برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار,اتوبار تهرانسر,باربری,باربری تهرانسر,باربری خوب تهرانسر,اتوبار خوب تهرانسر,اتوبار ارزان,باربری ارزان,باربری ارزان تهرانسر,اتوبار ارزان تهرانسر

باربری تهرانسر | باربری تهرانسر

  • سه شنبه 15 مرداد 1398
  • 1837 نفر

خدمات اتوبار همسایه فقط حمل و نقل بار درون شهری نیست .ما خدمات بسته بندی لوازم منزل و مبلمان اداری ، فروش تجهیزات بسته بندی اثاثیه ، اعزام کارگر به محل ، حمل و نقل بار و کالا ، حمل و نقل برون شهری ، حمل و نقل به خارج از کشور ، چیدمان اثاثیه پس از حمل و نقل را نیز ارائه می دهیم.

باربری تهرانسر

حمل و نقل از گذشته تا کنون مسئله ای جدی برای بشریت بوده است. انسان همیشه سعی در ایجاد راحتی و آسانی در جا به جایی وسایل و لوازم خود داشته است. اما در طول تاریخ نحوه انجام این کار دست خوش تغییراتی بوده است.
امروزه در دنیا به دلیل افزایش تعداد لوازم منزل و محیط های کاری و سنگینی و بزرگی بسیاری از این لوازم ، حمل و نقل آن ها به دست متخصصین سپرده می شود. افرادی که مهارت های لازم را در جا به جایی و نگهداری و تضمین ایمنی اسباب و اثاثیه را در طول زمان حمل و نقل داشته باشند. 
خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه و اسباب کشی دیگر همانند سابق نیست که دو کارگر معمولی بگیرید و تمامی اثاثیه را بار کامیون کنید. دیگر ساعت ها بسته بندی غیر استاندارد و کارتون های نرم و به درد نخور را فراموش کنید. با آسیب دیدگی لوازم خود و یا شکستن آن ها در اسباب کشی خداحافظی کنید.

برای اینکه با خیال راحت و آسوده و بدون کوچکترین آسیب دیدگی به وسایلتان ، نقل مکان کنید ، حمل بار و اثاثیه تان را به اتوبار همسایه بسپارید.اگر به دنبال باربری تهرانسر هستید با همکاران ما تماس حاصل نمایید.مشاورین ما به صورت شبانه روزی و بیست و چهار ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.اتوبار همسایه با داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری و داشتن بیمه نامه و داشتن دستگاه کارتخوان در محل آماده ی ارائه ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

بدون شک ما یکی از بهترین باربری تهران هستیم که با داشتن چندین دهه تجربه ی مفید و به دست آوردن رضایت و اعتماد مشتریان در حوزه ی باربری و اتوبار فعالیت داریم.

خدمات اتوبار همسایه فقط حمل و نقل بار درون شهری نیست .ما خدمات بسته بندی لوازم منزل و مبلمان اداری ، فروش تجهیزات بسته بندی اثاثیه ، اعزام کارگر به محل ، حمل و نقل بار و کالا ، حمل و نقل برون شهری ، حمل و نقل به خارج از کشور ، چیدمان اثاثیه پس از حمل و نقل را نیز ارائه می دهیم.

اگر در هر جایی از کلان شهر تهران به دنبال باربری خوب و با کیفیت و البته مقرون به صرفه هستید ، با اتوبار همسایه تماس بگیرید.

شرکت باربری و اتوبار همسایه از حدود ۱۵ سال پیش فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در حال بهبود خدمات باربری و اتوبار و گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده است. هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما میباشد.

تجهیزات اتوبار همسایه در باربری تهرانسر

ماشین های حمل و نقل

ماشین های اتوبار همسایه هر چند سال یکبار با ماشین های جدید و نو عوض می شود.حمل تخصصی با کامیونت( خاور ، ایسوزو، هیوندای ، وانت ، نیسان ) 

رانندگان اتوبار همسایه در باربری تهرانسر

اتوبار همسایه همیشه سعی بر آن داشته تا با استفاده از بهترین ها در حوزه ی حمل و نقل و اتوبار ، بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد.رانندگان خوب یکی از اصلی ترین مهره ها در اتوبار همسایه می باشند.رانندگان ما پس از گزینش از لحاظ روحی ، جسمی و بررسی سوابقشان استخدام می شوند.از مهم ترین ویژگی های رانندگان ما مسلط بودن به تمامی آدرس ها و جاده ها و نقشه ی راهها است.

کارگران بسته بندی و حمل و نقل اتوبار همسایه در باربری تهرانسر

کارگران بسته بندی و حمل و نقل مثل رانندگان ما پس از گرفتن گزینش استخدام شده اند.آنها در کارشان بسیار حرفه ای و زرنگ هستند.امانت داری ، خوش اخلاقی و مردم داری از ویژگی های مهم کارگران اتوبار همسایه است.

تجهیزات بسته بندی و حمل و نقل اتوبار همسایه در باربری تهرانسر

تمامی ماشین های اتوبار همسایه مسقفف و موکت شده است.لوازم و تجهیزات بسته بندی اثاثیه ی اتوبار همسایه ، به روز و جدید می باشند و تکنیک های بسته ما کاملا حرفه ای و سریع است.

داشتن بیمه نامه در اتوبار همسایه باربری تهرانسر

اتوبار همسایه با داشتن مجوز از اتحادیه ی باربری تهران و داشتن بیمه نامه ، با خیال راحت بار و اثاثیه ی شما را حمل و نقل می کند

داشتن دستگاه کارتخوان

امروزه در خرید و فروش کالا و خدمات از پول نقد استفاده ی کمتری می شود .از ویژگی مهم کارت های اعتباری حمل و نقل نکردن پول نقد و خطراتی که ممکن است پیش بیاید است.اتوبار همسایه به مشتریان گرامی این مژده را می دهد که در هر نقطه از شهر و یا کشور که هستید ، دستگاه کارتخوان ما فعال می باشد.

با ما همراه باشید....

اتوبار سعادت آباد

ارسال بار به شهرستان

اتوبار شمال تهران

اتوبار غرب تهران

باربری فلاح

باربری جنوب تهران

باربری شمال تهران پاسداران

و تمامی نقاط شهر و کشور

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم