برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار,اتوبار انقلاب,اتوبار در انقلاب,اتوبار خوب انقلاب,اتوبار خوب در انقلاب

اتوبار در انقلاب

  • دوشنبه 11 شهریور 1398
  • 1933 نفر

حمل و نقل و باربری قدمت و تاریخچه ی طولانی دارد .مسئله ی حمل و نقل همواره یکی از دغدغه های بشر بوده است راه ها و وسایل نقلیه دو رکن اساسی حمل و نقل هستند .در گذشته برای حمل و نقل از خود انسا نها کمک می گرفتند اما به مرور و با افزایش نیاز افراد را ه ها و جاده های بیشتری بوجود امد و در کنار ان وسایل نقلیه ی پیشرفته پا به عرصه گذاشته و برای حمل و نقل مسیرهای زمینی ، هوایی و دریایی بوجود امده است .

اتوبار انقلاب

شرکت اتوبار همسایه در شهر تهران جزو یکی از بزرگترین و مجهز ترین شرکت های اتوبار می باشد.اگر برای حمل اثاثیه تان  در محدوده ی انقلاب به دنبال یک شرکت اتوبار خوب هستید ، با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعریف اتوبار

اتوبار به شرکت هایی گفته می شود که  اثاثیه و کالای منزل و اداری  را از یک نقطه ی شهر به نقاط دیگر و یا حتی از شهری به شهر دیگر جابجا می کنند.

تفاوت باربری و اتوبار چیست؟

در زمان های دور جا به جایی و حمل و نقل اکثرا به صورت زمینی و از طریق چهار پایان صورت می گرفت. با توسعه و پدیدار شدن علم و فناوری و دگرگونی هایی که در زندگی انسان ایجاد شد، برای حمل و نقل و باربری نیز از روش های مختلفی استفاده شد. در نتیجه مدل ها و روش های مختلفی در سطوح پیشرفته ی حمل و نقل را طی این سال ها شاهد بودیم.

آنچه واضح است این است که واژه اتوبار اصطلاحا به امور باربری زمینی گفته می شود اما درباره این که در فرهنگ فارسی این کلمه چه زمانی و از کجا آمده است اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

بخش اول این کلمه از اتو که ابتدای حرف اتومبیل است برداشته شده است و بخش دوم آن از کلمه ی باربری گرفته شده است که با کنار هم قرار گرفتن آن ها معنی حمل و نقل بار های زمینی از راه اتومبیل می دهد.

بیشتر مردم گاهی اوقات کلمه های اتوبار و باربری را به جای یکدیگر استفاده می کنند و از متفاوت بودن این دو اطلاعی ندارند اما باید بدانیم که این دو واژه معانی مختلفی دارند.

بطور کلی از کلمه اتوبار اکثرا برای شرکت‌هایی با فعالیت در زمینه حمل و جابجایی وسایل منزل و یا اداره و حتی سطوح مختلف بسته‌بندی استفاده می‌شود.

عموما به مابقی شرکتها که توانایی حمل بار با استفاده از هرگونه وسیله ای را دارا می باشند شرکت های باربری می گویند.

البته امروزه شرکتهای باربری بسیاری درتهران و ایران فعالیت می کنند که به آنها اتوبار نیز گفته می شود. اصلی ترین کاری که این شرکت ها انجام می دهند، جابجایی هر نوع باری از یک مکان به مکانی دیگر می باشد. با توجه به به علت وجود بارهای گوناگون و مسیر های مختلف وسایل جابجایی مختلفی ساخته شده است. 

برای نمونه نمی‌توان حمل مواد مواد فاسد شدنی مانند مواد غذایی که شرایط ویژه ای را برای نگهداری و جا به جایی نیاز دارند با ماشین های مخصوص حمل شن و ماسه جا به جا کرد. به همین علت امروزه شرکت‌های باربری هر کدام وظیفه  تخصصی خود را دارند. 

امروزه با توجه به متفاوت بودن وضعیت نسبت به گذشته، حمل بار تنها بر عهده ی باربری ها نیست و همچنین با توجه به بالا رفتن جمعیت و به تبع آن افزایش نیاز انسان به جا به جایی و گسترش شرکت های اتوبار در تهران صحبت از انتخاب بهترین باربری و بهترین اتوبار به میان خواهد آمد. 

اتوبار همسایه تمامی نقاط شهر تهران را برای باربری و اتوبار تحت پوشش قرار داده است.بعضی از نقاط پوشش اتوبار همسایه در تهران :

باربری استاد معین

باربری یوسف آباد

باربری گیشا

اتوبار زعفرانیه

اتوبار تهرانسر

باربری تهرانسر

اتوبار سعادت آباد

اتوبار شمال تهران

اتوبار غرب تهران

باربری فلاح

باربری غرب تهران بلوار فردوس

باربری غرب تهران صادقیه

و.....

خدمات قابل ارائه ی شرکت اتوبار همسایه در اتوبار انقلاب

حمل و نقل درون شهری

 

شرکت اتوبار همسایه کالا و اثاثیه و بار شما را به هر نقطه ای از شهر تهران حمل  و نقل خواهد کرد.با بهترین کارگران ، بهترین ماشین ها و ارائه ی بهترین خدمات .فقط کافیست با ما تماس حاصل نمایید.و دیگر نگران جابجایی و اسباب کشی نباشید.

 

حمل و نقل برون شهری

 

اگر قصد جابجایی کالا و اثاثیه تان را به شهری دیگر دارید ، پرسنل اتوبار همسایه کالا و اثاثیه ی شما را به صورت حرفه ای بسته بندی میکند و با جدیدترین و سالم ترین ماشین ها و مجرب ترین رانندگان به شهر مورد نظرتان حمل می نماید.

 

بسته بندی اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری

 

همیشه در زمان اسباب کشی مهم ترین دغدغه بسته بندی اثاثیه می باشد  و اینکه چگونه وسایل را بسته بندی نماییم که کوچکترین آسیب و صدمه ای به اثاثیه وارد نشود.و اینکه چطور اثاثیه  بسته بندی نماییم که در زمان چیدمان سر درگم نشویم.کارگران اتوبار همسایه بهترین بسته بندی را با جدیدترین وسایل و تجهیزات برای وسایل شما انجام می دهد. ( بسته بندی تخصصی جهیزیه عروس )

 

 

اعزام کارگر در صورت درخواست مشتری

 

گاهی اوقات مشتریان فقط به کارگر برای بسته بندی و یا حمل به داخل ماشین  و یا چیدمان و جابجایی درون منزل و اداره نیاز دارند.شرکت اتوبار همسایه در صورت خواست مشتری بهترین کارگران را به محل مورد نظر مشتریان اعزام خواهد نمود.

 

فروش وسایل و تجهیزات بسته بندی وسایل 

بسته بندی اثاثیه فقط برای اسباب کشی و یا حمل و نقل نیست.گاهی اوقات وسایل را برای نگهداری در انباری و یا هر جای دیگر بسته بندی می کنیم.شرکت اتوبار همسایه وسایل و تجهیزات بسته بندی را به صورت جداگانه به فروش می رساند.

اعزام راننده با ماشین درخواستی از سوی مشتری برای حمل خرده بار ( انواع خودرو از جمله نیسان ، وانت بار ، کامیون ، خاور ، ایسوزو و هیوندای ) 

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل در صورت درخواست مشتری

بعد از حمل و نقل اثاثیه در صورت نیاز و بنا به خواست مشتری ، کارگران اتوبار همسایه کار چیدمان اثاثیه را انجام خواهند داد.

ویژگی های اتوبار همسایه

داشتن بیمه نامه ی باربری

داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری تهران

داشتن بهترین وسایل نقلیه

داشتن کارگران زبده و با تجربه

فروش وسایل و تجهیزات بسته بندی اثاثیه

بسته بندی تخصصی اثاثیه از جمله جهیزیه ی عروس

اعزام کارگر به تنهایی در صورت درخواست مشتری

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل

دادن مشاوره به مشتری قبل از عقد قرار داد

داشتن قیمت های معقول و منصفانه

قبول انتقادات و پیشنهادات سازنده از سوی مشتریان

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم