اتوبار زعفرانیه,اتوبار در زعفرانیه,اتوبار خوب در زعفرانیه,اتوبار ارزان در زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه | اتوبار خوب در زعفرانیه

  • 1398/5/22
  • 62 نفر
اتوبار در لغت به شرکتی گفته میشه که کالای شما رو از نقطه ای به نقطه ای دیگه حمل میکنه حالا این جابه جایی میتونه وسایل منزل شما باشه یا جابه جایی وسایل دفتر شما یا جهیزیه ...

اتوبار زعفرانیه

شرکت اتوبار همسایه آماده ی جابجایی کالا و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری شما در محدوده ی زعفرانیه می باشد.خدمات شرکت اتوبار همسایه بسیار جامع و کامل می باشد.اتوبار همسایه خدمات حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری ، حمل به خارج از کشور ، خدمات قبل از حمل و نقل و خدمات بعد از حمل و نقل را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

خدمات اتوبار همسایه در اتوبار زعفرانیه 

خدمات حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل اسباب و اثاثیه در تمامی نقاط کلان شهر تهران به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای ، با جدیدترین ماشین های حمل و نقل ، با بهترین رانندگان و بهترین کارگران در سطح شهر .

اتوبار سعادت آباد

باربری شرق تهران نارمک

باربری غرب تهران تهرانسر

باربری غرب تهران پونک

باربری چیتگر

باربری پیروزی

باربری جنت آباد

باربری غرب تهران صادقیه

اتوبار تهرانسر

و....

خدمات حمل و نقل برون شهری

اگر برای جابجایی کالا و یا اثاثیه و بار به شهرستان هستید ، اتوبار همسایه با کادری مجرب و ماشین های نو از جمله کامیون خاور ، ایسوزو، هیوندای ، وانت ، نیسان ، رانندگان آشنا به تمامی جاده های کشور ، کارگران زرنگ و مورد اعتماد در خدمت شماست

خدمات حمل و نقل به خارج از کشور

گاهی اوقات برای حمل و نقل و ارسال بار به خارج از کشور ( کشورهای همسایه ) نیاز به حمل و نقل زمینی دارید.شرکت اتوبار همسایه حمل بار به خارج از کشور را برای شما با بهترین کیفیت و خیالی آسوده انجام می دهد.

ویژگی های اتوبار همسایه در اتوبار زعفرانیه

 

انجام خدمات بسته بندی اثاثیه

اتوبار همسایه با جدید ترین و به روز تجهیزات بسته بندی از جمله کارتن حمل بار 5 لایه برای اسباب کشی ، رگال لباس و کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس ، انواع بابل رپ یا ضد ضربه ها ،  استرچ رپ یا سلفون و پلاستیک های حباب دار ،
چسب پهن و محکم و...وسایل شما را به صورت حرفه ای و شیک ( برای جهیزیه ) بسته بندی خواهد کرد.

 

فروش وسایل و تجهیزات بسته بندی اثاثیه

اگر برای بسته بندی اثاثیه فقط به وسایل و تجهیزات بسته بندی احتیاج دارید ، اتوبار همسایه این وسایل را در اختیار شما می گذارد.

 

اعزام نیروی کار ( کارگر ماهر و باسابقه ) برای تخلیه و بارگیری بار شما

 

ارسال کارگر

گاهی اوقات برای اسباب کشی فقط به کارگر ماهر احتیاج دارید.با اتوبار همسایه تماس بگیرید تا بهترین کارگران را برای بارگیری و یا تخلیه ی بار در اختیار شما بگذارند.

 

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل اثاثیه

همیشه یکی از سخت ترین مراحل در اسباب کشی ، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل است .با رضایت مشتری و طبق نظرشان ، کارگران اتوبار همسایه چیدمان وسایل شما را به عهده خواهند گرفت.

 

داشتن بیمه نامه 

صحیح و سالم رسیدن کالا و اثاث به مقصد ، برای مشتریان بسیار مهم است.شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیمه نامه خیال شما را راحت خواهد کرد .

 

داشتن دستگاه کارتخوان

همیشه پول نقد در دست مشتریان نمی باشد.ما به شما این مژده را می دهیم که با دستگاه کارتخوان سیار در خدمت شما هستیم.

 

داشتن رانندگان و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای

در انجام کلیه مراودات و معاملات خوش اخلاق بودن طرفین ، از شروط مهم و اساسی می باشد.بخصوص زمانیکه تماس با ارباب رجوع به صورت مستفیم است .رانندگان و کارگران اتوبار همسایه بسیار خوش اخلاق ، مورد اعتماد ، کاربلد و انتقاد پذیر می باشند.

داشتن ماشین های نو و مدل بالا

مدیرت اتوبار همسایه هر چند سال یکبار در راستای ارائه ی بهتر خدمات با کیفیت به مشتریان گرامی و عزیز اقدام به تعویض و نو کردن ماشین های حمل و نقل اتوبار می نماید.

 

دارای مجوز رسمی و قیمت با تعرفه دولتی ، شبانه روزی حتی تعطیلات 

شرکت اتوبار همسایه با داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری و حمل و نقل ، و داشتن تعرفه ی دولتی و به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

 

بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت با رضایت مشتری

همیشه پرداختن پول بیشتر و یا پرداختن پول کمتر به منزله ی دریافت خدمات بهتر و یا کمتر نمی باشد.قیمت های اتوبار همسایه همیشه منصفانه است ( باربری ارزان

 

حمل و جابجایی وسایل حساس و سنگین ، سایدبای ساید ، مبلمان  ، جهیزیه عروس، تردمیل ، گاو صندوق ، پیانو ، بوفه 

حمل و نقل بعضی از اثاثیه از جمله تردمیل ، یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق ، بوفه و..نیاز به مهارت دارد.کارگران اتوبار همسایه برای شما حمل و نقل این وسایل را به راحتی انجام می دهند.

 

خدمات بسته بندی
  • 1397/8/15
  • 1136 نفر

خدمات بسته بندی

ارائه خدمات بسته بندی با تضمین سلامت کالا 02122347595
اطلاعات بیشتر
حمل بار و اثاثیه برون شهری
  • 1397/8/15
  • 611 نفر

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشترو باکیفیت بالاتری را میطلبد چرا که علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خود خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .88311485-021
اطلاعات بیشتر
حمل و نقل درون شهری
  • 1397/8/15
  • 578 نفر

حمل بار و اثاثیه درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است . 88311485-021
اطلاعات بیشتر
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران
  • 1397/8/15
  • 545 نفر

خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

اتوبارهمسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.44313379-021
اطلاعات بیشتر

021-44313379