برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری پونک,باربری در پونک,باربری ارزان پونک,باربری ارزان در پونک

باربری پونک | باربری ارزان در پونک

  • پنجشنبه 14 شهریور 1398
  • 2562 نفر

اگر میخواهید اسباب کشی و حمل و نقل راحت و بدون درد سر و منظمی را داشته باشید ، با اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.همسایه بار در تمامی نقاط کلان شهر تهران از جمله پونک ، دارای شعبه می باشد..

باربری پونک

اگر برای جابجایی بار و کالا و یا اسباب کشی در محدوده ی پونک به دنبال باربری ارزان و با کیفیت هستید ، حمل بار و اثاثیه تان را به اتوبار همسایه بسپارید.

تعریف باربری ارزان در اتوبار همسایه

منظور از باربری ارزان این است که شرکتی که شما برای حمل بار و حمل اثاثیه تان انتخاب می کنید ،دارای کارگران زبده و کار بلد باشند که اثاثیه و لوازم منزل شما را به بهترین صورت ممکن بسته بندی و جابجا نمایند که ضمن اینکه از لوازم بسته بندی کمتر استفاده شود ،با بلد بودن نحوه ی چیدمان کارتن ها و وسایل شما در ماشین های باربری ،از سرویس های کمتری برای حمل اثاثیه ی شما استفاده کنند.در این صورت هزینه ی حمل و نقل اثاثیه و بار شما به حداقل می رسد و باربری ارزان تمام میشود.اتوبار همسایه به شما این اطمینان و نوید را می دهد که با رعایت تمامی نکات بالا و رعایت وجدان کاری به صورت صد درصد ، اسباب و اثاثیه و بار شما را به مقصد رساند.

حمل کالا و اثاثیه ی منزل در باربری پونک توسط اتوبار همسایه ( حمل و نقل درون شهری )

 

حمل و نقل درون شهری

باربری اتوبار همسایه سالهاست که در شهر تهران در زمینه ی باربری و حمل و نقل کالا مشغول به فعالیت می باشد.رضایت مشتری همیشه برای اتوبار همسایه در اولویت بوده است و رضایت مشتری زمانی به دست می آید که مشتری از خدمات ارائه شده و هزینه ی تمام شده ی خدمات ارائه شده راضی باشد.

مدیریت و پرسنل اتوبار همسایه در تمام نقاط کلان شهر تهران آماده ی جابجایی و حمل و نقل کالا و بار مشتریان در شهر تهران و تمامی نقاط کشور و حتی خارج از کشور ( به صورت زمینی ) می باشد.

اتوبار انقلاب  ، باربری استاد معین ، باربری یوسف آباد ، باربری گیشا ، اتوبار زعفرانیه ، باربری تهرانسر ، باربری تجریش و ...

تیم حرفه ای اتوبار همسایه با داشتن امکانات کافی و تجهیزات مدرن و به روز از جمله ماشین های باربری جدید و نو ، تجهیزات جدید برای  بسته بندی اثاثیه ، کارگران و پرسنل معتمد و زبر دست و خوش اخلاق و رانندگان آشنا و مسلط به نقشه ی شهر تهران و کشور ، کالا و اثاثیه و بار شما را با اطمینان و صحیح و سالم به مقصد مورد نظر شما می رساند.

همسایه بار در تمامی مناطق شهر تهران دارای شعب می باشد.در هر جای شهر تهران که ساکن هستید و قصد جابجایی و حمل و نقل کالا و بار و اثاثیه را دارید ، فقط کافیست با ما تماس حاصل نمایید.مشاورین ما به صورت رایگان  و شبانه روزی و حتی ایام تعطیل ، آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری تهران و داشتن بیمه نامه ی معتبر جزو مهم ترین ویژگی های باربری خوب می باشد که اتوبار همسایه دارا می باشد.و با داشتن مجوز باربری و بیمه نامه ، بار و اثاثیه ی شما را با اطمینان خاطر جابجا می نماید.

از آنجاییکه پرسنل اتوبار همسایه حرفه ای و با تجربه هستند با بسته بندی صحیح و اصولی و چیدمان صحیح بار و کالا در ماشین های باربری تعداد سرویس های رفت و برگشت و تعداد وسایل مورد نیاز بسته بندی از جمله کارتن ، سلفون ، چسب و ....را به حداقل می رساند که این کار باعث ارزان تمام شدن هزینه ی باربری شما می شود.

 

حمل کالا و اثاثیه ی منزل  توسط اتوبار همسایه ( حمل و نقل برون  شهری )

 

حمل و نقل برون شهری

حمل و نقل کالا و اثاثیه ی منزل به شهرستان نسبت به حمل و نقل درون شهری دقت بیشتری می خواهد.پیدا کردن باربری خوب برای ارسال بار به شهرستان از آن جهت اهمیت دارد که باید بدانیم باربری که انتخاب می کنیم دارای ماشین های نو و مجهز باشد.به دلیل اینکه اگر ماشین های باربری فرسوده باشد و به تجهیزاتی از قبیل مسقف بودن ، موکت بودن و ...مجهز نباشد ممکن است در بین راه آسیب های جدی به بار و اثاثیه وارد شود.یکی دیگر از موارد مهمی که باید در باربری به شهرستان در نظر بگیریم رانندگان باربری است.رانندگان جاده باید از سلامت جسم و روح برخوردار باشند و همچنین آشنایی و تسلط کامل به نقشه ی تمام راه ها و شهرها داشته باشند.

حمل کالا  و اثاثیه ی منزل توسط اتوبار همسایه به خارج از کشور ( به صورت زمینی )

یکی دیگر از خدماتی که اتوبار همسایه به مشتریان ارائه می دهد ، حمل بار به خارج از کشور می باشد.که از طریق زمینی و به صورت کاملا قانونی و مجهز انجام می شود.حمل بار به کشورهای همسایه از جمله حمل بار به ترکیه و ...

بسته بندی و حمل و نقل وسایل سنگین از جمله کتابخانه ، بوفه ، تردمیل ، گاو صندوق ، پیانو و....توسط اتوبار همسایه

اگر در وسایل منزلتان وسایل سنگین از جمله یخچال ساید بای ساید ، تردمیل ، گاو صندوق ، پیانو و امثالهم هستید ، اصلا نگران بسته بندی و جابجاییشان نباشید.کارگران ما به شیوه ای کاملا صحیح و اصولی آنها را برای شما جابجا می نمایند.

فروش تجهیزات بسته بندی اثاثیه توسط اتوبار همسایه

گاهی اوقات فقط برای بسته بندی اثاثیه به لوازم و تجهیزات بسته بندی نیاز دارید.شما می توانید این لوازم را از ما خریداری نمایید.وسایل بسته بندی اثاثیه ی شرکت اتوبار همسایه کاملا نو و به روز می باشند.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم