برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری,اتوبار,باربری شرق تهران,باربری غرب تهران صادقیه,باربری صادقیه,اتوبار غرب تهران صادقیه,باربری غرب تهران

باربری و اتوبار صادقیه | حمل اثاثیه و مبلمان اداری صادقیه

  • یکشنبه 2 تیر 1398
  • 3124 نفر

اتوبار همسایه با داشتن سالها سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل و باربری در سطح استان تهران  ، باربری شرق تهران ،باربری غرب تهران و محدوده ی غرب تهران صادقیه در خدمت مشتریان می باشد.

باربری  صادقیه | اتوبار  صادقیه | حمل اثاثیه  صادقیه

اتوبار همسایه با داشتن سالها سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل و باربری در سطح استان تهران  ، باربری شرق تهران ،باربری غرب تهران و محدوده ی غرب تهران صادقیه در خدمت مشتریان می باشد.

اتوبار همسایه در زمینه های بسته بندی اثاثیه ،حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری ،حمل و نقل زمینی بین المللی و چیدمان اثاثیه پس از حمل و نقل فعالیت می نماید.

رضایت مشتریان عزیز در طول سالیان متمادی باعث جلب توجه و اعتماد بیشتر مردم برای حمل و نقل اثاثیه و بارهایشان به ما شده است.ما با داشتن کادری مجهز اعم از بهترین کارگران و کارمندان و بهترین و مجهز ترین وسایل بسته بندی اثاثیه  و به روز ترین ماشین آلات آماده ی هرگونه خدمت رسانی در زمینه ی حمل و نقل و باربری به مشتریان عزیز هستیم.

اگر می خواهید که اسباب کشی و باربری خوبی را تجربه کنید ،حمل بار و اثاثیه تان را به ما بسپارید.

ویژگیهای باربری  صادقیه

دادن مشاوره قبل از عقد قرار داد

وقت شناس بودن 

داشتن کارگرانی امین و حرفه ای در تمام زمینه ها

قبول هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده از سوی مشتری

داشتن بیمه

داشتن تجهیزات کامل

نوشتن قرار داد به صورت   کتبی

داشتن مناسب ترین و معقول ترین هزینه 

شرکت باربری و اتوبار همسایه از حدود ۱۵ سال پیش فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در حال بهبود خدمات باربری و اتوبار و گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده است. هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما میباشد. شعار ما : ارائه با کیفیت ترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن مدیریت باربری همسایه ( مرادی )

با ما تماس بگیرید

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم