برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار تهرانسر,باربری تهرانسر,اتوبار در تهرانسر,باربری در تهرانسر

اتوبار تهرانسر | اتوبار در تهرانسر

  • پنجشنبه 17 مرداد 1398
  • 1974 نفر

اگر در محدوده ی تهرانسر به دنبال یک باربری خوب و اتوبار تهرانسر هستید ، به شما این مژده را می دهیم که اتوبار همسایه که جزو بهترین باربری های سطح شهر تهران است در محدوده ی تهرانسر آماده ی ارائه ی خدمات به شما می باشد.دیگر نگران باربری و جابجایی اسباب و اثاثیه تان نباشید.شرکت باربری تک بارهمسایه با کادری آماده و آموزش دیده جهت حمل و نقل و  جابجایی اثاثیه منزل شما آمادگی لازم را اعلام میدارد ...

اتوبار تهرانسر

اگر در محدوده ی تهرانسر به دنبال یک باربری خوب و اتوبار تهرانسر هستید ، به شما این مژده را می دهیم که اتوبار همسایه که جزو بهترین باربری های سطح شهر تهران است در محدوده ی تهرانسر آماده ی ارائه ی خدمات به شما می باشد.

دیگر نگران باربری و جابجایی اسباب و اثاثیه تان نباشید.شرکت باربری تک بارهمسایه با کادری آماده و آموزش دیده جهت حمل و نقل و  جابجایی اثاثیه منزل شما آمادگی لازم را اعلام میدارد .

خدمات قابل ارائه توسط اتوبار همسایه در اتوبار تهرانسر

حمل اسباب و اثاثیه ی سنگین

حمل و نقل اثاثیه ی سنگین از جمله وسایل حساس و سنگین ، سایدبای ساید ، مبلمان، جهیزیه عروس، تردمیل ، گاو صندوق ، پیانو ، بوفه کار بسیار دشواری می باشد .کارگران اتوبار همسایه به صورت حرفه ای این وسایل را برای شما جابجا می کنند.

بسته بندی تخصصی اثاثیه

بیشتر اوقات حمل و نقل بار و اثاثیه مربوط به جهیزیه ی عروس می باشد.با توجه به حساس بودن این امر ، نوع بسته بندی ، شکل و شمایل بسته بندی ، وسایل بسته بندی و ..برای مشتریان مهم می باشد.کارگران بسته بندی اتوبار همسایه با جدید ترین وسایل و تجهیزات بسته بندی و بهترین نوع بسته بندی ، جهیزیه و اثاثیه ی شما را بسته بندی می نمایند.

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل 

بعد از حمل و نقل اثاثیه در صورت خواست مشتری و طبق نظر مشتری اثاثیه چیده خواهد شد.

حمل و نقل درون شهری

اتوبار همسایه در تمامی نقاط کلان شهر تهران آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

اتوبار سعادت آباد

باربری چیتگر

باربری شهران

باربری باغ فیض 

باربری پیروزی

باربری مرزداران

باربری تهرانسر

باربری شمال تهران نیاوران

باربری شمال تهران شمیرانات

باربری شوش

و دیگر نقاط کلان شهر تهران

حمل و نقل به خارج از کشور

اتوبار همسایه آماده حمل بار و اثاثیه از طریق زمینی به کشورهای همسایه می باشد.حمل بار به ترکیه

حمل  و نقل برون شهری

اتوبار همسایه با جدید ترین ماشین های حمل و نقل ، حمل تخصصی با کامیونت( خاور ، ایسوزو، هیوندای ، وانت ، نیسان ) ، بهترین رانندگان که آشنا به تمامی نقاط شهر و کشور و جاده ها می باشند و بهترین کارگران از نظر سلامت جسمی و روحی می باشند .اگر نگران حمل بار و اثاثیه تان به شهرستان هستید ، فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

مشخصات اتوبار خوب

شاید اگر بخواهیم یک استاندارد کلی برای برشمردن یک اتوبار  بعنوان اتوبار  خوب و کاربلد تعریف نماییم کار بسیار سختی باشد و به نوع و حجم بار و اثاثیه  نیز بستگی داشته باشد، ولی به صورت کلی موارد زیر از مهمترین شاخصه های یک اتوبار خوب هستند: 

1. داشتن مدیریت با تعهد و با تجربه 

2. داشتن خودروهای حمل بار استاندارد اعم از وانتف کامیونت، کامیون و ترانزیت 

3. داشتن نیروهای حرفه ای برای بسته بندی و حمل بار 

4. داشتن قرارداد با یک بیمه حرفه ای جهت جبران خسارت های احتمالی 

5. داشتن رانندگان حرفه ای و متخصص حمل بار

راههای پیدا کردن اتوبار خوب

1- توصیه از طرف دوستان و آشنایان

یکی از روش های مناسب برای انتخاب اتوبار و شرکت باربری مناسب پرس و جو از اطرافیان و آشنایانی است که به تازگی از خدمات یک شرکت خدمات اسباب استفاده کرده اند و از کیفیت کار آنها راضی بوده اند.میانگین زمان اسباب کشی در تهران معمولا حدود 4 یا 5 سال در نظر گرفته می شود بنابراین امکان این که در اطراف خود شخصی را پیدا کنید که بتازگی اثاثیه خود را جابجا کرده وجود دارد. اگر از طرف آشنایان شرکت خدمات اسباب کشی به شما معرفی شد ، استفاده از مشاوره های تخصصی و کارشناسی یک اتوبار حرفه ای می تواند در تسهیل اسباب کشی شما بسیار مفید باشد.

2- مقایسه بین شرکت های باربری در تهران

روش دیگر مقایسه بین شرکت های مختلف اتوبار  تهران که به شما معرفی شده اند یا خودتان آنها را پیدا کرده اید می باشد.

اولین فاکتور مقایسه ای معمولا و قیمت و هزینه باربری می باشد.اگرچه بدون شک قیمت حمل بار و ارائه خدمات اسباب کشی مسئله ای مهم در انتخاب است اما نباید از مسائل دیگر نیز غافل گشت.اولا باید بپرسید هزینه باربری که اعلام شده شامل چه مواردی می شود؟ آیا بسته بندی لوازم منزل نیز بخشی از محاسبات قیمت باربری است ؟ آیا بازکردن و جداکردن لوازمی مانند میز و مبلمان بزرگ یا باز کردن لوسترها و پرده ها و .. را شامل می شود ؟ اگر لوازمی مانند پیانو دارید که از نظر حمل و بسته بندی، بسیار خاص و ویژه هستند آیا بسته بندی و حمل ایمن این لوازم در قیمت نهایی باربری محاسبه شده است ؟

بنابراین مقایسه قیمت خدمات اتوبار اگرچه مهم است اما لازم است با دقت و حساسیت بیشتری بررسی شود ، اینکه یک شرکت باربری قیمت های بسیار کمتر از شرکت های دیگر داشته باشد دلیل کافی برای انتخاب آن نیست.

همچنین قیمت های بالا و غیر معقول نیز لزوما نشانه کیفیت بالای خدمات نمی باشد.بهترین راه برای محاسبه و تخمین صحیح هزینه باربری ، تماس با شرکت ها و استفاده از مشاوره های آنان و تعیین قیمت هریک از خدمات بسته بندی ، حمل بار ، باز کردن و چیدن اثاثیه در محل جدید و حمل لوازم خاص بصورت جداگانه و سپس مقایسه مشاوره ها و قیمت های اعلام شده با شرکت های دیگر است.

3- جستجو در اینترنت

امروزه اینترنت به یک ابزار بسیار مهم و حیاتی برای دریافت خدمات و آشنایی با شرکت های مختلف محسوب می شود.برای مثال می توانید کلمه "بسته بندی اثاثیه منزل" را در گوگل جستجو کنید و به وب سایت های چند صفحه اول گوگل وارد شوید.از وب سایت هر شرکت باربری اطلاعات جالبی می توانید بدست آورید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم