برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری,اتوبار,باربری غرب تهران بلوار فردوس,اتوبار غرب تهران بلوار فردوس,باربری ارزان بلوار فردوس,باربری ارزان,اتوبار ارزان

باربری بلوار فردوس | اتوبار بلوار فردوس | حمل اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری

  • دوشنبه 3 تیر 1398
  • 2501 نفر

شرکت اتوبار همسایه در تمامی نقاط استان تهران و استان البرز و و غرب تهران بلوار فردوس در زمینه ی ارائه ی خدمات باربری و اتوبار از قبیل بسته بندی اثاثیه ی منزل و ادارات ، حمل و نقل اثاثیه و چیدمان اثاثیه در خدمت مشتریان گرامی و عزیز می باشد.ما با ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان عزیز ، اسباب کشی راحت و بدون دردسری را برایشان به ارمغان می آوریم .هدف ما رضایت مشتریان خوبمان می باشد.

باربری غرب تهران بلوار فردوس | اتوبار غرب تهران بلوار فردوس | حمل بار و اثاثیه ی منزل و مبلمان اداری غرب تهران بلوار فردوس

شرکت اتوبار همسایه در تمامی نقاط استان تهران و استان البرز در زمینه ی ارائه ی خدمات باربری و اتوبار از قبیل بسته بندی اثاثیه ی منزل و ادارات ، حمل و نقل اثاثیه و چیدمان اثاثیه در خدمت مشتریان گرامی و عزیز می باشد.ما با ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان عزیز ، اسباب کشی راحت و بدون دردسری را برایشان به ارمغان می آوریم .هدف ما رضایت مشتریان خوبمان می باشد.

تعریف باربری

باربری به معنای حمل و نقل و جابجایی کالا از نقطه ای به نقطه دیگر است.یکی از موارد مهم برای افراد در حمل و نقل، یافتن یک شرکت باربری معتبر است که بتواند به بهترین نحو ممکن مدیریت زمان و جابجایی کالا را به دست گیرد.به عبارتی به شرکتی که توانایی و امکانات جابجایی هر نوع باری را داشته باشد باربری گفته می شود.

تعریف اتوبار

به شرکتی که فقط در زمینه ی حمل و نقل اثاثیه ی منزل و ادارت فعالیت دارد ،اتوبار گفته می شود.

ویژگی های باربری خوب

باربری خوب :

در زمان مقرر در محل حاضر می باشد

هزینه هایی که در ازای  ارائه ی خدماتش دریافت می کند کاملا منصفانه و به صرفه  است .به عبارتی باربری ارزان است.

حمل جهیزیه ی خوب و حرفه ای

دادن مشاوره  ی رایگان به مشتری

خدمات بسته بندی اثاثیه با مدرن ترین تجهیزات

ماشین آلات و تجهیزات به روز

کارگران متعهد و امین و زبده

پذیرفتن انتقادات و پیشنهادات سازنده

ویژگی های اتوبار خوب

وقت شناس بودن

کادر حرفه ای و کاربلد

سریعترین سرویسها و ضریب امنیت بالا در مسافتهای مورد نظر

هزینه ی منصفانه و مقرون به صرفه

تجهیزات به روز و کافی

انواع خدماتی که توسط باربری ها و باربری غرب تهران بلوار فردوس ارائه می شود

بسته بندی اثاثیه

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان و افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل یا وسایل اداری خود را دارند نحوه بسته بندی است.بسته بندی صحیح از چهار جهت حائز اهمیت است

1- بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.

2- بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به شکل درست ، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد.

3- نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است.وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.

4- زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد.

مراحل بسته بندی اثاثیه 

ابتدا مکان مخصوصی برای بسته بندی لوازم شکستی و خاص در اختیار کارگران قرار دهید. مکانی که می خواهید کارگران شرکت باربری لوازم تان را در آنجا بسته بندی کنند، باید تمیز باشد و سطحش طوری باشد که اجسام شکستنی اگر از دستشان بیفتد نشکند.

کارتن های مخصوص لوازم شکستنی را به کارگران تحویل دهید. لوازم شکستنی بهتر است در کارتن مخصوص شان قرار گرفته، سپس در کارتن های بزرگ قرار بگیرند.

کارگران مجرب شرکت های باربری زیر کارتن ها و درب کارتن ها را با چسب پهن محکم می پیچند. کارگران ماهر باربری قبل از قرار دادن داخل کارتن ها برای محکم تر شدن، کف کارتن یک لایه ی دیگر کارتنی قرار می دهند. دور لوازم شکستنی پلاستیک حباب دار یا روزنامه باطله می پیچند.

شرکت باربری برای جلوگیری از آسیب دیدگی لوازم بزرگ مانند یخچال و … ضربه گیر و متریال در اختیار کارگرانش قرار می دهد. با استفاده از ضربه گیر و متریال هنگام حمل و نقل وسایل های بزرگ آسیب نمی بینند.

حمل و نقل

بعد از بسته بندی ایمن و اصولی لوازم و اثاثیه توسط  شرکت باربری، نوبت به حمل و نقل اثاثیه می رسد. یکی از سخت ترین مرحله اسباب کشی حمل و نقل است. با استفاده از خدمات شرکت های باربری حمل و نقل اسباب ها ایمن و راحت می شود.

شرکت اتوبار همسایه حمل و نقل درون شهری ،حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل زمینی به خارج از کشور را دارد.

مراحل حمل و نقل

انتخاب ماشین متناسب با اندازه اسباب ها

استفاده از کارگران ماهر برای حمل و نقل

کارگران برای حمل بار راحت تر و ایمن وسایل سنگین در صورت نبود آسانسور، از سبد های چرخ دار استفاده می کنند.

شرکت باربری برای جلوگیری از آسیب دیدگی و کثیف شدن لوازم تان، کف ماشین مورد نظر را با موکت یا پتو می پوشاند. پشت ماشین اگر روباز باشد، برای جلوگیری از کثیفی و آسیب دیدگی لوازم تان پشت ماشین را با چادر می پوشاند.

کارگران شرکت باربری با چیدمان درست و اصولی پشت ماشین حمل بار، هزینه سرویس باربری را کاهش می دهند. کارگران ابتدا وسایل های بزرگ و سنگین را پشت ماشین حمل بار قرار می دهند. روی لوازم بزرگ و سنگین لوازم کوچک تر و سبک تر را قرار می دهند. با چیدمان دقیق پشت ماشین باربری، هزینه سرویس شما را کاهش می دهند و اسباب کشی یتان را ایمن انجام می دهند.

چیدمان بعد از حمل و نقل اثاثیه

یکی دیگر از خدمات شرکت های باربری چیدمان مکان جدید پس از اسباب کشی است. این مرحله نیز بدون حضور شما توسط کارگران انجام می شود.

مراحل چیدمان مکان جدید

اولین مرحله چیدمان مکان جدید تمیز کردن مکان است. پس از ورود اسباب ها تمیز کردن کار سختی است.

کارگران شرکت ابتدا بسته بندی های آشپزخانه را که اکثراً شکستنی هستند را باز می کنند و در کابینت ها می چینند.

لوازم برقی و گازی مانند یخچال، اجاق گاز، بخاری، تلوزیون، کامپیوتر و … را در جای مناسب شان قرار می دهند و راه اندازی می کنند.

رختخواب ها را در مکان مناسب شان مرتب می چینند و چیدمان اتاق پذیرائی و لوازم بزرگ مانند مبلمان را انجام می دهند. لوازم جزئی منزل را از جمله لوازم تزئینی، گل و گیاه، تابلو، ساعت دیواری و … در جای مناسب شان قرار می دهند.

کارگران ماهر شرکت باربری پس از چیدمان آشپزخانه، کمد دیواری، اتاق پذیرائی، سرویس بهداشتی و …. لوازم را تمیز و گرد گیری می کنند.

هزینه باربری و تعرفه باربری شرکت حمل و نقل

همه شرکت های باربری معتبر دارای نرخ باربری و اسباب کشی مشخصی هستند که از قبل به مشتری اعلام می شود. هزینه باربری با توجه به خدماتی که از شرکت باربری دریافت می کنید متفاوت است. این خدمات شامل موارد بسیاری می شوند از جمله خدمات تاثیرگذار بر هزینه باربری عبارتند از:

نوع ماشین برای حمل لوازم 

کامیون، کامیونت، وانت بار و هر وسیله نقلیه ای که برای اسباب کشی استفاده شود، هزینه به همراه دارد. نرخ باربری اثاث منزل با توجه به بزرگی و کوچکی وسیله حمل و نقل سنجیده می شود.بدیهی است هزینه باربری با وانت بار بسیار کمتر از نرخ باربری با کامیون است. برای کاهش هزینه باربری با توجه به حجم اثاث منزل از وسیله نقلیه مناسب استفاده کنید.

قیمت کارگر اسباب کشی  

نرخ کارگر اسباب کشی برای ۳ ساعت اولیه ثابت است و برای هر ساعت اضافی، مبلغ دستمزد افزایش پیدا می کند. کسانی که در طبقات بالای آپارتمان زندگی می کنند همیشه بهای بیشتری از طبقات پایین تر می پردازند و این به جهت حمل اثاث منزل در راه پله های بالاتر است. قیمت کارگر اسباب کشی برای حمل لوازم بسیار بزرگ در هر طبقه افزایش پیدا می کند و البته هزینه باربری و اسباب کشی برای حمل بار با بیش از ۱۰ متر پیاده روی هم مشمول پرداخت مبلغ اضافی است.

مسافت مبدا و مقصد 

هزینه باربری و اسباب کشی با توجه به مسافت مکان قبلی و محل جدید محاسبه می شود. در واقع هر چه فاصله بین دو مکان طولانی تر باشد، زمان بیشتری برای رسیدن به محل دوم صرف می شود. در نظر داشته باشید که این زمان نیز در ساعات کار کارگر اسباب کشی حساب خواهد شد. به این ترتیب دوری راه، ترافیک و هر مشکل دیگری هزینه باربری را بیشتر خواهد کرد.

بسته بندی اثاثیه و مبلمان اداری

هزینه بسته بندی اثاث منزل، باز و بستن لوسترها و هر نوع خدمات اضافی می تواند هزینه باربری را بیشتر کند. اگر می خواهید شرکت باربری، بسته بندی اثاث منزل را نیز انجام دهد بهتر است از قبل هماهنگ کنید.بسته بندی لوازم منزل مشمول پرداخت هزینه اضافی برای کارتن ها و جعبه های بسته بندی است و روی زمان اسباب کشی هم تاثیر می گذارد.

بسته بندی لوازم اداری به چه صورت است؟

بسته بندی اصولی و دقیق اثاثیه برای ادارات و شرکت ها از عوامل مهمی است که به سبب آن بتوانیم یک اسباب کشی راحت و مناسب داشته باشیم.البته چنانچه اینکار به صورت غیر اصولی انجام گیرد ممکن است عکس این ماجرا هم پیش بیاید و دچار مشکلات زیادی در این بین شویم. بسته بندی لوازم شرکت ها ممکن است در نگاه اول ساده تر از بسته بندی اثاث منزل به نظر برسد اما در حقیقت این گونه نیست و فاکتورهای زیادی را باید برای این کار در نظر گرفت.از جمله نکات مهم در بسته بندی لوازم اداری و شرکت ها انتخاب روش است. اینکه همه لوازم هر اتاق در جعبه یا جعبه های خاص قرار گیرد یا اینکه روش بسته بندی بر اساس نوع لوازم باشد و لوازم مشابه را در کنار هم قرار دهیم. ضمنا به دلیل حجیم بودن، انتخاب نوع کارتن اسباب کشی نیز بسیار حائز اهمیت است.نحوه علامت گذاری جعبه ها جهت چینش سریعتر و بارگیری راحت تر نیز از جمله مواردی است که باید هنگام بسته بندی وسایل اداری در نظر گرفت و تا حد امکان از اتلاف وقت جلوگیری نمود.

بسته بندی و  حمل و نقل لوازم خاص 

در اسباب کشی از جمله مواردی که نیاز به تخصص فراوان دارد بسته بندی و حمل و نقل بعضی از وسایل می باشد.بعضی از وسایل از جمله یخچال ساید بای ساید ،گل و گلدان ،لوستر ، پیانو ،گاو صندوق ،مبلمان استیل و....نیاز به مهارت دارد.هر گونه سهل انگاری در حمل ونقل این وسایل ممکن است که خطرات زیادی برای شما و وسایلتان پیش بیاورد.در صورت کمک گرفتن برای بسته بندی و حمل و نقل اینگونه وسایل از شرکت های اتوبار و باربری ،با خیالی راحت وسایلتان را بدون آسیب دیدگی جابجا کنید.اتوبار همسایه در غرب تهران بلوار فردوس دارای زبده ترین و پیشرفته ترین تجهیزات در زمینه ی حمل اثاثیه ی سخت در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم