برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری شهرستان,اتوبار شهرستان,باربری ارزان شهرستان,اتوبار ارزان شهرستان

باربری شهرستان | حمل کالا و اثاثیه ی منزل

  • جمعه 11 مرداد 1398
  • 1188 نفر

اصولا حمل بار و لوازم به خارج از شهر مبدا بارگیری، بسیار سخت تر بوده و نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا مثلا هنگام حمل بار از تهران به شهرستان احتمال آسیب به بار ( اثاثیه منزل ، مواد خوارکی ، لوازم شرکت ، ماشین آلات ، مواد اولیه و ... ) به دلیل زیاد بودن مسافت و مشکلات جاده ای بیشتر می شود...

باربری شهرستان

شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیش از پانزده سال سابقه ی مفید در زمینه ی حمل بار و کالا در تمام نقاط شهر تهران و باربری شهرستان در خدمت مشتریان می باشد.شرکت اتوبار همسایه برای جابجایی و حمل و نقل کالا و اثاثیه ی شما از تهران به شهرستان ، دارای انواع  ماشین از جمله وانت بار ، انواع کامیون های مسقف و موکت شده ، رانندگان خبره و آشنا به تمامی جاده های کشور ، کارگران امین و زبر دست می باشد.

اگر برای حمل کالا و اثاثیه ی خود از تهران بزرگ به شهرستان به دنبال باربری تهران هستید ، با اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید.

خدماتی که اتوبار همسایه ارائه می دهد

ارائه ی مشاوره به صورت تلفنی و 24 ساعته به مشتریان

بسته بندی تخصصی کالا و اثاثیه

فروش انواع وسایل بسته بندی اثاثیه

اعزام کارگر به محل 

حمل کالا و اثاثیه درون شهری

حمل کالا و اثاثیه برون شهری

حمل کالا و اثاثیه به خارج از کشور

چیدمان اثاثیه بعد از حمل 

مواردی که باید در روز باربری به خاطر داشته باشیم

اسباب کشی و حمل اثاثیه و بسته بندی آنها به محل جدید با استفاده از خدمات شرکت های باربری تهران یکی از مسائل مهمی است که علیرغم ساده بنظر رسیدن، اقدامات و آماده سازی های خاص خود را می طلبد. هر چند در روز باربری و اسباب کشی براحتی کارگران اتوبار می توانند براحتی اقدام به بسته بندی، انتقال به ماشین باربری کرده و آنرا به مقصد حمل کنند، اما شما هم باید اقداماتی را انجام دهید و اگر قصد اسباب کشی در تهران و یا حمل بار به شهرستان را دارید، از چند روز قبل مقدمات کار را انجام داده و سعی کنید همه چیز را از قبل پیش بینی کنید تا این کار با نهایت دقت و در کمترین زمان ممکن صورت گیرد. 

بسیاری از افراد اسباب کشی و حمل اثاثیه به مکان جدید را پروسه ای پر استرس و خسته کننده می دانند. اما لازم است بدانید که با استفاده از خدمات یک شرکت باربری تهران، براحتی می توانید از پس این فرآیند برآیید. فقط کافی است خودتان را از مدتی قبل آماده کنید. از این رو در اینجا نکات و مواردی که باید در زمان باربری به خاطر داشته باشید را جهت یادآوری و یا آشنایی هر چه بیشتر شما، آورده ایم با این امید که با آگاهی از این نکات بتوانید اسباب کشی آسان و راحتی را تجربه کنید.

دو هفته پیش از باربری (اسباب کشی) 

از زمانی در حدود دو هفته قبل از اسباب کشی و استفاده از خدمات حمل بار، چند مسئله را در نظر بگیرید و سعی کنید به دقت انجام بدهید. از جمله آماده سازی وسایل خانه برای بسته بندی (به خصوص وسایل شکستنی و حساس)، تعویض آدرس (برای دریافت قبض ها) ، آماده سازی خانه جدی پیش از اسباب کشی، هماهنگی لازم با شرکت باربری و اتوبار تهران از چند روز قبل، اطلاع به همسایگان هر دو محل جدید و قبلی از نقل مکان شما و در نهایت اگر استرس دارید و یا به دلیل مشغله های فکری معمولا برخی کارهای مهم اصول اسباب کشی فراموش می کنید، نوشتن بسیاری از موارد بر روی کاغذ هم می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند.

روز قبل از باربری (اسباب کشی) 

می گویند که روز قبل از اسباب کشی و حمل بار، مانند آرامش قبل از طوفان است. شاید این تشبیه شما را نگران کند، اما اگر به درستی و به دقت عمل کنید، مسلما هیچ مشکلی پیش نمی آید و در نهایت حتی از این کار لذت خواهید برد. در چنین روزی این وسایل و لوازم منزل را برای بسته بندی و اسباب کشی آماده کنید و در جایی بگذارید که کاملا در دسترس باشند:

- پیژامه و لباس ها

- تخت خواب ها

- شارژر تلفن، موبایل و سایر لوازم برقی

- دستمال توالت

- لوازم و وسایل شوینده و بهداشتی (از قبیل شامپو، صابون، مایع دستشویی، پودر و مایع لباسشویی و...)

- ظروف و لوازم خانه به خصوص بشقاب ها، قوری و کتری

- خوردنی و نوشیدنی هایی از قبیل چای، قهوه، شکر، شیر

همچنین فراموش نکنید که برای جابجایی بار و وسایل فرزندتان، حتما از کیف و یا چمدان های جداگانه ای استفاده کنید. همچنین از تمیز بودن محل جدید مطمئن شوید. لیست کارهایی که باید انجام شود را به دقت بررسی و چک کنید. اگر چیزی به ذهن تان رسید یا مسئله مهمی تازه به یادتان افتاد، نگران نباشید. آنرا یادداشت کنید و در اولین فرصت با شرکت باربری طرف قرارداد، هماهنگ و با آنها در میان بگذارید.

روز باربری( اسباب کشی)

این روز شاید هم برای خود فرد و هم برای شرکت های باربری تهران (اتوبار تهران) مهم ترین روز باشد چرا که احتمالا بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت و حمل آنها به مقصد جدید در آن روز انجام می شود و نتیجه کار و سالم رساندن کارتن ها و جعبه های اسباب کشی با استفاده از وسایل و لوازم باربری، در اولویت است. در این روز کارگران حمل بار به منزل شما می آیند و وسایل و لوازم را بسته بندی کرده و تک تک به درون ماشین حمل بار (کامیون، وانت بار و یا کامیونت) می برند. به خاطر مهم بودن این روز و زمان بر بودن پروسه اسباب کسی و باربری، بهتر است شما و سایر اعضای خانواده کاملا سرحال باشید و از شب قبل کم خوابی نداشته باشید. همچنین کلیه وسایل و لوازم تان آماده باشد تا کارگران حمل بار، در اسرع وقت با استفاده از کارتن و جعبه و یا سایر لوازم آنها را بسته بندی کرده و منتقل کنند. تمام وسایل را از برق بکشید و همه چیز را آماده کنید. از بسته بودن پنجره ها و ایمن بودن آنها مطمئن باشید. نکته مهم دیگر اینکه شماره های تماس اضطراری خود و یا همراهان دیگرتان را در اختیار کارکنان شرکت اتوبار قرار دهید. به خصوص اگر شما با خودروی دیگری به سمت مقصد جدید حرکت می کنید.

 پس از رسیدن به محل جدید و پایان اسباب کشی

بر حسب اینکه شما چگونه جعبه ها و کارتن های حاوی لوازم تان را دسته بندی کرده اید و یا بر روی آنها نوع محتویات شان را با استفاده از ماژیک نوشته اید، کارگران باربری آنها را در جاهای مختلف خانه جدید خواهند گذاشت. بنابراین با نوشتن روی کارتن ها و مشخص کردن محتویات آنها، به خوبی به آنها اجازه خواهید داد که هر چه سریعتر جعبه و کارتن ها را در جای خود و در اتاق های مربوطه بگذارند. فراموش نکنید نحوه چیدن بار هنگام اسباب کشی و پس از آن بسیار مهم است. برای اینکه همه چیز به خوبی پیش برود این موارد را در روز اول به دقت انجام دهید:

- پس از گذاشتن کفپوش ها از قبیل موکت و فرش، به سرعت تخت خواب ها را در اتاق ها بگذارید و آنها را کاملا آماده کنید چون آماده سازی محل استراحت، آن هم بعد اسباب کشی، بسیار مهم است. شما قطعا نیاز به استراحت خواهید داشت. پرده ها را هم در اولین فرصت نصب کنید به خصوص در اتاق های خواب.

- یخچال، فریزر و ماشین لباسشویی را به برق وصل کنید و در صورت نیاز اقدام به خرید مجدد مواد غذایی کنید.

- از درست کار کردن سیستم گرمایش (اگر در فصل پاییز یا زمستان اسباب کشی کرده اید) و سیستم سرمایشی و خنک کننده (برای فصل تابستان) مطمئن شوید.

برای چیدن وسایل در محل جدید به ویژه وسایلی که اهمیت چندانی ندارند، مانند اشیاء تزئینی و یا یادگاری ها، عجله نکنید. 

نکات مهم در انتخاب شرکت باربری مناسب

 

سرعت مناسب باربری

به طور کلی هر چه پروسه ی حمل و نقل و اسباب کشی بار در فرایند باربری سریع تر صورت بگیرد احتمال آسیب دیدن وسایل و ... به مرور زمان کمتر است. همچنین در یکی از نظرسنجی هایی که یک شرکت باربری در آمریکا انجام شده است نتایج به وضوح این موضوع را نشان می دهند که تقریبا همه ی مشتریان به مدت زمان چرخه ی حمل وسایل منزل اهمیت می دهند.

قیمت مناسب باربری

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که اکثر افراد برای انتخاب شرکت باربری مد نظر قرار می دهند قیمت مناسب در ارائه ی خدماتی است که آن ها ارائه می دارند. نکته ی مهم در این باره انتخاب یک شرکت با کیفیت و با قیمت مناسب است. ممکن است شرکت هایی با قیمت های ارزان در این زمینه فعالیت کنند اما این همیشه به این معنی نیست که می توان به آن ها اعتماد کرد، بهتر است قبل از انتخاب درباره ی صحت و کیفیت کار باربری های مختلف اندکی تحقیق کرده باشید.

دقت و کیفیت مناسب در باربری

یکی از مسائل بسیار مهم در اسباب کشی دقت و ظرافتی است که باید شما و یا کارگرانتان به خرج دهند تا از خسارت های وارده به وسایلتان جلوگیری شود. در این راستا مهارت و قدرت بدنی شما و کارگران نقش بسیار مهمی دارد. همچنین استفاده از ابزار های حرفه ای لازم برای باربری یکی دیگر از مواردی است که می تواند در حفظ و نگهداری از وسایلتان در چرخه ی اسباب کشی بسیار موثر باشد.

نکات ایمنی اسباب کشی و بسته بندی قبل از حمل بار و جابه جایی 

سعی کنید برای اسباب کشی برنامه داشته باشید.

 اگرخودتان نمی توانید خوب وسایلتان را بسته بندی کنید ، از نیروهای شرکت خدمات حمل و نقل برای بسته بندی اثاثیه  بهره بگیرید. (بسته بندی درست سبب می شود که وسایلتان سالم به خانه جدید برود)

مراقب بسته بندی و گذاشتن وسایل حساس باشید و برای مثال LED را در کارتن خود که فوم دار می باشد به صورت صحیح جاسازی کنید.

 وسایل حساس دیگر مانند کامپیوتر ، لپ تاپ یا وسایل شکستنی دیگر که احتمال شکستگی خیلی زیاد می باشد با ماشین شخصی حمل کنید. (البته اگر کارتنی نداشته باشند)

وسایل گرانقیمت مثل طلا و پول را در کیف دستی خود نگهداری کنید.

قوانین شرکت ههای حمل و نقل این چنین است که بعد از اسباب کشی شما موظف هستید کل ماشین را بررسی کنید تا اگر پیچی یاهر وسایلی لای پتوها باشد مدیون شما نباشیم.

 از کارگران شرکت بخواهید که وسایل را درجای خود بگذارند.(برای مثال بوفه جای خود و وسایل دیگر مثل یخچال در آشپزخانه قرارگیرد تابعداز اسباب کشی زودتروسایل را پهن کنید)

سعی کنید خودتان در محل بارگیری و تخلیه بار حضور داشته باشید.

 ما می دانیم که وسایل شما برایتان اهمیت دارد. نیازی نیست به کارگران بگویید “آنها چگونه وسایل را حمل یا جابجا نمایند” ، ما مجرب ترین کارگران که در کار خود حرفه ای هستند را برای حمل و نقل فرستاده ایم تا شما دغدغه حمل و نقل اثاثیه را نداشته باشید.

 وسایل خود راقبل از اسباب کشی هرچقدرخوب بسته بندی کنید، سالمتر تحویل خواهید گرفت . در حین حمل ال ای دی حتما آن را به کارتن مخصوص خود جاسازی کنید.

 حتما روی کارتن ها را با ماژیک بنویسید مثل شکستنی یا با احتیاط حمل شود یا چینی و…

برای بسته بندی از کارتن های ضخیم استفاده کنید

بعد از تخلیه کامیون داخل کامیون را نگاه کنید تا چیزی نمانده باشد.

ظروف شکستنی را در جعبه ای جداگانه و کتاب ها و دیگر وسایل مطالعه را در کارتنی جداگانه قرار دهید.

 حتما بر روی وسایل برچسب نام بزنید و مشخص کنید که داخل این کارتن چه چیزهایی قراردارد .
 

حتی اگر برای شخص خاصی هست کافی است اسم شخص را برروی کارتن بنویسید.

لباس ها را داخل کارتن مخصوص به خودشان قرار دهید . این کارتن ها دارای جالباسی و رخت آویزهای مخصوص هستند، با این کار دیگه دغدغه چروک شدن لباس ها را نخواهید داشت و به

راحتی میتوانید از آنها استفاده کنید. البته این کار را برای لباس های لوکس و گران خود انجام دهید و سایر لباس ها را در داخل ساک قرار دهید.

 یکی از نکات مهم در اثاث کشی قرار دادن وسایل حساس در کارتن های کوچک است.(به طور مثال اگر شما ظروف شکستنی را داخل کارتن های کوچک قرار دهید احتمال آسیب دیدن آن کمتر می باشد.)

باربری تهران به شهرستان

شرکت باربری اتوبار همسایه  آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.ما به صورت شبانه روزی آماده ی حمل و نقل و باربری و پاسخ گویی به سوالات مشتریان هستیم. باربری سعادت آباد ، باربری تجریش ، باربری شهران ، باربری ستارخان ، باربری باغ فیض و...تمامی نقاط شهر تهران را پوشش می دهیم.

باربری شمال تهران

باربری جنوب تهران

باربری شرق تهران

باربری غرب تهران

باربری فلاح

باربری شمال تهران نیاوران

باربری شمال تهران شمیرانات

باربری شمال تهران پاسداران

باربری غرب تهران بلوار فردوس            

خدمات بسته بندی

خدمات بسته بندی

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است.
حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

اتوبارهمسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.