برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار ,باربری,اتوبار غرب تهران,باربری غرب تهران,باربری غرب تهران پونک,باربری ارزان,باربری خوب

باربری پونک | اتوبار پونک

  • شنبه 25 خرداد 1398
  • 2574 نفر

این مسئله نیز بسیار واضح است که زمانی که قرار است از طبقه اول به طبقه اول ساختمانی دیگر نقل مکان کنید هزینه های حمل بار و اثاث کشی بسیار کمتر از زمانی است که شما قصد دارید از طبقه دهم یک ساختمان به طبقه دهم ساختمانی دیگر اثاث کشی نمایید. وجود پله های زیاد و راه پله های باریک روی هزینه اسباب کشی تان بسیار موثر است.

چگونه  باربری  پونک را انتخاب کنیم؟

اتوبار ها شکل های مختلف و گوناگونی دارند و با توجه به حجم جابجایی و همین طور خدماتی که ارائه می دهند ممکن است از وسیله ی نقلیه تا خدمات پس از فروش که در مورد آن ها ضمانت نامه ای درباره جابجایی بار است متفاوت باشد.

در واقع شما به عنوان مشتری کمی کار سختی دارید و باید بهترین را از روی صرفا تبلیغات انتخاب کنید، اما اگر بیشتر در این باره به شما توضیح دهیم چطور؟ قطعا می توانید انتخاب عاقلانه تری را داشته باشید، هر چند هیچ اطلاعی در مورد اتوبار ها نداشته باشید.باید گفت که در درجه ی اول وقتی شما با یک اتوبار به هر شکلی، از جمله وب سایت اینترنتی، شماره تلفن و همین طور پیام رسان ارتباط برقرار می کنید باید در اسرع وقت در محل حاضر شده و بار شما را تحویل گرفته و پس از کسب اطلاع در مورد نوع بار، نحوه انتقال که در تماس انجام می شود. عملیات جابجایی سریع انجام شود.

ویژگی های  باربری  پونک

مشاوره رایگان:

دادن مشاوره قبل از خدمات به مشتریان درباره ارائه خدمات حمل و نقل، این امکان را دارد که مشتری دقیقا میداند که وسایلش را به چه کسانی سپرده است.

اپراتورها و سامانه های پیامکی 24 ساعته:

اپراتور ها و سامانه های پیامکی برای شرکت اتوبار تهران این مزیت را دارد که مشتری در هر زمان یا مکانی میتواند با باربری تهران در تماس باشد و درخواست خدمات کند.

خدمات بسته بندی و حمل:

خدمات بسته بندی اگر توسط مشتری به حمل اثاثیه محول شود باید به بهترین نحو ممکن انجام انجام گیرد تا از شکستگی و خراش وسایل جلوگیری شود؛ در ضمن حمل بار نیز باید اسرء وقت به صورت مطمعن انجام شود.

ماشین آلات مجهز و به روز:

ماشین آلات جابجایی باید به صورت سبک و سنگین مجهز باشد تا در جابجا کردن وسایل بزرگ و کوچک مشکلی پیش نیاید.

امانت داری پرسنل و کارکنان:

کارگران موسسه حمل بار باید اسباب و اثاثیه مردم را همچون وسایل منزل خود بدانند و در حمل آن، نهایت دقت و امانت را بکار گیرند.

خدمه و کارگران متخصص:

باربری باید خدمه و کارگران متخصص خود را موظف به حمل درست؛ و سر موقع جابجا کردن اسباب مشتری هایش کند؛ به نحویی که از نظر امانت داری و صبر و حوصله و با دقت وظایف خود را انجام دهند.

رضایت مشتری:

باربری باید رضایت مشتری هایش را جلب کند تا شهرت خوبی برای شرکتش جذب کند.

انتقادات و پیشنهادات:

آخرین ویژگی یک بابری خوب در پایان ارائه خدمات این است که انتقادات و پیشنهادات سازنده مشتریان را در جهت ارتقاء خدمات پذیرا باشد. 8 ویژگی شرکت باربری خوب

قیمت باربری و هزینه های اسباب کشی برای باربری غرب تهران پونک چطور محاسبه می شوند؟

هزینه ی باربری غرب تهران پونک

هزینه اسباب کشی در تهران یکی از مهم ترین مسائلی است که برای مشتریان به وجود می آید. معیار و میزان مشخصی برای قیمت اثاث کشی و هزینه اسباب کشی در تهران از طرف موسسات و شرکت خدمات اثاث کشی در تهران وجود ندارد. این مسئله همیشه موجب نارضایتی مشتریان شده است. در صورتی که افراد ترجیح می دهند از همان ابتدای کار با قیمت مشخصی روبرو شوند. به هر حال این کاری است که نیاز به بودجه بندی دارد و حق طبیعی مشتریان است که از قیمت نهایی که در پایان کار جابجایی باید بپردازند مطلع باشند.

البته منظور ما از اینکه می گوییم نرخ و میزان مشخصی برای حق الزحمه خدمات باربری در تهران وجود ندارد این نیست که از طرف اتحادیه هیچ مرجع خاصی برای قیمت و هزینه اسباب کشی در تهران تعیین نشده است اما به دلیل اینکه پروژه جابجایی بار برای هر خانه یا شرکتی متفاوت است از این رو واضح است که قیمت باربری نیز برای پروژه های مختلف متفاوت خواهد بود. از مهم ترین دلایل مشخص نبودن نرخ و هزینه اسباب کشی در تهران و به طور کل در تمامی شهرها می توان موارد زیر را برشمرد:

مشخص نبودن حجم بار

حمل گاو صندوق

یکی از مهم ترین علل مشخص نبودن قیمت این است که قیمت به شدت به میزان و حجم باری که قرار است جابجا شود بستگی دارد. مسلما اسباب و اثاثیه منزل هر کسی با خانواده دیگری متفاوت است و روشی که برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه و بسته بندی برای هر خانه به کار می رود با سایر خانه ها فرق می کند. به عنوان مثال ممکن است در یک خانه اشیای عتیقه زیادی وجود داشته باشد که به بسته بندی بسیار محکم و با دقت نیاز دارد.

و یا در خانه ای انواع و اقسام وسایل سنگین مثل:

تردمیل

میز بیلیارد

گاوصندوق

سایدبای ساید

و ...

وجود دارد.

ممکن است شما از خانواده های هنرمند علاقه مند به موسیقی باشید که در منزل تان انواع سازها مانند پیانو و ... داشته باشید می بینید که وسایل زندگی شما با وسایل و لوازم منزل خانواده ای دیگر متفاوت است پس هزینه ها نیز برای این دو خانواده می تواند به میزان زیادی فرق داشته باشد. این تفاوت در وسایل منزل است که باعث تفاوت در هزینه اسباب کشی در تهران می شود و به دلیل مشخص نشدن این مسئله در ابتدای کار حمل اثاثیه منزل ممکن است در انتها موجب بروز سوء تفاهم در مشتریان شود.

همانطور که گفتیم بسته به نوع اثاثیه حق الزحمه و هزینه ها مشخص می شود.نوع و حجم اثاثیه همچنین در تعیین ماشین باربری و حمل اثاث نیز موثر است.اگر این میزان حجم و نوع اثاثیه به اندازه ای باشد که در یک نوبت و در یک ماشین باربری معمولی که دارای کانتیر 6 متری است جای بگیرد بدیهی است که قیمت پرداختی شما بسیار کمتر از زمانی است که بار و اثاثیه در یک ماشین معمولی جای نشود و نیاز به تعداد بیشتری ماشین یا نوبت های متعدد برای حمل بار باشد. هر چه اثاثیه بیشتر باشد برای حمل آن نیاز به ماشین بزرگتر و یا تعداد بیشتر ماشین باربری می باشد.از این رو هزینه های اثاث کشی نیز افزایش پیدا می کند.

نقش محل بارگیری و هزینه اسباب کشی درباربری پونک

قیمت و هزینه اسباب کشی در تهران به محل بارگیری وسایل نیز بستگی دارد. تصور کنید که محل بارگیری وسایل شما دارای کوچه پس کوچه های تنگ و باریک باشد. به طوری که ماشین باربری به سختی به این محل وارد شود و یا اصلا نتواند وارد شود.همچنین ممکن است ماشین های باربری نتوانند در آن محدوده تردد نمایند.این مسئله باعث می شود ماشین باربری در محلی دورتر از محل اثاث کشی قرار بگیرد. از این رو برای باربری باید وقت و انرژی بیشتری صرف شود و همین موضوع باعث افزایش هزینه اسباب کشی در تهران می شود.مسئله زمان همچنین برای هزینه اسباب کشی در تهران بیشتر موثر است.زیرا همانطور که می دانیم تهران یک شهر شلوغ و پرترافیک است.

و ماشین باربری ممکن است ساعت های زیادی در ترافیک شهر معطل شود.که با افزایش زمان حمل اثاثیه مسلما هزینه اسباب کشی در تهران نیز افزایش پیدا می کند. برای پیشگیری از این مشکل و کاهش هزینه اسباب کشی در تهران می توانید ساعت های خلوتی شهر و طرح ترافیکی در خیابان های محدوده باربری اسباب منزل خود را در نظر داشته باشید.و ساعت و روز مناسبی برای جابجایی اثاثیه در نظر بگیرید.

نقش طبقات در هزینه اسباب کشی در باربری  پونک 

این مسئله نیز بسیار واضح است که زمانی که قرار است از طبقه اول به طبقه اول ساختمانی دیگر نقل مکان کنید هزینه های حمل بار و اثاث کشی بسیار کمتر از زمانی است که شما قصد دارید از طبقه دهم یک ساختمان به طبقه دهم ساختمانی دیگر اثاث کشی نمایید. وجود پله های زیاد و راه پله های باریک روی هزینه اسباب کشی تان بسیار موثر است. اگر در ساختمان هایی با طبقات زیاد زندگی می کنید و محل سکونت شما در طبقات بالای ساختمان است برای کاهش هزینه اسباب کشی در تهران می توانید برخی از وسایل سبک و کم اهیمت تر را خودتان بسته بندی و حمل نمایید و به خارج ساختمان منتقل کنیدو تنها برخی از وسایلی که حمل آنها مشکل است و نیاز به تخصص دارد مثل:

یخچال

مبلمان سنگین

میز نهارخوری

و ... را به دست باربران شرکت حمل بار قرار دهید.

اتوبار همسایه بهترین باربری  پونک

شرکت حمل نقل درون شهری و برون شهری اتوبار همسایه با داشتن بیش از پانزده سال سابقه در امر اتوبار و  باربری و داشتن نیروهای متخصص و زبده و خوش اخلاق ،در سر تاسر تهران بزرگ  ،غرب تهران ، شرق تهران ،جنوب تهران و شمال تهران در خدمت مشتریان گرامی می باشد.اگر به دنبال باربری غرب تهران پونک هستید،اتوبار همسایه در خدمت شماست.

اتوبار همسایه در محدوده ی غرب تهران پونک با نازل ترین قیمت و  بهترین کیفیت برای حمل اسباب و اثاثیه  جزو یکی از بهترین اتوبار تهران در خدمت شما می باشد.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم