برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری گیشا,باربری در گیشا,باربری خوب گیشا,باربری خوب در گیشا,باربری ارزان گیشا,باربری ارزان در گیشا

باربری گیشا | باربری خوب در گیشا

  • سه شنبه 22 مرداد 1398
  • 2071 نفر

یکی از موارد مهم برای افراد در حمل و نقل، یافتن یک شرکت باربری معتبر است که بتواند به بهترین نحو ممکن مدیریت زمان و جابجایی کالا را به دست گیرد...

باربری گیشا

دیگر نگران جابجایی و اسباب کشی منزل خود نباشید .اگر در محدوده ی گیشا به دنبال باربری خوب هستید با اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.شرکت باربری تک بارهمسایه با کادری آماده و آموزش دیده جهت حمل و نقل و  جابجایی اثاثیه منزل شما آمادگی لازم را اعلام میدارد. ( حمل و جابجایی وسایل حساس و سنگین ، سایدبای ساید ، مبلمان و ....) ، جهیزیه عروس، تردمیل ، گاو صندوق ، پیانو ، بوفه .ما یکی از بزرگترین و مجهزترین باربری در تهران و حومه  ( استان تهران ) هستیم.حمل تخصصی بار شما با کامیونت( خاور ، ایسوزو، هیوندای ، وانت ، نیسان ).دارای مجوز رسمی و قیمت با تعرفه دولتی ، شبانه روزی حتی تعطیلات.اعزام نیروی کار ( کارگر ماهر و باسابقه ) برای تخلیه و بارگیری بار شما.بسته بندی حرفه ای و چیدمان.ارسال بار به سایر شهرستان و بلعکس با بیمه و بارنامه دولتی.ارسال بار به خارج از کشور.

تعریف باربری 

باربری به معنای حمل و نقل و جابجایی کالا و بار  از نقطه ای به نقطه دیگر است.باربری، موسسه یا شرکت حمل و نقل عناوینی هستند که برای مجموعه های مشغول در امر جا به جایی و حمل کالا مورد استفاده قرار می گیرند.

تعریف شرکت باربری

به موسسات و شرکت هایی که حمل و نقل بار و کالا را بر عهده دارند ، شرکت باربری گویند.

انواع باربری

باربری درون شهری

به هرگونه جابجایی و حمل و نقل بار و کالا در داخل هر شهری   باربری گویند.

 

باربری برون شهری

اگر حمل و نقل و جابجایی بار و کالا به خارج از شهر باشد ، باربری برون شهری گفته می شود.

 

باربری به خارج از کشور

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

• کارگو (cargo)

• فریت بار (freight)

کارگو

خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است. 

فریت بار

خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند. در حقیقت فریت بار برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود (یعنی لوازم منزل) دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی - برای مثال آلمان - را دارد. این فرد می تواند بخش یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را (مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به آلمان و محل جدید زندگی خود بفرستد. به عبارت بهتر اقدام به ارسال بار به آلمان کند. 

 خدمات حمل بار به خارج از کشور در حالت کلی از سه طریق صورت می گیرد

• حمل بار هوایی


خدمات هوایی کارگو یا حمل بار تجاری بصورت هوایی، با استفاده از هواپیماهای باری بزرگ و مخصوصی صورت می گیرد. از جمله هواپیماهای آنتونوف و ایلیوشین که در سطح جهان امروزه مورد استفاده قرار می گیرند و دارای ایمنی پرواز بالا و همچنین ظرفیت بالایی جهت حمل و نقل بار بین کشورهای مختلف جهان را دارند. اما خدمات فریت بار برای مسافرانی که می خواهند لوازم زندگی خود را به کشورهای دیگر ارسال کنند، معمولا از طریق هواپیماهای مسافربری صورت می گیرد. حمل بار از طریق هوایی معمولا به عنوان پر طرفدارترین و به صرفه ترین شیوه حمل بار به خارج از کشور شناخته می شود. 

• حمل بار زمینی

این شیوه معمولا جهت ارسال بار به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه، ارمنستان، عراق و غیره صورت می گیرد. به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند. اما در نظر داشته باشید که جهت خدمات کارگو زمینی و حمل بار و اثاثیه مسافران از این طریق نیاز به پرداخت کلیه هزینه های کامیون و یا تریلی های باری است. لذا چنانچه حجم بار و یا اجناس شما چندان زیاد نیست و از طرف دیگر جهت ارسال بار به کشور مقصد عجله دارید، این روش گزینه مناسبی نیست و ارسال بار هوایی به صرفه تر و سریع تر است. 

• حمل بار دریایی

این روش می تواند جهت حمل بار مسافران و یا خدمات کارگو مورد استفاده قرار گیرد. در این روش اجناس و یا بار مسافران و یا بازرگانان (تجار و یا شرکتهای تجاری و بازرگانی) بسته بندی و آماده حمل شده و از طریق کانتینرهای مخصوص و سپس کشتی های باری به کشور مقصد ارسال می شوند. 

هزینه ی باربری  گیشا

باربری اتوبار همسایه جهت رفاه حال مشتریان عزیز برای ارائه ی تمامی خدماتش منصفانه ترین دستمزد را می گیرد.ما سعی کرده ایم با بهترین خدمات کم ترین  هزینه  را از مشتریان دریافت کنیم.( باربری ارزان

منظور از باربری ارزان چیست؟
 

منظور از باربری ارزان این است که شرکتی که شما برای حمل بار و حمل اثاثیه تان انتخاب می کنید ،دارای کارگران زبده و کار بلد باشند که اثاثیه و لوازم منزل شما را به بهترین صورت ممکن بسته بندی و جابجا نمایند که ضمن اینکه از لوازم بسته بندی کمتر استفاده شود ،با بلد بودن نحوه ی چیدمان کارتن ها و وسایل شما در ماشین های باربری ،از سرویس های کمتری برای حمل اثاثیه ی شما استفاده کنند.در این صورت هزینه ی حمل و نقل اثاثیه و بار شما به حداقل می رسد و باربری ارزان تمام میشود.اتوبار همسایه به شما این اطمینان و نوید را می دهد که با رعایت تمامی نکات بالا و رعایت وجدان کاری به صورت صد درصد ، اسباب و اثاثیه و بار شما را به مقصد رساند.

ویژگی های باربری خوب چیست؟

مشاوره رایگان

دادن مشاوره قبل از خدمات به مشتریان درباره ارائه خدمات حمل و نقل، این امکان را دارد که مشتری دقیقا میداند که وسایلش را به چه کسانی سپرده است.

اپراتورها و سامانه های پیامکی 24 ساعته

اپراتور ها و سامانه های پیامکی برای شرکت اتوبار تهران این مزیت را دارد که مشتری در هر زمان یا مکانی میتواند با باربری تهران در تماس باشد و درخواست خدمات کند.

خدمات بسته بندی و حمل 

خدمات بسته بندی اگر توسط مشتری به باربری  محول شود باید به بهترین نحو ممکن انجام انجام گیرد تا از شکستگی و خراش وسایل جلوگیری شود؛ در ضمن حمل بار نیز باید اسرء وقت به صورت مطمعن انجام شود.

ماشین آلات مجهز و به روز

ماشین آلات جابجایی باید به صورت سبک و سنگین مجهز باشد تا در جابجا کردن وسایل بزرگ و کوچک مشکلی پیش نیاید.

امانت داری پرسنل و کارکنان

کارگران موسسه حمل بار باید اسباب و اثاثیه مردم را همچون وسایل منزل خود بدانند و در حمل آن، نهایت دقت و امانت را بکار گیرند.

خدمه و کارگران متخصص 

باربری باید خدمه و کارگران متخصص خود را موظف به حمل درست؛ و سر موقع جابجا کردن اسباب مشتری هایش کند؛ به نحویی که از نظر امانت داری و صبر و حوصله و با دقت وظایف خود را انجام دهند.

رضایت مشتری

باربری باید رضایت مشتری هایش را جلب کند تا شهرت خوبی برای شرکتش جذب کند.

قبول انتقادات و پیشنهادات

آخرین ویژگی یک بابری خوب در پایان ارائه خدمات این است که انتقادات و پیشنهادات سازنده مشتریان را در جهت ارتقاء خدمات پذیرا باشد.

حمل بار به تمامی نقاط شهر تهران توسط اتوبار همسایه

باربری سعادت آباد

باربری غرب تهران

باربری تجریش

باربری باغ فیض

باربری ستارخان

باربری مرزداران

باربری جنت آباد

باربری پیروزی

باربری شرق تهران

باربری غرب تهران تهرانسر

و...

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم