برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار غرب تهران,اتوبار در غرب تهران,باربری,اتوبار,اتوبار خوب,اتوبار ارزان,باربری خوب,باربری ارزان

اتوبار غرب تهران | اتوبار در غرب تهران | اتوبار خوب در غرب تهران

  • شنبه 5 مرداد 1398
  • 1558 نفر

ویژگی های یک اتوبار خوب از نظر شما دوستان عزیز چیست؟از موارد مهم ، یافتن یک شرکت اتوبار معتبر است تا بتواند به بهترین نحو ممکن مدیریت زمان و جابجایی کالا را به دست گیرد.به همیاری کادر حرفه ای مجرب و داشتن بهترین ، سریعترین سرویسها و ضریب امنیت بالا در مسافتهای مورد نظر پوشش دهی دهند و...

اتوبار غرب تهران | اتوبار در غرب تهران | اتوبار خوب در غرب تهران 

آیا می دانید حمل بار و اثاثیه منزل بخصوص جهیزیه عروس امری کاملا تخصصی و حرفه ای است ؟این خدمات را به ما بسپارید .شرکت اتوبار همسایه با داشتن چندین سال سابقه در زمینه ی حمل بار و اثاثیه ی منزل در شهر و شهرستان فوری با بیمه و بارنامه دولتی و کتبی ، همراه با دستگاه کارت خوان در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

اگر به دنبال اتوبار غرب تهران هستید ، با ما تماس بگیرید.اتوبار همسایه ، یکی از بهترین اتوبارها در غرب تهران می باشد که با ارائه ی خدمات خوب و با کیفیت به مشتریان توانسته است اعتماد مشتریان را جلب نماید.

اتوبار غرب تهران ( اتوبار همسایه ) با داشتن جدید ترین ماشین ها از جمله وانت و کامیون های مسقف و باری ( موکت شده ) ، با داشتن جدید ترین متدها و وسایل در امر بسته بندی اثاثیه و داشتن مجرب ترین کارگران آماده ی خدمت رسانی به مشتریان است.

ویژگی های اتوبار خوب

اتوبار ها شکل های مختلف و گوناگونی دارند و با توجه به حجم جابجایی و همین طور خدماتی که ارائه می دهند ممکن است از وسیله ی نقلیه تا خدمات پس از فروش که در مورد آن ها ضمانت نامه ای درباره جابجایی بار است متفاوت باشد.

در واقع شما به عنوان مشتری کمی کار سختی دارید و باید بهترین را از روی صرفا تبلیغات انتخاب کنید، اما اگر بیشتر در این باره به شما توضیح دهیم چطور؟ قطعا می توانید انتخاب عاقلانه تری را داشته باشید، هر چند هیچ اطلاعی در مورد اتوبار ها نداشته باشید.

باید گفت که در درجه ی اول وقتی شما با یک اتوبار به هر شکلی، از جمله وب سایت اینترنتی، شماره تلفن و همین طور پیام رسان ارتباط برقرار می کنید باید در اسرع وقت در محل حاضر شده و بار شما را تحویل گرفته و پس از کسب اطلاع در مورد نوع بار، نحوه انتقال که در تماس انجام می شود. عملیات جابجایی سریع انجام شود.

 سرعت در کنار امنیت و دقت

همان قدر که سرعت خوب است می تواند موجب عجله شود و این به هیچ عنوان قابل توجیه نیست اگر بار های شما در اثر اشتباه و عجله دچار آسیب دیدگی شوند و قطعا پرداخت غرامت در تمامی موارد کارساز نخواهد بود و چه بسار شما ضرر های بزرگی را متحمل شوید.بهترین کار این است که سطح خدمات، پشتیبانی، ضمانت ارائه خدمت و همین طور قیمت و سابقه فعالیت را دستمایه ای کنید برای یک مقایسه ی اصولی بین تمامی برند هایی که در این زمینه فعالیت گسترده دارند. به عنوان مشتری همیشه بهترین را انتخاب کنید تا کار شما نقص کم تری داشته و این نقص میل به صفر داشته باشد.

اهمیت ضمانت نامه اتوبار

اتوبار نباید تنها در هنگام دریافت هزینه خدمات خود را به مشتری ارائه دهد، گاه مشکلی در جابجایی رخ می دهد که به عنوان حوادث غیرمترقبه شناخته می شود و اگر خدایی نکرده بار شما در جابجایی دچار آسیب شد، باید بر اساس قوانین بین المللی هزینه ی از سوی شرکت پرداخت شود، گاه این هزینه کم و یا زیاد تر از چیزی که فکر می کنید خواهد بود.بهتر است پیش از هر موردی از آن اطلاع پیدا کنید.هزینه ی کم و بیش از حد زیاد هر دو می توانند موجب دردسر شوند.

اهمیت داشتن بیمه نامه

بیمه ی باربری همان طور که از اسمش پیداست جهت امور مربوط به بیمه باربری های داخل کشور (مانند خدمات اتوبار تهران و یا حتی حمل بار به شهرستان و یا برعکس) می باشد. این نوع بیمه نامه ها نیز چند نوع هستند:

 بیمه نامه های عمومی

در این نوع بیمه نامه، لزوما پیش از شروع پروسه حمل همه کالا ها، نیاز به مراجعه بیمه گذار و در نتیجه صدور بیمه نامه از سوی بیمه گر نیست. این نوع بیمه بسیار ساده است  و مطابق با آن مسائل مهمی از جمله مسائل حقوقی طرفین، شرایط بیمه و همچنین روش های حمل اجناس و کالاها و همچنین هزینه های بیمه همه بطور کامل و شفاف مشخص می شوند. 

 بیمه نامه ساده

این نوع بیمه نامه جهت حمل کالاهای خاصی استفاده می شود و معمولا جهت حمل کالاها به تعداد محدود و با تنوع نسبتا کم مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که پیش از اقدام به این کار و استفاده از این نوع بیمه، بهتر است اطلاعات کافی در موردوضعیت این نوع بیمه و شرایط شرکت های باربری و بیمه داشته باشید.

بیمه نامه پوشش باز

در این نوع بیمه، با توافقی که بین بیمه گر و بیمه گذار انجام می شود، پرداخت حق بیمه لازم نیست یک دفعه صورت بگیرد بلکه در مدت زمان های مشخصی که در مورد آن توافق شده (مثلا هر یک هفته یا دو هفته یکبار) پرداخت هزینه های بیمه باربری صورت می گیرد. 

تنوع در نحوه جابجایی بار ها و اپراتور پشتیبان

اپراتور پشتیبان باید گزارش کاملی از نحوه انتقال در اختیار شما قرار دهد و این که چگونه انجام خواه شد، وسیله ی نقلیه اتوبار چیست و چه موردی مناسب جابجایی بار شما است.این تنوع گاه باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد، وقتی بار های شما خارج از شهر جابجا می شوند قطعا باید خودرویی بزرگ تر و جادار تر در عین حال امن تر مورد استفاده قرار گیرد.ضمن این که به یاد داشته باشید اپراتور ها در جابجایی های طولانی تر باید به صورت 7/24 در تمامی روز های هفته، اطلاعات رسیدن بار به مقصد و همین طور سلامت انجام کار را به شما به عنوان مشتری اطلاع دهند.

مشاوره رایگان

دادن مشاوره قبل از خدمات به مشتریان درباره ارائه خدمات حمل و نقل،نحوه ی بسته بندی وسایل ، قیمت بسته بندی و جابجایی و... این امکان را دارد که مشتری دقیقا میداند که وسایلش را به چه کسانی سپرده است.

خدمات بسته بندی و حمل

 

بسته بندی اثاثیه

خدمات بسته بندی اگر توسط مشتری به اتوبار  محول شود باید به بهترین نحو ممکن انجام انجام گیرد تا از شکستگی و خراش وسایل جلوگیری شود؛ در ضمن حمل بار نیز باید اسرء وقت به صورت مطمئ