برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار ,اتوبار تهران,باربری,باربری تهران,باربری ارزان,باربری مرزداران,باربری تجریش,باربری سعادت آباد,باربری شهران,هزینه ی باربری,هزینه ی اتوبار,هزینه باربری مرزداران

اتوبار مرزداران| باربری مرزداران | حمل اثاثیه ی منزل در محدوده ی مرزداران

  • چهارشنبه 15 خرداد 1398
  • 1674 نفر

هرگونه جابجایی اسباب و وسایل و اثاثیه از طرق مختلف هوایی ، زمینی و دریایی که در قبال دریافت هزینه می باشد را باربری گویند.از دیرباز جابجایی انسان ها و وسایل یکی از چالش های مهم بود که در طول زمان، تکنولوژی و سیستم های مکانیزه موجب پیشرفت در این زمینه شدند و حالا می تواند به صورت جزئی تر به روش های مختلف باربری و اتوبار پرداخت که به عنوان یک حرفه توسط برخی از شرکت ها و خدمات اداره پست کل کشور ارائه می گردد.

باربری مرزداران

باربری چیست؟

هرگونه جابجایی اسباب و وسایل و اثاثیه از طرق مختلف هوایی ، زمینی و دریایی که در قبال دریافت هزینه می باشد را باربری گویند.از دیرباز جابجایی انسان ها و وسایل یکی از چالش های مهم بود که در طول زمان، تکنولوژی و سیستم های مکانیزه موجب پیشرفت در این زمینه شدند و حالا می تواند به صورت جزئی تر به روش های مختلف باربری و اتوبار پرداخت که به عنوان یک حرفه توسط برخی از شرکت ها و خدمات اداره پست کل کشور ارائه می گردد.

باربری هوایی و دریایی عموما در راستای اهداف بین المللی و مسافتهای بین کشوری و قاره ای صورت می گیرد.که درصورت تمایل به جابجایی اثاثیه از طریق زمینی برای مسافتهای بین کشوری با روش ترانزیت امکانپذیر می باشد.باربری درون شهری و برون شهری نیز به حمل و نقل کالا و اثاثیه در شهر و شهرهای دیگر گفته می شود که این کار توسط شرکت های باریری و اتوبار صورت می گیرد.

در هر نوع  باربری و اتوبار  سالم رسیدن و به موقع رسیدن کالا به مقصد مهمترین هدف می باشد.

اتوبار چیست و چه کاربردی دارد؟

شرکت هایی که سیستم های اتوبار را پیاده سازی می کنند و مسئولیت جابجایی لوازم شما را توسط اتوبار بر عهده می گیرند در واقع قطعا از بخش حمل و نقل زمینی نیز استفاده خواهند کرد و صرفا نمی توان آن را به عنوان یک جابجایی دریایی، هوایی و ... خلاصه نمود. چون در اصل کلمه اتوبار به معنی جابجایی زمینی است و محصول و کالای شما توسط خودرو های مختلف از جمله سبک و سنگین و یا نهایتا قطار جابجا می شود.

گاهی این جابجایی ها بین شهری، بین استانی و در برخی از کشور ها و مناطق نیز بین کشوری می باشد، در واقع کشور ها یا با هم مرز خاکی خواهند داشت یا از طریق اتومبیل بین چند مرز دریایی جابجایی رخ خواهد داد.

برنامه ریزی جابجایی درون شهر

زمان مناسب اثاث کشی

قطعا زمان اسباب کشی به شرایط حاکم بر زندگی هر خانواده بستگی دارد.از نظر آب و هوا اواخر بهار تا اواخر تابستان فصل مناسب اسباب کشی می باشد. چون از نظر بارش وسایل شما دارای امنیت بیشتر می باشد. از طرفی برای خانواده های دارای بچه انتخاب زمان جابجایی در زمان تعطیلی مدارس می باشد. همچنین لازم است که مسیر و ساعت ترافیک را در این مورد مد نظر قرار دهیم.اتوبار همسایه ،جزو یکی از بهترین اتوبار تهران می باشد.باربری تهران را با اتوبار همسایه تجربه کنید.مشاور ما در اتوبار همسایه به صورت شبانه روزی برای پاسخ گویی به سوالات شما آماده به خدمت می باشد.

اسباب کشی در زمستان

گاهی به دلیل مناسب بودن قیمت خرید یا اجاره خانه ، اسباب کشی در این فصل لازم می شود.اسباب کشی در فصل زمستان شامل هزینه باربری کمتر می باشد چون شرکتهای باربری قیمتهای پیشنهادی خود را پایین میآورند.به دلیل امکان بارش برف و در نتیجه وجود ترافیک سنگین، باید برای اسباب کشی در فصل زمستان از قبی هواشناسی را چک کرده و برنامه ریزی داشته باشیم.لباس گرم پوشیده و همراه خود در اسباب کشی خوردنی داشته باشیم.از کامیونت و یا وانت بارهای مسقف  استفاده شود.درزمان سلامت اقدام به این کار کنیم.از وضعیت جاده از مبدا به مقصد مطمئن باشیم.در صورت بارش شدید وسایل را عایق بندی کنیم.برای بسته بندی از کارتن های ضخیم تر و نایلون استفاده کنیم.محل مقصد را از نظر گرمایشی و برق آماده کنیم.برف جلو ورودی ساختمان را پاکسازی کنیم.کیسه های ماسه و نمک آماده برای کامیون در دسترس باشد.

کارگر حمل ساید

بدلیل وزن بالای یخچال ساید، تواناییه بدنی کارگر حمل ساید باید بالا باشد.برای حمل ساید لازم است از کارگرهای آموزش دیده شرکتهای باربری استفاده شود. گاهی لازم است ساید بسته بندی شود یا قسمتهای مختلف آن باز شوند.

بیمه باربری شرکتهای باربری

بیمه حمل و نقل بیمه ای است که بیمه گر حق بیمه ای را دریافت کرده و در مقابل خسارتهای ناشی از جابجایی را بر عهده می گیرد.

روش صحیح بسته بندی اثاثیه

لباسها را داخل کارتن های رگالدار قرار بدهید.این کارتنها دارای رخت آویز و رگال می باشد و لازم نیست لباسها را از جالباسی بیرون بیاوریم.حتی میتوانیم لباسها را بر اساس فصل طبقه بندی کنیم و موقع ورود به خانه جدید براحتی در کمد قرار دهیم.
وسایل خرده ریز را از دراور بیرون نیاوریددر صورتیکه وسایل شکستنی و ریختنی داخل دراور نیست، و همچنید دراور شما قابلیت چسب زدن را دارا می باشد، بگذارید وسایل داخل دراور باقی بمانند.
وسایل شکستنی داخل کارتن را نزدیکتر به لبه کارتن قرار دهیدوسایل شکستنی از جمله ظروف را تا حدامکان ته کارتن قرار ندهید تا احتمال شکستگی آنها کمتر شود. یعنی ته کارتن و گوشه های آن وسایل دیگر را قرار دهید تا ظروف ثابت و محکم بمانند.
کارتن ها را برچسب بزنیدمحتوای کارتنها را حتما مشخص کرده روی کارتن یادداشت کنید. چون موقع رسیدن به مقصد و باز کردن همه جهبه ها برای یافتم محل ومالکیت مورد نظر برای آنها کاری دشوار می باشد.برای بسته بندی ظروف می توان از لباسها استفاده کرد. با این روش هم لباسهایتان را در کارتن قرار داده اید و هم ظرفهایتان را.

اتصالات وسایل را جداگانه بسته بندی کنید

هنگام جابجایی ممکن است چرخهای مبلها ، اتصالات تابلوها، قاب عکسها یا سایر اتصالات کنده شوند. بنابراین بهتر است از قبل آنها را جدا کرده ، برچسب زده و قسمت مربوطه را روی آن یادداشت کنید.

حمل گاوصندوق توسط باربری

یکی از اصلی ترین مراحل جابجایی در باربری درصورت وجود ، حمل گاوصندوق می باشد. بدلیل جلوگیری از موفق شدن سارقین وزن گاوصندوقها را بسیار سنگین می سازند. و این امکان وجود دارد که روی انگشت دست یا پا گیر کند و یا افتادن گاوصندوق که هم خطر جسمی دارد و هم موجب آسیب زدن به اطراف می شود.بنابراین در شرکتهای باربری افراد متخصص برای این کار وجود دارند.

وسایل مورد نیاز باربری و اسباب کشی

کامیون و ماشین مناسب ( باربری )

لوازم مورد نیاز بسته بندی

انواع کارتن و جعبه های بسته بندی

چسب پهن ، ماژیک و برچسب

عایق های ضربه گیر

کاور حمل رختخواب

سلفون

کارگران ماهر و قابل اطمینان

باربری مرزداران

شرکت باربری اتوبار همسایه متولی باربری در همه مناطق تهران است. برای انتخاب بهترین باربری تهران همیشه نظرات مشتری های قبلی را جویا شوید. برخی از شرکت های باربری به صورت مقطعی و فقط در ایام تابستان فعالیت می کنند و در دیگر اوقات وارد حرفه های دیگر می شوند. اتوبار باربری همسایه ، در همه ایام سال فعال است و به صورت حرفه ای در حمل اثاثیه و اسباب کشی منزل فعالیت می کند. کارگر اسباب کشی  آموزش لازم را در زمینه حمل اشیا سنگین و بسته بندی لوازم خانه گذرانده و به خوبی با اصول اثاث کشی آشنایی دارد. 

شرکت باربری اتوبار همسایه که یک شرکت معتبر در ارائه خدمات باربری و حمل و نقل است، با ایجاد شعبه های مختلف در تمام سطح تهران سعی بر پوشش سراسری است تا بتوانیم در سریعترین زمان به محل شما برسیم.

یکی از خدمات اتوبار ما، بسته بندی اثاثیه منزل است، این خدمات در اتوبار تهران به صورت تخصصی انجام می شود.

باربری ستارخان

باربری شهران

باربری سعادت آباد

باربری غرب تهران

باربری باغ فیض

باربری تجریش

 

هزینه اسباب کشی در تهران چقدر است؟
 

برنامه ریزی برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یک اصل مهم است که نمی توان نادیده گرفت. بسته بندی لوازم خانه، هماهنگی با باربری برای کامیون و کارگز اسباب کشی می بایست طبق زمانبندی مشخص و از قبل تعیین شده باشد. تنها با یک تماس می توانید از خدمات اتوبار باربری تهران در هوم سرویز استفاده کنید. هزینه حمل وسایل و اجرت کارگر اسباب کشی طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود. در صورت آسیب ناخواسته به لوازم منزل حین اسباب کشی، خسارت وارده پرداخت خواهد شد. قیمت اسباب کشی و حمل اثاثیه بستگی به مقدار لوازم، دوری مسافت و زمان دارد. اتوبار همسایه یکی از  بهترین باربری تهران است که از کارگر اسباب کشی حرفه ای استفاده می کند. قیمت های ما را با سایر باربری ها مقایسه کنید.اگر دنبال باربری ارزان با کیفیت خوب هستید با ما ( اتوبار همسایه ) تماس بگیرید.

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم