برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار تهران,اتوبار در تهران,باربری تهران,باربری در تهران,بسته بندی اثاثیه,اتوبار ارزان,اتوبار ارزان در تهران

اتوبار تهران | اتوبار در تهران | اتوبار خوب در تهران | حمل اثاثیه در تهران

  • چهارشنبه 2 مرداد 1398
  • 1776 نفر

مدتی است که دو واژه باربری و اتوبار بر سر زبان ها افتاده است و بیشتر مردم این دو اصطلاح را به جای هم استفاده می کنند اما آیا واقعا این دو اصطلاح با هم تفاوت دارند یا یک معنی می دهند در ادامه می خواهیم به تجزیه و تحلیل این موضوع بپردازیم و تفاوت ها و شباهت های آن ها را بررسی کنیم...

اتوبار تهران

اتوبار همسایه در تمامی نقاط شهر تهران آماده ی حمل و نقل و جابجایی اسباب و اثاثیه ی شما می باشد.فروش وسایل بسته بندی اثاثیه ، کارگر برای حمل اثاثیه ، بسته بندی اثاثیه ی منزل ، حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری ، حمل بار و کالا به خارج از کشور و چیدمان اثاثیه بعد از جابجایی و...از جمله خدماتی است که اتوبار همسایه به مشتریان ارائه می دهد.

باربری شمال تهران

باربری جنوب تهران

باربری شرق تهران

باربری غرب تهران

باربری شهران

باربری تهرانسر

باربری تجریش 

باربری گیشا

باربری پیروزی

باربری صادقیه

باربری ستارخان

باربری پاسداران 

و....

تعریف اتوبار

در نگاه عموم نام دیگر شرکت های باربری ، اتوبار می باشد.اتوبار به شرکت هایی گفته میشود که کالایی را از نقطه ای به نقطه دیگر میبرد .حال این انتقال می تواند درون شهری یا برون شهری باشد.

آیا شرکت های باربری با شرکت های اتو بار فرق دارند؟

عموما مردم بین واژه های اتوبار و باربری تفاوتی قائل نمی شود اما در اصل این دو با هم فرق دارند.اتوبارها به شرکت هایی گفته می شود که معمولا در حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه ( منزل-اداری ) و حتی سطوح مختلف بسته‌بندی فعالیت دارند.باربری در نگاهی دقیق تر به شرکت هایی اطلاق می شود که هر نوع باری را از نقطه ای به نقطه دیگر جابه جا میکنند.

امروزه شرکت‌های باربری و اتوبار متعددی درزمینهٔ باربری ( شهری و بین‌شهری و حتی بین‌المللی ) مشغول فعالیت هستند که از آن‌ها تحت عنوان اتوبار یاد می‌شود. وظیفه اصلی این شرکت‌ها جابجایی بار از نقطه‌ای به نقطه دیگر است و با توجه به تنوع بار و مسیر ماشین‌های متفاوتی جهت جابجایی بهتر آن‌ها تولیدشده است. به‌عنوان‌مثال نمی‌توان حمل مواد غذایی که شرایط خاصی را برای نگهداری و جابجایی طلب می‌کنند با همان ماشین‌های حمل شن و ماسه انجام داد. 

ازاین‌رو امروزه شرکت‌های اتوبار و باربری نیز بسیار تخصصی‌شده‌اند. امروزه اوضاع و شرایط بسیار متفاوت است امروزه تنها حمل بار بر عهده  اتوبار یا باربری نیست یا اینکه افراد تنها به دنبال انتقال وسایل یا بار خود در هر شرایطی نیستند .

 

شرکت‌های باربری ، اتوبارها یا شرکت‌های حمل‌ونقل شرکت‌هایی که در حال تخصص  آن‌ها در حمل‌ونقل و یا حمل بار از یک مکان به مکان دیگر می‌باشد. این شرکت‌ها به چند نوع تقسیم‌شده است. به‌عنوان‌مثال باربری بین‌المللی، حمل کالا بین‌المللی از کشور به کشور ، باربری داخلی، باربری محصولات با کشتی در یک کشور و مواردی این‌چنینی.هزاران نفر در شرکت‌های باربری   ،اتوبار یا حمل‌ونقل در سراسر جهان مشغول کسب‌وکار وجود دارند. از بزرگ‌ترین شرکت‌های حمل‌ونقل دنیا می‌توان به  سازمان شامل IATA  (انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی)، TIA BIFA(انجمن واسطه حمل‌ونقل)  BIFA (انجمن حمل‌ونقل بین‌المللی بریتانیا)، و یا FTA (حمل‌ونقل انجمن حمل‌ونقل) اشاره نمود.

همان‌طور که اشاره شد روش‌های متفاوتی برای حمل‌ونقل کالا وجود دارد؛ توسط هوا، جاده، دریا، و یا راه‌آهن. برخی از شرکت‌های باربری و حمل نقل همچنین به ارائه راه‌حل‌های چندوجهی پرداخته‌اند، این بدان معنی است که آن‌ها بیش از یک سرویس را در بسیاری از موارد هوا ،زمینی و قطار را در داخل کشور یا باربری در سطوح بین‌المللی به مشتریان خود ارائه می‌دهند. شایع‌ترین راه برای باربری یا حمل و نقال از طریق زمینی و با استفاده از وانت، کامیون‌های باربری و کانتینرهای مخصوص اتوبار و باربری برای حمل بار است

در ارائه نوع روش‌های حمل‌ونقل (دریا، هوا و زمینی) عامل‌های متفاوتی دخیل می‌باشند ازجمله  سه عامل اصلی زمان، هزینه و نوع محصول می‌باشد. به‌عنوان‌مثال حمل‌ونقل از طریق دریا می‌تواند طولانی‌تر از حمل‌ونقل از طریق هوایی باشد  و باربری از طریق هوایی عموماً گران‌تر است. حمل‌ونقل از طریق راه‌آهن نیز ممکن است انجام شود نوع محموله‌ها نیز در انتخاب روش مؤثر خواهند بود.حمل‌ونقل با یک کامیون نیز گزینه دیری است که بار را می‌توان  به گیرنده مستقیماً تحویل داد.

اصولاً شرکت‌های باربری  موفق‌تر هستند که هر سه اصل را در نظر گرفته و با ارائه کیفیت بالاتر زمان کمتر و هزینه پایین‌تر به یاری مشتریان بشتابند. پیدا کردن بهترین قیمت با بهترین حامل برای هر بار همواره اصلی مهم در انتخاب یک باربری یا اتو بار است.

گسترش شرکت‌های باربری و حمل‌ونقل خواستار افزایش یکپارچگی مالی و قبول مسئولیت این شرکت‌ها در قبال خدمات باربری است. هر شرکت باربری یا حمل‌ونقل باید با بهره‌گیری از نرم‌افزارها و روش‌ها و استانداردهای جدید برای به حداکثر رساندن بهره‌وری و پیگیری محموله‌های باری  نهایت  کیفیت را در خدمات باربری در نظر گیرد.

شباهت اتوبار و باربری

تا اینجا با تفاوت های باربری و اتوبار آشنا شدیم . اما این دو اصطلاح شباهت هایی هم با هم دارند.مثلا یکی از شباهت های آن ها ماهیت فعالیت آن هاست که در کل هر دو اصطلاح در زمینه حمل و نقل بار فعالیت می کنند شباهت دیگر حوزه فعالیت آن هاست که هر دو می توانند در سطح شهری یا بین شهری یا بین المللی فعالیت کنند .

ویژگی های اتوبار خوب

اگر از شما پرسیده شود خصوصیات اتوبار خوب چیست ، شما چه جوابی خواهید داد ؟

آیا در پاسخ به این سوال می توان گفت که یک اتوبار خوب اتوباری است که فقط دارای ویژگی های زیر باشد:

منصفانه باشد یعنی بابت دستمزدی که از مشتری طلب می کند عدل و انصاف را رعایت کند .

وقت شناس باشد یعنی در زمان مقرر برای جابه جایی و حمل و نقل اقدام کند .

 تضمین کند که تمامی اسباب و اثاثیه را بدون دیدن ضربه به مقصد تعیین شده برساند .

پاسخ خیر است !

یک اتوبار خوب علاوه بر داشتن خصوصیات بالا باید دارای خصوصیات دیگری هم باشد که در زیر به آن اشاره می کنیم :

1.اتوبار خوب برای انجام آسان و هرچه بهتر کار مشتریان خود ، اقدام به ارائه مشاوره هایی کامل و جامع به مشتری ها ، حتی مشتری های تلفنی کند.

2.اتوباری که  دارای اپراتور هایی باشد تا بیست و چهار ساعت شبانه روز آماده ی ارائه ی توضیحات جامع و مفید به مشتری ها بوده و پس از آن بهترین گزینه ی ممکن را با توجه به شرایط مشتری ها به آنان پیشنهاد و ارائه دهند.

3. باربری که ؛ در ارائه خدمات خود به مشتریان ، از بهترین و برترین خدمات بسته بندی اثبات و اثاثیه استفاده کند و همچنین برای حمل و نقل آن ها از کارگر هایی مجرب ، ماهر و زبر دست استفاده کنند .

4. اتوباری که ماشین هایش اعم از سبک یا سنگین در تمام زمان ها حضور به موقع و در اسرع وقت در محل اعلام شده توسط مشتری را داشته باشند .

5.اتوباری که هنگام جا به جایی ، وسایل مشتری ها را مانند وسایل شخصی خودش بداند و در جهت سلامت وسایل بسیار دقیق و محتاطانه رفتار کند.

6. اتوباری که  خدماتش را تنها به رساندن وسایل به محل اعلام شده توسط مشتری ختم نکند و پس از اتمام کارهای باربری ، به مشتری ها در جا به جایی درست وسائل هم کمک کند.

7.اتوباری که  کارگرانش خود را موظف بدانند در صورت درخواست مشتری ها حتی در چیدمان اولیه وسائل هم با آنان همکاری داشته باشند.

8. اتوباری که اپراتور های آن پس از خدمات رسانی کارگران شرکت به مشتری ها ، پیگیری مسؤلانه ای در زمینه ی بدست آوردن رضایت کامل مشتری از خدمات ارائه شده داشته باشند .

9.اتوباری که  از انتقادات و پیشنهادات مشتریان در زمینه ی فعالیت های کارگرانش استقبال کند و برای این موضوع اهمیت بالایی قائل شود.

بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل

بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل مهمترین کار در یک اسباب کشی موفق است. معمولا افراد و خانواده ها خودشان اقدام به بسته بندی لوازم می کنند و برای فقط برای حمل آنها با شرکت باربری تماس می گیرند.اما شرکت اتوبار همسایه خدمات بسته بندی اثاثیه را نیز علاوه بر حمل وسایل و اثاثیه منزل را با جدید ترین وسایل بسته بندی به مشتریان محترم ارائه می نماید.

بسته بندی لوازم منزل یکی از مهمترین مراحل هر اسباب کشی است که عدم دقت در آن موجب خسارات سنگین به اسباب و اثاثیه شما خواهد شد.بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اگر به درستی انجام شود بخش بزرگی از کار اسباب کشی انجام شده است.

معمولا شرکت های باربری  و اتوبار  افراد متخصصی برای  کار بسته‌ بندی اثاثیه ی منزل و اداری دارند.آن‌ها تجربه و امکانات لازم برای بسته‌ بندی خوب را در اختیار دارند به طوری که حین حمل و نقل لوازم مشتریان مراقبت هستند که کمترین آسیب ممکن به اثاثیه منزل و یا لوازم اداری آن‌ها وارد شود.

بسته بندی چیست؟

امروزه اگر یک نگاه به اطراف خود بیندازید متوجه میشوید که هر آنچه که در اطراف خود می بینید دارای بسته بندی است . اولین وظیفه بسته بندی محافظت از آن کالا در برابرخیلی عوامل است از جمله ضربه ، نفوذ هوا، حفظ دما، عدم نفوذ آب، رطوبت، نور و.. که در هر زمینه ای طبق یک سری استاندارد ها که اغلب استانداردهای جهانی است برای هر محصول ساخته و استفاده میشود.

آگاهی از اینکه برای هر وسیله و دستگاه چه نوع پوشش و عایقی لازم است تا از آسیبی به آن وارد نشود نیاز به تجربه و تخصص دارد وگرنه بدون آگاهی لازم از بسته بندی لوازم منزل و طرز انتقال وسایل شاید خسارات جبران ناپذیری به آن‌ها وارد کنیم.

خوب همگی متوجه شدیم که اولین فاکتور استفاده از این عمل محافظت از کالا و وسایل مورد نظر است، پس شما در اینجا اگر قصد جابه جایی و یا به اصطلاح اسباب کشی داشته باشید اولین و مهم ترین نیاز شما استفاده از بسته بندی است، پس اولین سوالی که برای شما در این مواقع پیش میاد این که چطوری این کار انجام بدین یا اصلاٌ با چه وسایل و لوازمی و چجوری، خوشبختانه امروزه این خدمات برعهده  باربری  است که آنها با استفاده از کارگر های مخصوص و همچنین استفاده از روش های مرسوم در این کار این امر را به درستی و در کم ترین زمان برای شما انجام می دهند.

مزیت های بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه 

1- بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.

2- بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به شکل درست ، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد.

3- نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است.وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.

4- زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد.

تعرفه و قیمت بسته بندی

تعرفه ها و نرخ بسته بندی لوازم منزل و یا شرکتها به عوامل متعددی وابسته است از جمله: تعداد کارتن های مورد استفاده و سایر لوازم بسته بندی. در این راستا تهیه کارتن و یا لوازم دیگر جهت بسته بندی اثاثیه و تعداد و همچنین نوع آنها تاثیر زیادی در هزینه های بسته بندی دارد. در مجموع می توان گفت موارد زیر در تعیین قیمت نهایی بسته بندی اثاثیه تاثیرگذارند:

• تعداد کارگران مورد نیاز

• نوع کارتن (چند لایه بودن، گرماژ، سایز کارتن و غیره)

• تعداد کارتن و وسایل مورد استفاده (برای مثال مقدار رول پلاستیک و نایلون های حباب دار)

• قیمت و تعرفه های اتحادیه

بسته بندی اثاث منزل و همچنین بسته بندی لوازم اداری و شرکت خود را به اتوبار همسایه  بسپارید تا در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید و در کنار آن از سلامت اسباب خود مطمئن شده و قیمت و هزینه نهایی اسباب کشی خود را نیز کاهش دهید. واقعیت این است بسته بندی اسباب و اثاثیه کاری تخصصی است و نیاز به تجربه  و مهارت زیادی دارد. عدم رعایت نکات حتی خیلی  کوچک هم می تواند منجر به آسیب های جدی به لوازم و خسارت های مادی و معنوی گردد.

شرکت باربری اتوبار همسایه با داشتن سالها تجربه در زمینه ی حمل بار و بسته بندی اثاثیه ی منزل و ادارات ،در تمام نقاط تهران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب با ارائه ی بهترین خدمات و کمترین هزینه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.برای حمل بار و بسته بندی اثاثیه ی خود به ما اعتماد کنید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم