل بسته بندی اثاثیه ، خدمت بزرگی به مشتریان عزیز می نماید.چرا که گاهی اوقات مشتریان فقط به وسایل بسته بندی اثاثیه احتیاج دارند و گاهی برای پیدا کردن وسایل بسته بندی اثاثیه به مشکل بر می خوردند.از جمله پیدا کردن کارتن تمیز و مناسب ،کارتن های رگال دار مخصوص بسته بندی اثاثیه و پرده ، نایلون و سلفون بزرگ و پهن برای بسته بندی و....

اهمیت بسته بندی صحیح

1- بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.

2- بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به شکل درست، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد.

3- نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.

4- زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد.

لوازم بسته بندی برای اسباب کشی

در صورتی که قصد دارید بسته‌ بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید به این لوازم نیاز دارید

در این صورت هزینه بسته بندی اثاثیه منزل شما کاهش پیدا خواهد کرد و فقط هزینه خرید این وسایل را میپردازید .

 کارتن بسته بندی

 

کارتن بسته بندی

این کارتن ها که معمولا در انواع سه لایه و پنج لایه در بازار عرضه می شوند، جهت قرار دادن وسایل و لوازم خانگی و یا اداری مورد استفاده قرار می گیرند و انواع کوچک و بزرگ دارند. درب روی این کارتن ها با استفاده از چسب های نواری چسبانده می شوند.

 کارتن رگال دار: یا کارتن لباس یکی دیگر از انواع کارتن اسباب کشی است که جهت قرار دادن لباس ها و آویزان کردن آنها بکار می رود. این کارتن ها کمک بزرگی به جابجایی و حمل لباس های رسمی مردان و زنان بدون چروک شدن آنها می کند. 

 استرچ رپ

استرچ رپ

 

در واقع نوعی نوار پلاستیکی است که تا حدودی قابلیت کشسانی مناسب و حالتی انعطاف پذیر دارد و جهت جلوگیری از آسیب دیدگی از جمله خراش افتادن بر روی بدنه وسایل اداری و یا منزل در اثاث کشی و جابجایی ورد استفاده قرار می گیرد. از جمله بسته بندی مبلمان در اسباب کشی و یا میز و صندلی و همچنین لوازم خانگی. 

بابل رپ

 

بابل رپ

پوششی از جنس نایلون است که دارای حباب هایی بر روی سطح آن است که این حباب ها مانع از بروز صدمه به بدنه اسباب و اثاثیه شما می شوند. به خصوص زمان بسته بندی لوازم آشپزخانه و یا سایر لوازم شکستنی در منزل. امروزه نه تنها در اسباب کشی و حمل بار، بلکه حتی بسیاری از شرکتها محصولات خود را پس از تولید با بابل رپ می پوشانند و به فروشگاه ها عرضه می کنند تا در طول مسیر و حتی در زمان ارسال به محل مشتریان، اجناس کوچکترین آسیبی نبینند.

 چسب زن

 

چسب زن

چسب زن های دستی اهمیت زیادی دارند چرا که با استفاده از آنها براحتی چسب های نواری بر روی درب کارتن ها چسبانده می شوند.

 لیبل 

استفاده از لیبل (label) نیز اهمیت زیادی دارد چرا که با چسباندن آن بر روی هر یک از کارتن ها و با استفاده از یک ماژیک و یا خودکار براحتی می توان نوع محتوای آن جعبه را نوشت و به این ترتیب هنگام باز کردن کارتن ها و چیدمان مجدد در محل جدید راحت تر و سریع تر می توان وسایل و اثاثیه را در محل های تعیین شده برای آنها قرار داد. 

 Hand Truck

وسیله ای است که دارای دو یا چهار چرخ می باشد و معمولا جهت حمل بار از آن استفاده می شود. امروزه بسیاری از شرکتهای جهان از این وسیله جهت حمل کارتن های حاوی بار به درون خودروی باربری از آن استفاده می کنند. البته کاربردهای این وسیله بسیار گسترده است بطوری که برای مثال در کشورمان در بسیاری از فروشگاه ها، بازارها، فرودگاه ها و... از آن استفاده می شود.

 ساک زیپ دار

 

ساک زیپ دار

که به آن ساک رختخواب نیز گفته می شود، می تواند جهت قرار دادن لحاف و تشک و لوازمی از این دست مورد استفاده قرار گیرند. 

 

نکات مهم در مورد کارتن اسباب کشی

 

کارتن اسباب کشی یا کارتن بسته بندی، یکی از مهمترین لوازم بسته بندی اسباب کشی است. شرکتهای اتوبار تهران، تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین لوازم از جمله کارتن های چند لایه اقدام به ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها کنند. 

اما شاید جالب باشد که بدانید چند نوع کارتن بسته بندی و اسباب کشی در بازارهای ایران و جهان موجود است که هر کدام کاربرد خاص خود و مزایای خود را در باربری تهران دارند. اهمیت این نکته زمانی مشخص می شود که بدانید که در واقع یکی از مهمترین نکات بسته بندی لوازم خانگی بکار بردن و استفاده از بهترین کارتن مخصوص اسباب کشی و جابجایی بار است. 

البته توجه داشته باشید که از کارتن امروزه بطور گسترده ای در صنایع مختلف استفاده می شود. از صنایع غذایی گرفته تا فرودگاه ها. در واقع یکی از کاربردهای کارتن ها استفاده جهت خدمات اسباب کشی در تهران و یا شهرستان هاست. در مجموع اگر بخواهیم انواع کارتن ها را نام ببریم تقریبا در یک دسته بندی کلی می توان گفت:

 کارتن عادی

کارتن هایی که با استفاده از دستگاه های مخصوص کارتن ساز در کارگاه ها و یا کارخانجات تولید می شوند و دارای تلورانس حداقل دو میلی متر می باشند. 

 کارتن مدلدار یا دایکاتی

این نوع کارتن ها کاربردهای بیشتری در صنایع مختلف و همچنین بازارها دارند و شامل چند دسته هستند: 

کارتن موزی (جهت بسته بندی و حمل میوه ها)، کارتن دسته دار (جهت بسته بندی و حمل قطعات صنعتی و فلزی)، کارتن یک درب (جهت استفاده در نمایشگاه ها جهت نمایش محصول)، کارتن بدون درب (جهت بسته بندی لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر، اجاق گاز، دستگاه ظرفشویی و ...) 

البته امروزه در بیشتر مواقع کارتن های بسته بندی را از لحاظ ضخامت و تعداد لایه های بکار رفته در تولید آنها به چند دسته تقسیم می کنند: 

 کارتن های 3 لایه 
 کارتن های 5 لایه 
کارتن های 7 لایه

جهت بسته بندی لوازم در اسباب کشی منزل و یا شرکتها و سازمان هایی که قصد جابجایی و حمل بار را دارند، کارتن های 5 لایه هستند. کارتن های پنج لایه بهترین و مقاوم ترین نوع کارتن هایی هستند که می توان از آنها جهت بسته بندی و آماده سازی اسباب و اثاثیه (به منظور اسباب کشی و حمل بار) استفاده کرد. 

این مسئله البته زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کنید که فاصله مکان مبداء و مقصد نسبتا زیاد یا طولانی باشد. برای مثال زمانی که از منطقه ای در شرق تهران  به منطقه ای در غرب شهر  اسباب کشی می کنید. در زمینه حمل بار به شهرستان نیز باز هم مسئله بسته بندی اثاثیه و نوع کارتن های بکار رفته حساس تر است.

به همین جهت معمولا توصیه می شود که:

جهت بسته بندی وسایل در اسباب کشی، از کارتن های پنج لایه مقاوم استفاده شود.

 کارتن های مورد استفاده باید نو باشند.

کارتن های بسته بندی مورد استفاده باید دارای گرماژ و یا تلورانس مناسبی باشند.

 دقت کنید که در زمان قرار دادن وسایل در آنها هیچ گونه خراش یا آسیب دیدگی نداشته باشند.

 کارتن های پنج لایه حمل بار

این نوع کارتن ها متداول ترین و پر کاربردترین نوع کارتن ها هستند که توسط شرکتهای اتوبار و باربری مورد استفاده قرار می گیرند. در این نوع کارتن ها بسیاری از وسایل و لوازم از قبیل کتاب، ظروف، بشقاب و لیوان، لوازم آشپزخانه و وسایل و لوازم کوچک و بزرگ خانه قرار داده می شوند و با استفاده از پلاستیک حبابدار و یا نایلون های مقاوم و همچنین لایه های مقوا بین آنها فاصله گذاشت تا هنگام حمل، لوازم و وسایل با یکدیگر برخورد نکنند. به ویژه لوازم شکستنی و با ارزش. (این مسئله به خصوص در زمینه بسته بندی لوازم آشپزخانه اهمیت زیادی دارد) 

کارتن رگال دار

این نوع کارتن ها چند دهه پیش به بازار کشورمان عرضه شده اند و کارتن هایی هستند که مانند یک کمد لباس مقوایی بنظر می رسند و می توان در آنها لباس ها (از جمله کت و شلوار آقایان و یا مانتو و لباس های مجلسی خانمها) را براحتی در آنها قرار داد و آویزان کرد. به این ترتیب هنگام فعالیت کارگران حمل بار و اثاث کشی در زمان آماده سازی لوازم شما جهت ارسال به مقصد، نه تنها لباس های شما با قرار دادن در کارتن های رگال دار، چروک و یا کثیف نمی شوند بلکه سرعت کار نیز بیشتر می شود. ناگفته نماند که به این نوع کارتن ها، کارتن بسته بندی لباس نیز گفته می شود. معمولا هر کارتن رگال دار ظرفیت 12 دست لباس را دارد.


8 نکته ی مهم که در بسته بندی لوازم و اثاثیه ی منزل باید رعایت کنید

برای این که این کار با سرعت هر چه بیشتر و بهتر صورت گیرد نکات زیر را رعایت کنید:

• کلیه لوازم منزل جهت اسباب کشی آماده کنید.

• یخچال فریزر از مواد غذایی، نوشیدنی ها و غیره خالی کنید.

• منزل پیش از ورود کارگران باربری آماده کنید.

• لباس، کتاب ها، اشیاء تزیینی و کلیه لوازم کوچک و بزرگ منزل که قرار است در بسته ها قرار داده شوند را جمع آوری کنید.

• جمع آوری و آماده سازی پول، مدارک شناسایی، جواهرات و غیره (جهت حمل بصورت شخصی)

• برای تلویزیون، کیف لپ تاپ و.. از جعبه های مقاوم استفاده کنید.

• بر روی کارتن هایی که درون آنها لوازم و اشیاء شکستنی قرار داده می شود حتما ذکر کنید که شکستنی هستند.

• برخی وسایل و لوازمی برای کارگران حمل بار، که ممکن است جهت بسته بندی بکار بیایند را در اختیارشان قرار دهید.

نحوه بسته بندی لوازم شکستنی و ظروف چینی

ظروف و لوازم شکستنی می تواند از حساس ترین بخش های بسته بندی باشد که برای بسته بندی کردن آنها دقت زیادی داشته باشید

 برای بسته بندی ظروف بهتر است که هر ظرف را جدا از هم بسته بندی کنید می توانید برای بسته بندی از  نایلون های حبابدار استفاده کنید ، هر ظرف را جدا از هم بسته بندی کنید و با دقت بسیار در داخل کارتن ها قرار دهید تا بر روی هم دیگر نیفتند چون اگر بیفتند احتمال شکستن ظرف و ظروف زیاد می شود . بهتر است که در کف کارتن های یک تکه ضربه گیر را قرار دهید تا وقتی که جابجا می شوند این وسایل ها نشکنند

زیر کارتن ها را در مرحله اول کاملا با چسپ محکم کنید و زیر کارتن را با چسپ های نواری اگر نیاز است دو بار چسپ بزنید.

بر روی کارتن ها برچسپ مخصوص را قرار دهید و بنویسید که مربوط به کجا می باشد.

بهتر است که این کارتن ها را در یک جای دیگر قرار دهید تا وقتی که شرکت باربری از راه رسیدند بر روی این وسایل تاکید کنید تا در حین حمل و نقل دقت بیشتری کنند
اگر کارتن ها سنگین هستند بهتر است که با طناب کاملا محکم شوند.

نکاتی در مورد بسته بندی وسایل شرکت ها 

برچسب گذاری 

سعی کنید روی تمام کارتن ها و جعبه هایی که بسته بندی کرده اید برچسب بزنید. این برچسب ها که بهتر است رنگی باشد، لازم است حاوی اطلاعاتی در مورد محتویات کارتن و اتاقی که قرار است در آن قرار بگیرد باشد.


جدا کردن لوازم شکستنی 

وسایل ظریف و شکستنی را به صورت جداگانه بسته بندی کنید و با برچسب های مشخص روی آنها علامت "شکستنی" بزنید. همچنین هنگام بارگیری، این بسته بندی ها را در بالای کارتن های دیگر قرار دهید.


بسته بندی لوازم اداری 

بسته بندی لوازم و ادوات اداری و دفتری احتمالا سخت ترین بخش اسباب کشی خواهد بود. بدلیل آسیب پذیر بودن این لوازم مانند مانیتورهای کامپیورتر و لپ تاپ، دستگاه های کپی و فکس، سانترال و گوشی های تلفن لازم است هنگام بسته بندی دقت فراوانی شود. 

۴ مورد از اشتباهات رایج در بسته بندی لوازم منزل

 برای صرفه جویی در وقت جعبه‌‌ها را بیش از حد پر نکنید.

پر کردن بیش از حد از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که با هدف کاهش هزینه‌‌ها مرتکب می‌‌شوید، این کار جز به خطر افتادن امنیت و سلامت افرادی که درگیر انجام اسباب کشی هستند و لوازمی که قرار است با خود به خانه جدیدتان ببرید نتیجه ای ندارد.

فضاهای خالی درون جعبه‌های حاوی اثاثیه تان را پر نکنید.

از دیگر اشتباهاتی که سلامت و امنیت وسایل و افراد درگیر در اسباب کشی را به خطر می‌‌اندازد، پر نکردن فضاهای خالی درون جعبه‌هایی است که لوازم شکستنی شما را در دل خود جای داده اند. چنین کاری اشتباه محض است، نه به خاطر این که آن طور که باید و شاید از فضای داخل جعبه هایتان استفاده نکرده اید، به خاطر این که اگر فضاهای خالی درون جعبه‌های محتوی لوازم شکستنی را ضربه گیر و مواد مناسب پر نکنید، این احتمال وجود دارد که این لوازم با دیگر وسایلتان تماس پیدا کنند و در نتیجه چنین برخورد ناخواسته ای، ترک برداشته، بشکنند و تکه تکه شوند.

 اجناسی را بسته بندی کنید که نباید.

یکی از اشتباهات رایج در بسته بندی اثاثیه منزل  این است که متوجه شوید کارگران حاضر نیستند برخی از اثاثیه تان را با ماشین حمل بار جابجا کنند، چرا که این لوازم طبیعتاً خطرناک و مضر می‌‌باشند. بسته بندی کالاهای غیر مجاز شبکه حمل و نقل ثمری در بر نخواهد داشت جز هدر رفتن وقت و انرژی شما! به طور کلی می‌‌توان این کالاها را در ۴ دسته مرتب کرد:

کالاهای خطرناک؛ مواد قابل اشتعال، خورنده و قابل انفجار

مواد فاسد شدنی؛

حیوانات خانگی؛ وظیفه جابجا کردن و صحیح و سالم به مقصد رساندن حیوانات خانگی بر عهده خودتان است.

گیاهان؛ در اغلب موارد گل و گیاهان شما به حدی شکننده و حساسند که نمی‌‌توانند مشقات اسباب کشی را تاب آورند.

 آنقدر به حافظه تان اطمینان نداشته باشید که حس کنید نیازی نیست جعبه‌های بسته بندی لوازم را برچسب بزنید.

هنگام بسته بندی به همه ی کارتن ها برچسب بزنید و وسایل داخل آن را مشخص کنید تا وقتی در خانه جدید وسایلتان را باز میکنید گیج نشوید.

شرکت اتوبار همسایه تمامی وسایل و تجهیزات نو و مدرن بسته بندی را با قیمتی مناسب به مشتریان عزیزعرضه می نماید.شرکت اتوبارهمسایه آماده ی حمل و نقل و جابجایی کالا و اثاثیه ی شما به تمامی نقاط شهر تهران و شهرستانها می باشد.هدف ما جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد.

اتوبار پونک

باربری پونک

اتوبار انقلاب

باربری استاد معین

باربری یوسف آباد

باربری گیشا

اتوبار زعفرانیه

اتوبار تهرانسر

و....

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم