برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
اتوبار,باربری,باربری تهران,اتوبار تهران,باربری باغ فیض,اتوبار باغ فیض,بسته بندی اثاثیه باغ فیض

اتوبار باغ فیض | باربری باغ فیض

  • شنبه 11 خرداد 1398
  • 1616 نفر

باربری و اتوبار همسایه  تهران ، با سالها سابقه در باربری و ارائه خدمات حمل و نقل آماده خدمت رسانی به همشهریان در محدوده ی باغ فیض و سراسر تهران   می باشد. اتوبار همسایه از کارگرانی با تجربه و حرفه ای برای خدمات خود استفاده می کند. اتوبار همسایه  از تجهیزات و کامیون هایی پیشرفته برای خدمات باربری خود استفاده می کند. ما  تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم با ارائه خدماتی عالی و هزینه باربری ارزان ،نامی خوب و ماندگار در ذهن مشتریان خود به جا بگذاریم. 

باربری باغ فیض

باربری و اتوبار همسایه  تهران ، با سالها سابقه در باربری و ارائه خدمات حمل و نقل آماده خدمت رسانی به همشهریان در محدوده ی باغ فیض و سراسر تهران   می باشد. اتوبار همسایه از کارگرانی با تجربه و حرفه ای برای خدمات خود استفاده می کند. اتوبار همسایه  از تجهیزات و کامیون هایی پیشرفته برای خدمات باربری خود استفاده می کند.

ما  تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم با ارائه خدماتی عالی و هزینه باربری ارزان ،نامی خوب و ماندگار در ذهن مشتریان خود به جا بگذاریم. 

انواع خدمات ارائه شده توسط شرکت های باربری

بسته بندی اثاثیه

 

اولین گام مهم برای اسباب کشی بسته بندی است. با بسته بندی اصولی، لوازم تان در مرحله حمل و نقل سالم می مانند. کارگران مجرب شرکت های باربری با انجام بسته بندی اصولی اسباب کشی را ایمن می کنند. تهیه وسایل های مورد نیاز برای بسته بندی از جمله جعبه های کارتنی یا پلاستیکی میوه، چسب پهن، طناب های محکم و ضخیم، پلاستیک های حباب دار، روزنامه باطله و ماژیک بر عهده شرکت باربری است. کارگران ماهر شرکت باربری کلیه اسباب های شکستنی، خاص، گران قیمت و لوازم بزرگ سنگین را با اصول استاندارد بسته بندی می کنند.اتوبار همسایه ،یکی از بهترین اتوبار تهران می باشد که با کادری مجرب آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز در محدوده ی باغ فیض می باشد.

مراحل بسته بندی لوازم

ابتدا مکان مخصوصی برای بسته بندی لوازم شکستی و خاص در اختیار کارگران قرار دهید. مکانی که می خواهید کارگران شرکت باربری لوازم تان را در آنجا بسته بندی کنند، باید تمیز باشد و سطحش طوری باشد که اجسام شکستنی اگر از دستشان بیفتد نشکند.

کارتن های مخصوص لوازم شکستنی را به کارگران تحویل دهید. لوازم شکستنی بهتر است در کارتن مخصوص شان قرار گرفته، سپس در کارتن های بزرگ قرار بگیرند.

کارگران مجرب شرکت های باربری زیر کارتن ها و درب کارتن ها را با چسب پهن محکم می پیچند. کارگران ماهر باربری قبل از قرار دادن داخل کارتن ها برای محکم تر شدن، کف کارتن یک لایه ی دیگر کارتنی قرار می دهند. دور لوازم شکستنی پلاستیک حباب دار یا روزنامه باطله می پیچند.

شرکت باربری برای جلوگیری از آسیب دیدگی لوازم بزرگ مانند یخچال و … ضربه گیر و متریال در اختیار کارگرانش قرار می دهد. با استفاده از ضربه گیر و متریال هنگام حمل و نقل وسایل های بزرگ آسیب نمی بینند.

حمل و نقل

بعد از بسته بندی ایمن و اصولی شرکت باربری، خدمات حمل و نقل ایمن را ارائه می دهد. یکی از سخت ترین مرحله اسباب کشی حمل و نقل است. با استفاده از خدمات شرکت های باربری حمل و نقل اسباب ها ایمن و راحت می شود.

مراحل حمل و نقل

انتخاب ماشین متناسب با اندازه اسباب ها

استفاده از کارگران ماهر برای حمل و نقل

کارگران برای حمل بار راحت تر و ایمن وسایل سنگین در صورت نبود آسانسور، از سبد های چرخ دار استفاده می کنند.

شرکت باربری برای جلوگیری از آسیب دیدگی و کثیف شدن لوازم تان، کف ماشین مورد نظر را با موکت یا پتو می پوشاند. پشت ماشین اگر روباز باشد، برای جلوگیری از کثیفی و آسیب دیدگی لوازم تان پشت ماشین را با چادر می پوشاند.

کارگران شرکت باربری با چیدمان درست و اصولی پشت ماشین حمل بار، هزینه سرویس باربری را کاهش می دهند. کارگران ابتدا وسایل های بزرگ و سنگین را پشت ماشین حمل بار قرار می دهند. روی لوازم بزرگ و سنگین لوازم کوچک تر و سبک تر را قرار می دهند. با چیدمان دقیق پشت ماشین باربری، هزینه سرویس شما را کاهش می دهند و اسباب کشی یتان را ایمن انجام می دهند.

چیدمان پس از اسباب کشی

یکی دیگر از خدمات شرکت های باربری چیدمان مکان جدید پس از اسباب کشی است.

اولین مرحله چیدمان مکان جدید تمیز کردن مکان است. پس از ورود اسباب ها تمیز کردن کار سختی است.

کارگران شرکت ابتدا بسته بندی های آشپزخانه را که اکثراً شکستنی هستند را باز می کنند و در کابینت ها می چینند.

لوازم برقی و گازی مانند یخچال، اجاق گاز، بخاری، تلوزیون، کامپیوتر و … را در جای مناسب شان قرار می دهند و راه اندازی می کنند.

رختخواب ها را در مکان مناسب شان مرتب می چینند و چیدمان اتاق پذیرائی و لوازم بزرگ مانند مبلمان را انجام می دهند. لوازم جزئی منزل را از جمله لوازم تزئینی، گل و گیاه، تابلو، ساعت دیواری و … در جای مناسب شان قرار می دهند.

نکته :مراحل چیدمان وسایل با حضور شما و با نظر شما انجام خواهد شد.

اتوبار همسایه جزو معدود شرکتهایی حمل ونقلی است که دارای پروانه دائم فعالیت از سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای کشور بوده که دارای مجوز حمل کالاهای ترافیکی از کلیه نقاط کشور می باشد .

اتوبار همسایه ، متخصص و خبره در بسته بندی

بسته بندی انواع دکوراسیون  ،لوازم شکستنی، ظروف کریستال و وسایل آشپزخانه به سبک و شیوه جدید و کاملا اروپایی. در هنگام بسته بندی از لوازم حفاظی مانند نایلون های حبابدار استفاده میکند .این باربری کالا و وسایل شما را در هنگام عقد قرار داد بیمه میکند و در صورت هر گونه خسارات و شکستگی هزینه کامل آن را به مشتری پرداخت می کند کنترلی دقیق بر کار کارگران توسط رهبر گروه ،استفاده از ماشین های استاندار، خاور موکت کاری شده ،ترانزیت مسقف ،وانت بار و نیسان بار همراه با تیم تخصصی و مشاوره رایگان به خانواده های عزیز از لحاظ روحی و آمادگی کامل بدون هیچگونه دغدغه فکری و جسمی آماده خدمت به صورت شبانه روزی می باشد.

اتوبار همسایه برای حمل بار و اثاثیه منزل

حمل اثاثیه اعم از کل لوازم خانگی و منزل ، مبل و کلا صنایع چوب ، بوفه ، لوزام آشپزخانه ، کل لوازم و ریز و درشت رو با بسته بندی حرفه ای و عالی - به مقصد مورد نظر شما ؛  اتوبار  همسایه برای اینکه شما یک اثاث کشی کم دردسر و کم خطر و کم اظطرابی رو انجام و تجربه کنید از پرسنل و کادری قو ی استفاده می کند .برای ما   رضایت شما مهمترین چیز می باشد . بحث مالی در وهله ی دوم می باشد . اتوبار همسایه به صورت شبانه روزی ، با کارگران زبده ،آماده ی حمل بار و و اثاثیه شما می باشد. در تمام ساعات شبانه روز فقط با یک تماس در خدمت شما عزیزان هستیم .

اتوبار همسایه در محدوده ی باغ فیض و سراسر شهر تهران  آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

باربری غرب تهران

باربری شهران

باربری سعادت آباد

باربری ستارخان

باربری تجریش

باربری ترکیه

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم