برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
حمل گاو صندوق,حمل گاو صندوق در تهران,روش های حمل گاو صندوق,نحوه جابجایی گاو صندوق,هزینه حمل و نقل گاو صندوق,کارگر برای جابجایی گاو صندوق,کارگر برای حمل گاو صندوق

نحوه جابجایی گاو صندوق | قیمت حمل گاو صندوق | حمل گاو صندوق در تهران

  • شنبه 17 اسفند 1398
  • 2315 نفر

در این مقاله ما راجع به حمل یک وسیله آهنی بسیار سنگین صحبت می کنیم که هر اشتباهی در جا به جایی آن می تواند صدمه آفرین باشد. اگر شما صاحب یک گاو صندوق کوچک هستید و ازآن برای نگه داری کاغذ های مهم استفاده می کنید نیاز به نگرانی نیست ولی در غیر این صورت...

حمل گاو صندوق

همانطور که می دانید حمل و نقل وسایل سنگین مثل حمل گاو صندوق، حمل ساید بای ساید ، اجاق گاز ، حمل پیانو  و… در اسباب کشی کار بسیار دشواری است. هرکاری راه و روش خاص خودش را دارد. حمل و نقل وسایل سنگین نیز اگر توسط فرد تعلیم دیده ای ( کارگر باربری )انجام شود کاری آسان است. حال در اینجا قصد داریم حمل و نقل گاو صندوق را برای شما مورد برسی قراردهیم. علاوه بر آن اطلاعات لازم درباره هزینه حمل و نقل گاو صندوق، روش حمل و نقل گاو صندوق و انتخاب شرکت خدمات اسباب کشی  برای حمل و نقل گاوصندوق در اختیار شما قرار خواهیم داد.گاوصندوق ،صندوق یا قفسه‌ای محکم، فلزی و نسوز با قفلی پیچیده برای نگه داشتن پول یا اشیا با ارزش است.اگر شما صاحب یک گاو صندوق کوچک هستید و ازآن برای نگه داری کاغذ های مهم استفاده می کنید نیاز به نگرانی نیست .اگر شما صاحب یک گاو صندوق بزرگ، نسوز و حرفه ای برای مدارک مهم هستید حتما از یک باربری حرفه ای ( اتوبار همسایه ) کمک بگیرید و با خیال آسوده به تماشای جا به جایی بپردازید چون سلامت و امنیت شوخی بردار نیست.

حمل گاوصندوق امروزه هم از لحاظ امنیتی و هم جابجایی اهمیت زیادی دارد. نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان، بسیاری از بانک ها، شرکتها، موسسات خصوصی یا دولتی و حتی در خانه های مردم عادی نیز گاوصندوق وجود دارد و به دلایل متعددی از جمله نگهداری اسناد و مدارک مهم، پول، ارز، طلا و جواهرات و یا برخی از دارایی ها و وسایل بسیار ارزشمند مورد استفاده قرار می گیرند. 

اما از طرف دیگر زمانی که بحث اسباب کشی و انتقال وسایل از محلی به محل دیگری پیش می آید یکی از وسایلی که باید  حمل شوند، گاوصندوق است. از لحاظ نوع کارکرد گاوصندوق ها به دو دسته تقسیم می شوند:

• گاوصندوق های خانگی 

• گاوصندوق های اداری

معمولا گاوصندوق های خانگی سایز و ابعاد کوچک تری نسبت به گاوصندوق های اداری دارند. چرا که امروزه در بانک ها، هتل ها، اداره ها، موسسات، مراکز مالی، تجاری و یا فروشگاهی اسناد و مدارک و یا سرمایه های مهمی مانند ارز، سکه طلا، جواهرات و حتی شمش طلا - مانند خزانه بانک های جهان - نگهداری می شوند. 

خطرات حمل گاوصندوق

شاید برای برخی افراد اینطور بنظر برسد که جابجا کردن و انتقال گاوصندوق کار چندان دشواری نباشد و هیچ خطری در بر نداشته باشد اما چنین نیست و حمل گاو صندوق کاری است بسیار حساس و در صورت اشتباه و بی دقتی می تواند عواقب زیر را داشته باشد:

• بر اثر افتادن بر زمین به دلیل وزن زیاد بر روی سطح کفپوش، آسیب وارد کند. 

• به دلیل وزن زیاد و سنگین بودن، افراد غیر حرفه ای دچار آسیب های فیزیکی (مانند آسیب به ستون فقرات) شوند. 

• اگر محتوای گاوصندوق پیش از حمل، تخلیه نشده باشد و درب آن بر اثر حواس پرتی افراد، بصورت اتفاقی نیمه باز مانده باشد، ممکن است محتوای آن هنگام حمل به بیرون بریزند. 

• در صورت بی دقتی هنگام جابجا کردن گاوصندوق توسط افراد عادی، ممکن است لبه های بدنه آن با در و دیوار برخورد کرده و خراش و یا آسیب هایی از این دست ایجاد شود. 

• اگر - خدای نکرده - هنگام حمل، بر اثر بی احتیاطی ناگهان گاوصندوق سنگین از دست افراد رها شود و بر روی پای افراد بی افتد، ممکن است فرد دچار شکستگی و یا ضرب دیدگی شدید از ناحیه پا شود. 

به همین جهت لازم است که به منظور این کار از کارگران باتجربه و حرفه ای شرکتهایی که خدمات حمل گاوصندوق ارائه می دهند کمک بگیرید. 

معضل جا به جایی گاو صندوق

تا اینجا متوجه شده اید که به خاطر خطرات جانی موجود و امکان صدمه دیدن بهتر است از باربری حرفه ای کمک بگیرید، در کنار این مسایل ممکن است بخواهید خودتان بدون کمک گرفتن از متخصص این جا به جایی را انجام دهید.

این شرایط می تواند شامل موارد زیر باشد:

می خواهید گاو صندوق را از قسمتی از اتاق به نقطه ای دیگر از همان اتاق انتقال دهید.

قصد جا به جایی گاو صندوق از اتاقی در محل کار یا خانه به اتاق دیگر را دارید.

شما قبلا تجربه جا به جایی صندوق را داشته اید و مطمئن هستید که این جا به جایی را به سلامت و بدون آسیب دیدگی انجام می دهید.

ممکن است تعدادی دوست قابل اطمینان داشته باشید که فکر کنید با کمک آن ها می توانید این کار را انجام دهید.

شما دارای تجهیزات حمل گاو صندوق  مناسب هستید و می توانید از آنها استفاده کنید.

مبلغ اعلام شده جهت حمل گاو صندوق ممکن است برای شما خوش آیند نباشد و تصمیم به نگه داشتن هزینه و جا به جایی توسط خودتان بگیرید. که هرگز توصیه نمی شود چون صدمات این کار هزینه های گزاف و جبران نا پذیری دارد.

چه کارهایی قبل از جابجایی گاو صندوق انجام دهیم؟

می بایست ابتدا تجهیزات حمل مطمئن فراهم کنید. برای جا به جایی گاو صندوق شما نیاز به ترولی یا چرخ دستی دارید.

قبل از اینکه اقدام به تهیه یا اجاره وسایل فوق را از باربری ها بکنید ، لازم است که ابعاد دقیق گاو صندوق و وزن تقریبی آن را بدانید که باربری بتواند چرخ دستی مناسب شما را بدهد.

مطمئن شوید که کسی که قرار است به شما کمک کند طبق برنامه حاضر می شود. هرگز اقدام به جا به جایی گاو صندوق به تنهایی نکنید.

اشیا سنگین را از داخل آن خارج کنید تا سبک تر بشود.

حتما به لباس هایتان که در هنگام جا به جایی پوشیده اید دقت کنید. بله لباس ها، شلوار و کفش که احتمالا همیشه آخرین چیزی است که به آن فکر می کنید. از پوشیدن شلوار گشاد، دمپایی و زیور آلات بلند و هر چیزی که ممکن است به گاو صندوق گیر کند خود داری کنید. لباس های شما می بایست نهایت راحتی را برای شما فراهم کنند و در عین حال امنیت شما را حفظ کنند.

قبل از شروع جابه جایی کاملا از کاری که می خواهید بکنید و مسیری که طی می کنیید مطمئن و آگاه باشد. قبل از حمل مسیر را بررسی کنید و تمام زوایا و جوانب را در نظر بگیرید. اگر نواحی خطرناک وجود دارد، آن نواحی را پوشش دهید. تمامی گام های جا به جایی را در ذهنتان مجسم و به خاطر بسپارید.

اقدامات پیشگیرانه برای جلو گیری از آسیب دیدن خانه انجام دهید. هنگام حمل گاو صندوق دیوار ها ، درها و لبه هایی که در مسیر قرار دارند را با پتو، کارتن و یا نایلون حبابدار محافظت و از صدمه دیدن آنها جلوگیری کنید.

حمل  و نقل ایمن و مطمئن گاوصندوق توسط شرکت  اتوبار

 

روشهای حمل گاو صندوق

جا به جایی گاوصندوق در راه پله ها و طبقات بلند ساختمان مشکل را وخیم تر میکند. دراتوبار های معتبر پرسنل موجود اصول صحیح حمل و نقل وسایل سنگین چون یخچال و کمدهای بزرگ و جاگیر را به خوبی آموخته اند و با فوت و فن حمل وسایل سنگین آشنا هستند. این افراد بدون آسیب رساندن به خود، آسیب رساندن به در و دیوار خانه یا وسیله قابل حمل می دانند که چگونه و با چه روشی آن را بلند و جا به جا کنند.

مزایای انتقال گاوصندوق توسط شرکتها و افراد حرفه ای

برعکس موارد ذکر شده در بخش قبل (خطرات حمل گاوصندوق) در صورتی که جهت جابجا کردن گاو صندوق خود در منزل و یا محل کار از شرکتهای حرفه ای باربری و بهترین ارائه کنندگان این خدمات کمک بگیرید، نه تنها مشکلی برای شما و دارایی های شما بوجود نخواهد آمد، بلکه این کار مزایای متعددی برای شما خواهد داشت از جمله:

• محتویات درون گاوصندوق (پول، جواهرات، سکه، اسناد مهم و ...) محفوظ خواهند ماند. 

• بدنه گاوصندوق هنگام بلند کردن توسط کارگران حرفه ای، بر روی زمین کشیده نشده و بر روی کفپوش و یا دیوارها آسیبی وارد نمی کند. 

• در وقت و زمان شما صرفه جویی می شود و نیازی به نگرانی نخواهد بود. 

• کوچکترین فشاری به بدن شما و اطرافیان شما وارد نخواهد شد. 

به همین جهت و با توجه به حساسیت این مسئله توصیه می کنیم که چه قصد اسباب کشی در تهران را داشته باشید و چه نداشته باشید، پیشنهاد می کنیم که جهت انتقال گاوصندوق شخصی و یا محل کار خود به مکانی دیگر از شرکتهای باربری تهران کمک بگیرید. حمل و نقل گاوصندوق و در کل حمل وسایل سنگین یکی از خدمات تخصصی این شرکتها می باشد. 

هزینه حمل و نقل گاوصندوق توسط باربری

هزینه حمل و نقل گاوصندوق به شرایط خاص بستگی دارد و برای افراد مختلف متفاوت است. شرایط خاص شامل : تعداد کارگران، وسیله نقلیه، تعداد طبقه ساختمان، وزن آن و… می باشد. اتوبارهای معتبر تلاش می کند تا با مناسب ترین هزینه بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه دهد. 

چه تعداد کارگر برای حمل گاو صندوق نیاز است؟

 

کارگر برای حمل گاو صندوق

در مراکز حمل و اسباب کشی بار با توجه به وزن گاوصندوق  تعداد کارگر مشخص می شود.

نوع هتلی به دو کارگر آموزش دیده برای حمل و نقل نیاز دارد.

نوع خانگی حداقل به سه کارگر ماهر نیاز دارد.

نوع بانکی حداقل به شش الی هفت کارگر متبحر نیاز داردن 

روش بسته بندی گاو صندوق در اسباب کشی

از آنجاییکه اسباب کشی و بخصوص حمل و نقل وسایل سنگین در اسباب کشی کار هر کسی نیست ، به شما پیشنهاد می دهیم  که برای بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و نقل و جابجایی آنها از یک شرکت باربری معتبر ( اتوبار همسایه ) کمک بگیرید.کارگران ماهر اتوبار همسایه با داشتن تخصص در زمینه ی بسته بندی و حمل و نقل وسایل سنگین از جمله ساید بای ساید ، پیانو ، گاو صندوق ، انواع لوستر و...کار بسته بندی وسایل شما را با بهترین لوازم بسته بندی انجام خواهند داد.( فروش کارتن و وسایل بندی اثاثیه )

حمل گاو صندوق در تهران

اگر قصد جابجایی و یا حمل و نقل گاو صندوق خود را دارید ، با مشاورین شرکت اتوبار همسایه تماس حاصل نمایید و از راهنمایی ها آنها بهره مند شوید .شرکت اتوبار همسایه با داشتن بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ی باربری و حمل و نقل آماده ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی در تمامی نقاط شهر تهران و تمامی نقاط کشور و یا حتی خارج از کشور می باشد.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

هزینه وانت بار غرب تهران

اتوبار همسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.
خدمات وانت بار و نیسان در شمال تهران

هزینه حمل بار با وانت در شمال تهران

اتوبار همسایه در شمال تهران همراه شماست ما سعی میکنیم نیازهای اساسی شما را در جهت نیاز به یک وانت بار در منطقه شما فراهم آوریم