برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
باربری ,اتوبار,باربری تهران,اتوبار تهران,باربری چیتگر,اتوبار چیتگر,اتوبار ارزان,باربری ارزان

اتوبار چیتگر | باربری چیتگر | حمل بار و اثاثیه به چیتگر

  • پنجشنبه 23 خرداد 1398
  • 1671 نفر

از اصطلاح اتوبار برای شرکت هایی که فقط در زمینه حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه منزل و محل کار با بسته بندی های متفاوت فعالیت دارند اطلاق می شود و به سایر شرکت هایی که توانایی جا به جا کردن هر نوع باری را داشته باشند باربری گفته می شود

باربری چیتگر

هرآنچه که باید راجع به باربری بدانید

یکی از اموری که بسیار دشوار است، جابجایی بار یا کالا از نقطه­ای به نقطه دیگر خواهد بود. اگر بخواهیم مثال ساده­ ای برای شما بیاوریم، مقوله اسباب کشی را در نظر بگیرید. به طور حتم، اینکه اثاثیه منزلتان را به خانه جدید ببرید، کمی برایتان دشوار و همچنین استرس آور است. حال اگر مبتدی باشید و تجربه ­ای در اسباب کشی نداشته باشید، استرس­تان چندین برابر می­شود. امروزه برای مقوله حمل بار، شرکت­های باربری زیادی تاسیس شده که در این امر باتجربه هستند، و حمل بار و جابجایی کالا را به طور تخصصی انجام می­دهند. حتما شما هم درباره اتوبار و باربری حرفهایی شنیده­اید، اما به طور دقیق اطلاعاتی درباره اتوبار و باربری ندارید. در این مطلب به نکاتی راجع به باربری و همچنین اتوبار و باربری بیان می­کنیم، تا هنگام سفارش برای جابجایی کالاهایتان، با دید باز این کار را انجام دهید.
 

تعریف باربری

باربری به معنای حمل و نقل و جابجایی کالا از نقطه ای به نقطه دیگر است.

ویژگی های یک باربری خوب

 مشاوره و راهنمایی توسط اپراتور

ارائه ی خدمات با کیفیت توسط تیم حرفه ای و قانون مدار

داشتن کادری مجرب و کارگرانی خوش اخلاق

 بسته بندی و چیدمان اسباب و اثاثیه

سرویس دهی در زمان تعیین شده و حضور به موقع در محل

رعایت تمامی استاندارد ها در نحوه بسته بندی و جابجایی کالا با دقت و ضریب امنیتی بالا در راستا حمل و نقل امن و دقیق،

ارائه ی  بیمه نامه و بارنامه معتبر در جهت کسب رضایت مشتری

اگر در شهر بزرگی مثل تهران ،به دنبال باربری تهران هستید،با ما تماس بگیرید.اتوبار همسایه با داشتن سالها تجربه ی مفید در زمینه ی حمل و نقل اثاثیه و بار درون شهری و برون شهری و حمل بار به خارج از کشور ،با بهترین کیفیت و معقول ترین هزینه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.هدف اتوبار همسایه جلب رضایت مشتریان می باشد.رضایت مشتریان ،اعتبار ماست.

تعریف اتوبار

از اصطلاح اتوبار برای شرکت هایی که فقط در زمینه حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه منزل و محل کار با بسته بندی های متفاوت فعالیت دارند اطلاق می شود و به سایر شرکت هایی که توانایی جا به جا کردن هر نوع باری را داشته باشند باربری گفته می شود .امروزه شرکت های زیادی در زمینه اتوبار و باربری فعالیت می کنند که توانایی جا به جا کردن بار به صورت شهری ، بین شهری و حتی بین المللی را دارند و وظیفه اصلی آن ها حمل و نقل و جا به جا کردن بار از یک نقطه به نقطه دیگر
است و با توجه به نوع ، جنس ، وزن و مسافتی که قرار است بار از مبدا به مقصد طی کند از ماشین های متفاوتی برای این کار استفاده می شود . مثلا نمی توان برای حمل و نقل مواد غذایی که شرایط خاصی را می طلبد از همان ماشینی که با آن شن و ماسه جا به جا می کنند استفاده شود . به همین جهت امروزه شرکت هایی که در زمینه اتوبار و باربری فعالیت می کنند نیز تخصصی شده اند . امروزه وضعیت بسیار فرق کرده است . امروزه تنها حمل بار توسط باربری یا اتوبار کافی نیست یا اینکه مردم فقط دنبال این نیستند که به هر قیمتی هم که شده بار خود را از یک نقطه به نقطه دیگر جا به جا کنند اینجاست که سخن از بهترین اتوبار یا باربری خوب به میان می آید .پیدا کردن اتوبار تهران در شهر شلوغی مثل تهران نیاز به کمی دقت دارد.

شرکت اتوبار همسایه در زمینه ی حمل و نقل درون شهری در کلان شهر تهران و محدوده ی چیتگر ، برون شهری و حمل بار به خارج از کشور  آماده ی حمل بار و اسباب و اثاثیه ی مشتریان می باشد.

رسالت ما سالم رساندن اسباب و اثاثیه و بار مشتریان به مقصد می باشد.

مراحل حمل بار و اثاثیه توسط اتوبار همسایه

بعد از اینکه در مبدا بارها بسته بندی شد و در مبدا بارها از داخل منزل به داخل کامیونت انتقال داده شد درب های کامیونت توسط راننده باربری به خوبی بسته می شود و پس بررسی های کامل و جامع راننده شروع و اقدام به حرکت می کند .راننده سعی می کند در دست اندازها احتیاط کامل را انجام دهد. از مسیرهایی حرکت کند که سریع به مقصد برسد. اگر حمل بار به صورت درون شهری است از مسیر هایی که دارای ترافیک نیست اقدام به عبور و مرور کند و اگر حمل بار برون شهری پس از دریافت بیمه نامه معتبر و دولتی سریع به سوی مقصد حرکت می کند. در مسیر بین شهری زاننده باربری سعی می کند که تمام قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کند با سرعت مطمئن حرکت کرده صحیح و سالم به مقصد برسد.پس از خالی کردن بار توسط کارگران اتوبار همسایه و بردن اثاثیه  و بار به مقصد ،در صورت رضایت مشتری اثاثیه توسط کارگران اتوبار همسایه و با نظر مشتریان در محل چیده خواهد شد.

انواع اتوبار و باربری

باربری درون شهری

باربری برون شهری

باربری بین المللی

اتوبار و باربری دورن شهری

به طور کل این دسته از شرکت­های باربری ، فعالیتشان تنها در سطح شهر است. به عنوان مثال، باربری تهران دورن شهری ، خدمات اسباب کشی و حمل بار را فقط در داخل شهر تهران انجام می­دهد. باربری درون شهری، وظیفه حمل بار به شهرستان­ها یا شهرهای دیگر را نخواهد داشت.

اتوبار و باربری برون شهری

باربری برون شهری، حمل بار و جابجایی اثاثیه را از شهری به شهر دیگر انجام می­دهد. به طور مثال، اگر شما بخواهید که اثاثیه منزل یا هر کالای دیگری را از تهران به مشهد جابجا کنید، باید حتما از اتوبار و باربری برون شهری کمک بگیرید.

باربری بین المللی

در این نوع باربری ، بار و کالا از یک کشور به کشور دیگر جابجا می­شود.­ یعنی جابجایی بین کشورهای مختلف صورت می­گیرد، و به شرکتی که این کار را انجام می­دهد باربری بین المللی گویند.

مفهوم بارنامه در باربری

یکی از مهمترین بخش­ها در هر باربری ، تنظیم بارنامه خواهد بود. بارنامه یک سندی است که توسط شرکت باربری یا حمل کننده پس از رویت و وصول کالا تنظیم می­شود. برای تنظیم بارنامه عواملی مانند مسافت حمل کالا از نقطه مبدا تا مقصد، وسیله حمل مورد توافق، هزینه حمل معین خواهد شد. 

تعریف بیمه نامه باربری

 در اين نوع بيمه خسارت هاي وارد شده به کالا در اثر وقوع خطرهاي بيمه شده در مسير حمل جبران مي شود و بيمه‌گر درمقابل‌ دريافت‌ حق‌بيمه‌ متناسب‌ با پوشش‌ بيمه‌اي‌ ازبيمه‌گذار، تعهد مي‌كند كه‌ چنانچه‌ كالاي‌ مورد بيمه‌ در جريان‌ حمل‌ و جابجايي‌ ازمبدأ به ‌مقصد مندرج‌ در بيمه‌نامه‌ و به ‌علت ‌وقوع ‌يكي ‌از خطرات ‌مندرج‌ در بيمه‌نامه ‌تلف‌ و يا دچار خسارت ‌شد و يا بيمه‌گذار براساس‌ قوانين‌ و مقررات ‌بين‌المللي‌ متحمل ‌پرداخت‌ هزينه‌هايي‌گرديد، زيان‌ وارد به‌كالا را جبران‌ كرده‌ و هزينه‌ها را هم‌ بپردازد.


عوامل موثر در هزینه باربری

نرخ شرکت­های اتوبار و باربری مطابق با نرخ اتحادیه است. اما برخی از عوامل سبب می­شوند که این هزینه­هایی به این نرخ افزوده شود.

این عوامل موثر عبارت­اند از:

قیمت کارگر:

یکی از این عوامل که سبب افزایش هزینه باربری خواهد شد، قیمت کارگر برای حمل بار است. به طور مثال، اگر منزل در آخرین طبقه آپارتمان باشد، یا حتی لوازم و بار وزن زیادی دارد، به قیمت دستمزد کارگر افزوده می­شود.

نوع ماشین باربری:

شرکت­های اتوبار و باربری بنا به میزان وزن بار، وسیله حمل بار را مشخص می­کنند. این وسایل نقیله عبارتند از وانت، نیسان، کامیونت، کامیون و خاور مسقف و سرپوشیده است. هر چقدر وسیله نقیله بزرگتر باشد، کرایه آن وسیله نقیله هم بیشتر خواهد بود. در نتیجه، به هزینه باربری یا حمل بار افزوده می­گردد.

استفاده از خدمات باربری:

اکثر شرکت­های اتوبار و باربری ، خدماتی مانند بسته بندی اثاثیه، بستن و حمل وسایل حساس و گرانبها، حتی چیدمان اثاثیه در خانه جدید را ارائه می­دهند. اگر فردی مایل باشد تا از این خدمات استفاده کند، بهتر است بداند که هزینه­های اضافی هم به نرخ باربری اضافه خواهد شد.

میزان مسافت حمل بار:

یکی دیگر از عوامل اصلی که در هزینه باربری نقش بسزایی دارد، میزان مسافت حمل بار است. می­توان گفت هر چه فاصله مبدأ از مقصد بیشتر باشد، هزینه باربری هم بیشتر می­شود.
 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم