برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری,اتوبار ,اتوبار شمال تهران نیاوران,باربری شمال تهران نیاوران,باربری ارزان,باربری خوب,باربری نیاوران,اتوبار نیاوران

باربری نیاوران | اتوبار نیاوران | حمل بار و اثاثیه ی منزل در محدوده ی نیاوران

  • پنجشنبه 20 تیر 1398
  • 1958 نفر

در کلان شهر بزرگی مثل تهران ، پیدا کردن باربری و اتوبار خوب ،برای حمل و نقل کالا و بار و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری کمی سخت می باشد ولی با کمی تحقیق از دوستان و آشنایان و جستجو در اینترنت می توان بهترین باربری را با توجه به شرایط پیدا کرد.اتوبار همسایه جزو یکی از بهترین باربری ها و اتوبار ها در سطح شهر تهران می باشد.

باربری شمال تهران نیاوران

اتوبار همسایه در شمال تهران نیاوران ، آماده ی حمل بار و کالا و اثاثیه ی منزل می باشد.ما با داشتن سالها تجربه در امر حمل و نقل کالا و بار و اثاثیه ی منزل ، در تمامی نقاط شهر تهران و تمامی شهرهای کشور و باربری به خارج از کشور آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشیم.

شرکت باربری و اتوبار همسایه به صورت شبانه روزی و با ارائه ی بهترین خدمات و داشتن جدید ترین تجهیزات و داشتن دستگاه کارتخوان در تمامی نقاط شهر تهران ، باربری تهران  و باربری به شهرستان و حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری و حمل کالا و اثاثیه به خارج از کشور در خدمت مشتریان می باشد.

خدمات اتوبار همسایه در باربری شمال تهران نیاوران

بسته بندی اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری 

حمل بار و اثاثیه درون شهری

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل بار و اثاثیه خارج از کشور

خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل

و....


ویژگی های اتوبار همسایه در باربری شمال تهران نیاوران

داشتن سالها سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل کالا واثاثیه

شرکت باربری و اتوبار همسایه از حدود ۱۵ سال پیش فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در حال بهبود خدمات باربری و اتوبار و گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده است. و در این سالها با ارائه ی بهترین خدمات در زمینه ی حمل و نقل  توانسته است رضایت خاطر مشتریان را به خود جلب نماید .دیگر نگران حمل کالا و اثاثیه ی خود نباشید و با اطمینان حمل و نقل خود را به ما بسپارید .

داشتن بیمه نامه

زمانی که حمل کالا به مقصد صورت می گیرد، به خصوص زمانی که مقصد جایی دوردست است (مثلا با استفاده از خدمات فریت بار و یا کارگو) و یا در صورت زیاد بودن و همچنین حساس بودن اجناس و یا کالاهایی که قرار است حمل شوند، تضمین به سلامت رساندن آنها بسیار مهم است. از این رو امروزه نوعی بیمه تحت عنوان "بیمه باربری" وجود دارد، که جهت این امر صادر می شود. مطابق با این نوع بیمه، بیمه گر متعهد می شود که در ازای دریافت حق بیمه از بیمه گذار، در صورتی که در زمان حمل اجناس و کالاها به مقصد ، خسارتی به آنها وارد شود و یا هزینه های اضافی در این رابطه متقبل شود، بیمه گر خسارت و یا هزینه های وارد شده را جبران کند.

داشتن جدید ترین ماشین آلات ( وانت ، نیسان و کامیونهای سقف دار )

ما هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.

داشتن جدید ترین و به روز ترین وسایل بسته بندی اثاثیه

وسایل ما برای بسته بندی اثاثیه جدیدترین وسایل می باشد.نایلون حباب دار ضربه گیر( بابل رپ)،کارتن اسباب کشی پنج لایه،سلفون(مخصوص بسته بندی لوازم منزل)،کارتن رگال دار(مخصوص بسته بندی البسه)،ساک بسته بندی،تسمه بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل و ...از وسایل بسته بندی اتوبار همسایه می باشد.
 

داشتن کارگران با اخلاق و امین 

یکی از مهم ترین قسمت های انتخاب باربری و اتوبار خوب ،این است که باربری را انتخاب کنید که کارگران  امین ،خوش اخلاق ، دلسوز و فهیمی داشته باشد.و کارگران اتوبار همسایه همگی اخلاق مدار و مورد اعتماد هستند.

ارائه ی مشاوره ی رایگان به مشتریان عزیز به صورت 24 ساعت

مشاورین ما به صورت رایگان و  شبانه روزی آماده ی پاسخگویی به سوالات مشتریان در خصوص حمل و نقل کالا و اثاثیه و هزینه های مربوط به حمل و نقل می باشند.

داشتن هزینه ی معقول و به صرفه

منظور از باربری ارزان این است که شرکتی که شما برای حمل بار و حمل اثاثیه تان انتخاب می کنید ،دارای کارگران زبده و کار بلد باشند که اثاثیه و لوازم منزل شما را به بهترین صورت ممکن بسته بندی و جابجا نمایند که ضمن اینکه از لوازم بسته بندی کمتر استفاده شود ،با بلد بودن نحوه ی چیدمان کارتن ها و وسایل شما در ماشین های باربری ،از سرویس های کمتری برای حمل اثاثیه ی شما استفاده کنند.در این صورت هزینه ی حمل و نقل اثاثیه و بار شما به حداقل می رسد و باربری ارزان تمام میشود.اتوبار همسایه به شما این اطمینان و نوید را می دهد که با رعایت تمامی نکات بالا و رعایت وجدان کاری به صورت صد درصد ، اسباب و اثاثیه و بار شما را به مقصد رساند.

بسته بندی تخصصی جهیزیه

آیا می دانید حمل بار و اثاثیه منزل بخصوص جهیزیه عروس امری کاملا تخصصی و حرفه ای است ؟ما به شما اطمینان می دهیم که جهیزیه ی شما را به صورت صحیح و سالم حمل و نقل کنیم و در صورت تمایل شما و با نظر شما بعد از حمل و نقل چیدمان جهیزیه را برای شما انجام دهیم.
 

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم