برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری,اتوبار,باربری ارزان,باربری شمال تهران,باربری ارزان شمال تهران,اتوبار ارزان شمال تهران,باربری غرب تهران,باربری شرق تهران,باربری جنوب تهران

باربری شمال تهران | اتوبار شمال تهران | حمل بار و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری در تمامی نقاط شمال تهران

  • پنجشنبه 13 تیر 1398
  • 2590 نفر

باربری و اتوبار همسایه تمامی نقاط شهر تهران ، باربری شمال تهران ، باربری جنوب تهران ، باربری شرق تهران ، باربری غرب تهران ،باربری شهرستان و باربری خارج از کشور را تحت پوشش قرار داده است.

باربری شمال تهران

شرکت باربری و اتوبار همسایه از حدود ۱۵ سال پیش فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در حال بهبود خدمات باربری و اتوبار و گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده است. هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما میباشد.

شعار ما : ارائه با کیفیت ترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن 

باربری و اتوبار همسایه تمامی نقاط شهر تهران ، باربری شمال تهران ، باربری جنوب تهران ، باربری شرق تهران ، باربری غرب تهران ،باربری شهرستان و باربری خارج از کشور را تحت پوشش قرار داده است.

ما با داشتن بیمه نامه ،به شما اطمینان خاطر در حمل و نقل اثاثیه تان را می دهیم.حمل و نقل تخصصی جهیزیه ی عروس ، بسته بندی وسایل با تجهیزات روز ، حمل بار و اثاثیه توسط ماشین های مسقف ، داشتن کادر خوش اخلاق و امین ،حمل بار درون شهری ،حمل بار برون شهری ،حمل بار به شهرستان،حمل بار به خارج از کشور ،چیدمان اثاثیه بعد از حمل ،دادن مشاوره به صورت تلفنی و رایگان به مشتریان  و خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران ،خدمات وانت بار و نیسان بار شرق تهران ،خدمات وانت بار و نیسان بار شمال تهران ،خدمات وانت بار و نیسان بار جنوب تهران و...از خدماتی ست که اتوبار همسایه به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

هزینه ی باربری و اتوبار به چه عواملی بستگی دارد؟

افرادی که می خواهند جابه جایی بار و اثاثیه ی  خود را انجام دهند معمولا تعرفه حمل بار برای  آن ها اهمیت دارد و می خواهد بدانند با چه هزینه ای می توانند اسباب کشی کنند و یا کالا یا باری را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل کنند.

یکی از مشکلاتی که حتما شما هم با آن مواجه شده اید این است که در هنگام تماس تلفنی شرکت حمل بار هزینه را براورد می کند ولی پس از جابه جایی وسایل شما معمولا هزینه دیگری در خواست می شود این مشکل در مواقعی موجب سردرگمی و در مواقعی نیز موجب عصبانیت افراد می شود. ولی به درستی چگونه می توان تعرفه حمل بار را براورد کرد.

تعرفه حمل بار به عوامل مختلفی می تواند وابسته باشد.

میزان بار شما

تعداد کارگران در خواستی

تعداد طبقات مبدا و مقصد

داشتن وسایل سنگین مانند پیانو ، یخچال ساید ، بوفه خیلی بزرگ و…

میزان مسافت مبدا و مقصد

نوع وسیله نقلیه درخواستی برای حمل بار

هزینه ی وسایل سنگین از جمله ساید بای ساید ،پیانو ، گاو صندوق ،بوفه و...به صورت جداگانه محاسبه می شود.

هر گونه توقف، بارگیری مجدد حین مسیر و محدودیت های ترافیکی باعث افزایش کرایه ماشین خواهد شد.

باربری ارزان شمال تهران

منظور از باربری ارزان این است که شرکتی که شما برای حمل بار و حمل اثاثیه تان  انتخاب می کنید ،دارای کارگران زبده و کار بلد باشند که اثاثیه و لوازم منزل شما را به بهترین صورت ممکن بسته بندی و جابجا نمایند که ضمن اینکه از لوازم بسته بندی کمتر استفاده شود ،با بلد بودن نحوه ی چیدمان کارتن ها و وسایل شما در ماشین های باربری ،از سرویس های کمتری برای حمل اثاثیه ی شما استفاده کنند.در این صورت هزینه ی حمل و نقل اثاثیه و بار شما به حداقل می رسد و باربری ارزان تمام میشود.اتوبار همسایه ، باربری در تهران به شما این اطمینان و نوید را می دهد که با رعایت تمامی نکات بالا و رعایت وجدان کاری به صورت صد درصد ، اسباب و اثاثیه و بار شما را به مقصد رساند.

حمل بار  و اثاثیه درون شهری

 

حمل بار و اثاثیه درون شهری

برای اینکه باربری درون شهری به صورت حرفه ای  صورت گیرد، نیازمند اطلاعات کافی همچون آشنایی با خیابانها و کوچه ها و میان برها  و تسلط برجاده و استفاده از خودرو های  با کیفیت به همراه راننده خوب  می باشد .اتوبار همسایه با در اختیار داشتن بهترین و جدید ترین کامیون های مسقف و با تجربه ترین رانندگان حمل بار و اثاثیه ی شما را درون کلان شهر تهران به عهده میگیرد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

به حمل بار و اثاثیه از شهری به شهر دیگر را باربری برون شهری می گویند.باربری برون شهری به نوع های مختلفی انجام می‌شوند. لوازم و ماشین‌الاتی که در حمل و نقل بار بیرون شهری استفاده می‌شوند عبارت‌ هستند از نیسان ها، کامیونت ها یا خاورهای روباز و کامیونت های روبسته (خاور یا هیوندای) است.داشتن راننده ی خوب و حرفه ای که مسلط و آشنا به جاده ها باشد ، از ویژگیهای مهم یک باربری برون شهری خوب است.رانندگان اتوبار همسایه جزو بهترین رانندگان در زمینه ی حمل و نقل جاده ای می باشند.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم