برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

ارتباط از طریق واتس اپ
حمل بار به ترکیه,باربری,باربری ترکیه

باربری ترکیه | هزینه حمل بار به ترکیه

 • جمعه 27 اردیبهشت 1398
 • 20617 نفر

حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد.

حمل بار به خارج از کشور

مشتریان عزیز تمام کارهای گمرکی و  صادراتی و حمل را ما برای شما در گمرک تهران انجام میدهیم و شما واسطه ای ندارید. تلفن 02122347606

اسباب کشی و جابجایی بار پدیده ای بسیار طاقت فرساست. البته استرسی که از انتقال بار به خارج از کشور(مسافت های طولانی)روی مشتری است بسیار بالاتر از انتقال بار در داخل کشور است. پس می بایست به دنبال یک شرکت باربری معتبر (اتوبار همسایه) باشید که کلیه مجوزهای لازم(حمل زمینی،دریایی،هوایی و…) برای انتقال کالا(صادراتی یا اثاثیه منزل) به بیرون از مرزهای کشور را داشته باشد و بتواند ضمانت و مسئولیت بار های شما را در کلیه مراحل آن بر عهده بگیرد. یکی از مهم ترین خدماتی که به مشتریان عزیز در زمینه حمل بار بین المللی ارائه می گردد باربری ترکیه و حمل بار به ترکیه می باشد. ما در باربری همسایه مفتخریم با تجربه و دانش خود در این زمینه امکان ارسال بارهای شما را از تمام شهرهای ایران به تمام شهرهای ترکیه محیا سازیم. برای استفاده از خدمات حمل بار ما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل بار به ترکیه

شرکت باربری و اتوبار همسایه از حدود ۱۵ سال پیش فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در حال بهبود خدمات باربری و اتوبار و گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده است. هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران  ،باربری به شهرستان ها و حمل بار به کشور ترکیه می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما می باشد. 

هزینه حمل بار به ترکیه

هزینه ( قیمت ) حمل بار به ترکیه بسیار متفاوت است.ابتدا باید مشخص کنید که از کدام طریق تمایل به حمل بار به ترکیه دارید و مقدار بار شما برای ارسال به ترکیه چه مقدار است؟همچنین شهر مقصد شما در ترکیه کدام شهر است؟ این موارد باعث میشود که قیمت ارسال بار به ترکیه متفاوت باشد.

برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به ترکیه، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه در محل برای ارسال به ترکیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند.اگر شما در شهرستان هستید و قصد ارسال اثاثیه منزل به ترکیه را دارید، می توان با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه ی و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان، یک برآورد کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود به ترکیه انجام داد.باید بدانید هزینه حمل بار به از شهرستان به ترکیه بیشتر از هزینه حمل بار از تهران به ترکیه می باشد و این هم به دلیل انجام کارهای مربوط به گمرک می باشد.

نکاتی که در مورد حمل بار به ترکیه توسط باربری و اتوبار همسایه باید بدانید:

 • لیست کالاها برای ارسال باید هم به فارسی و هم ترکی ترجمه شوند، که این کار زیر نظر مشاوران باربری ترکیه انجام خواهد شد.
 • بار در گمرک مبدا پلمپ شده و در گمرک مقصد برای چک کردن باز خواهد شد.
 • در صورت تمایل شما عزیزان بارها و لوازم منزل شما در مبدا و منزل شما بسته بندی حرفه ای و اصولی خواهد شد و به گمرک فرستاده و از انجا به ترکیه ارسال می شود.در گمرک ترکیه بار توسط ترخیص کار شرکت ترخیص و به آدرس شما ارسال خواهد شد.

 

باربری ترکیه

 

ارسال بار و لوازم منزل از ترکیه به ایران

در باربری ترکیه همسایه بار، امکان ارسال بار از ترکیه به ایران امکان پذیر می باشد. برای ارسال اثاثیه منزل باید کارهای اولیه را انجام دهید که یکی از این موارد گرفتن تاییده ارسال بار به ایران از کنسول گری می باشد. این برگه تاییده که تصویری از یک نمونه آن را در ادامه برای شما قرار می دهیم، باید از کنسولگری تهیه نمایید و به مامور ما در گمرک ترکیه تحویل دهید. بعد از ان همکاران ما کارهای لازم برای ارسال بار به ایران را برای شما انجام خواهند داد و بارها برای شما ارسال خواهد شد. 

تاییده کنسولگری برای ارسال بار از ترکیه به ایران

 

ارسال بار به تمام شهرهای ترکیه

ما در باربری و اتوبار همسایه امکان ارسال و حمل بار به تمام شهرهای ترکیه را فراهم آورده ایم.در این روزها مهاجرت و حمل بار به شهرهای ترکیه بسیار رواج پیدا کرده است و ما سعی داریم در این عرصه یاری رسان مردم عزیز باشیم. در ادامه تعدادی از مهم ترین شهرهای ترکیه که امکان حمل بار از تمام شهرهای ایران به این شهرها فراهم شده است را به شما معرفی خواهیم کرد.

باربری استانبول

یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه که مقصد بسیاری از افراد است، شهر استانبول می باشد.هزینه ارسال بار به استانبول، به پارامترهای مختلفی بستگی دارد؛ به‌طور مثال، وزن محموله‌ای که قصد ارسال آن را دارید، شرکت حمل‌ونقل و قیمت روز لیر از عوامل تأثیرگذار در هزینه ارسال بار هستند. شعبه باربری ترکیه ما با تکیه بر کادر فنی و خودروهای مجهز بصورت تمام وقت و همه روزه آماده خدمات رسانی به مشتریان خود و همشهریان عزیز و محترم می باشد. ما در راستای انجام هر چه بهتر و سریعتر خدمات حمل و نقل و ارسال بار به ترکیه و کسب رضایت شما عزیزان به صورت شبانه روز در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم . برای یک حمل بار بدون دغدغه به ترکیه و شهرهای این کشور با ما تماس بگیرید.

حمل اثاثیه به ترکیه هوایی یا زمینی؟

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که برای حمل اثاثیه به ترکیه بهتر است از حمل و نقل هوایی استفاده کنین و یا حمل و نقل زمینی؟ برای پاسخ به این سوال چند نکته را باید در نظر گرفت.

یک: هزینه حمل اثاثیه به ترکیه

دو: مدت زمان حمل اثاثیه منزل به ترکیه

نکته: از نظر مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه حمل با هواپیما در مدت زمان کمتری انجام شده و لوازم منزل سریع تر به مقصد می رسد. اما این نکته را باید در نظر داشت که هزینه حمل اثاثیه به ترکیه با هواپیما نسبت به حمل با کانتینر از راه زمینی، مقدار زیادی است و مقرون به صرفه نیست. چرا که هزینه ارسال اثاثیه با هواپیما، نسبت به حجم و وزن اثاثیه مورد سنجش قرار می گیرد و بنابراین هزینه نسبتا زیادی را در بر می گیرد. اما ممکن است برای بعضی افراد مدت زمان رسیدن اثاثیه منزل به مقصد مهمتر از هزینه ی آن باشد؛ بنابراین این افراد می توانند از هواپیما برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه استفاده کنند.

 این را هم بدانید که حمل برخی وسایل خانه مانند یخچال که در لوله های خود گاز دارند، با هواپیما ممنوع است؛ مگر اینکه گاز آن را خالی کنید.

 

بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است. اهمیت آن تا بدان جاست که حتی کیفیت ومحتوای بعضی از مواد را تحت تاثیر قرار می دهد. وجود بسته بندی مناسب و استاندارد نقش مهمی در حمل و نقل بهینه کالاها ایفا می کند.جمع آوری وسایل و بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه را می توانید خودتان انجام دهید ولی اگر وقت کافی برای انجام آن را ندارید و یا مهارت کافی در انجام بسته وسایل برای ارسال به کشور خارجی (ترکیه) را ندارید میتوانید این کار را به گروه فنی و با تجربه باربری ترکیه در اتوبار همسایه بسپارید.

بسته بندی لوازم منزل

یکی از کالاهایی که درخواست زیادی برای ارسال به ترکیه دارد لوازم و وسایل منزل است. برای ارسال این گونه لوازم به دلیل ظرافت این کالاها باید به درستی بسته بندی شوند.ما در باربری ترکیه این خدمات را به درستی و با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا انجام خواهیم داد.

چند نمونه از بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه

حمل بار و باربری ترکیه

بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه

بسته بندی یخچال به ترکیه

 

 

روش های حمل بار به ترکیه

حمل بار به کشور ترکیه، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

 •  کارگو (cargo)
 •  فریت بار (freight)

کارگو چیست؟ فریت بار چیست؟ تفاوت این دو نوع خدمات حمل بار به خارج از کشور چیست؟ چگونه می  توان به کشورهای دیگر بار و اثاثیه ای که امکان حمل آنها از طریق چمدان و یا لوازم سفر وجود ندارد، را ارسال کرد؟ 
شاید بتوان گفت که نکته اصلی و مشترک این دو نوع خدمات در حقیقت باربری به خارج از کشور است. اما خدمات کارگو و فریت بار با یکدیگر تفاوت دارند:

کارگو:

خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است. 

فریت بار:

خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه منزل خود به کشورهای دیگر را دارند. 

در حقیقت فریت بار برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود (یعنی لوازم منزل) دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یک  کشور را دارد. این فرد می تواند بخش یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را (مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به محل جدید زندگی خود بفرستد. به عبارت بهتر اقدام به ارسال بار  کند. 

حمل بار به ترکیه

توضیحاتی در مورد فریت و کارگو

در این زمینه فرد مورد نظر باید جهت خدمات فریب بار به آن کشور اقدام کند. به این ترتیب پس از تماس با شرکتهایی که خدمات فریت بار  را انجام می دهند، خدمات زیر برای وی انجام خواهد شد:

 •  بسته بندی وسایل و اثاثیه 
 •  ارسال بار به فرودگاه و سپس به مقصد

خدمات فریت بار امروزه توسط بسیاری از شرکتها از جمله شرکتهای هواپیمایی معروف داخلی و خارجی انجام می شود. البته معمولا جهت استفاده از این خدمات، چند روز پیش از پرواز مورد نظر انجام می شود. مثلا اگر قصد ارسال بار به سوئد را دارید، باید ضمن هماهنگی های اولیه، چند روز قبل از پرواز اقدام به هماهنگی های اولیه و فریت بار جهت ارسال به کشور سوئد کنید. البته کارکنان شرکتهای ارائه دهنده این خدمات، راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهند داد و جای نگرانی نیست. 

اما خدمات کارگو در حقیقت آماده سازی و ارسال بار و کالاهای تجار و بازرگانانی است که به منظور واردات یا صادرات کالا اقدام به رزرو این خدمات می کنند. خدمات کارگو شامل طیف وسیعی از انواع کالاها و اجناس می شود. از حیوانات زنده تا قطعات خودرو و یا از کتاب و لوازم تحریر تا لوازم ساختمانی و... بطور خلاصه هر کالا و جنسی که در بازار مشاهده می کنید (چه ساخت داخل کشور و یا خارج از کشور) قابلیت ارسال با استفاده از خدمات کارگو را دارند. امروزه کارگو بخش مهمی از خدمات حمل بار به خارج از کشور را تشکیل می دهد. این امر نه تنها در مورد ایران بلکه در مورد بسیاری از کشورهای دیگر جهان نیز صدق می کند. چرا که کسانی که به امور تجارت و خرید و فروش اجناس از کشورهای دیگر مشغولند، از طرق مختلف کالاها و اجناس مورد نظر خود را از کشور صادر و یا به آن وارد می کنند. 

روش های حمل بار به خارج از کشور

اما خدمات حمل بار به خارج از کشور در حالت کلی از سه طریق صورت می گیرد:

 • حمل بار هوایی
 • حمل بار زمینی
 • حمل بار دریایی

در حقیقت هم فریت بار و هم کارگو می توانند از هر یک از سه طریق نام برده انجام شوند. اما تفاوت هایی در این میان وجود دارند.

 

ارسال بار به ترکیه

 

 

حمل بار به خارج از کشور از طریق هوایی:

خدمات هوایی کارگو یا حمل بار تجاری بصورت هوایی، با استفاده از هواپیماهای باری بزرگ و مخصوصی صورت می گیرد. از جمله هواپیماهای آنتونوف و ایلیوشین که در سطح جهان امروزه مورد استفاده قرار می گیرند و دارای ایمنی پرواز بالا و همچنین ظرفیت بالایی جهت حمل و نقل بار بین کشورهای مختلف جهان را دارند. 
اما خدمات فریت بار برای مسافرانی که می خواهند لوازم زندگی خود را به کشورهای دیگر ارسال کنند، معمولا از طریق هواپیماهای مسافربری صورت می گیرد. 
حمل بار از طریق هوایی معمولا به عنوان پر طرفدارترین و به صرفه ترین شیوه حمل بار به خارج از کشور شناخته می شود. 

حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی:

این شیوه معمولا جهت ارسال بار به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه، ارمنستان، عراق و غیره صورت می گیرد. به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند. 

بسته‌ بندی ، بیمه کالا و بارنامه حمل ونقل و  کنترل کیفی باربری ، وسایل نقلیه مناسب برای حمل بار در سریع‌ترین زمان و به شکل ایمن  و انتخاب روش‌های مختلف حمل‌ونقل توسط باربری بین‌المللی که می‌تواند شامل روش حمل زمینی  توسط کامیون دربستی و خرده بار حمل ترانزیتی ( cargo transit ) کالا از هر یک از مرزهای ورودی کشور به سایر شهرها و نیز به خارج  از  کشور ، ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی از هر یک از گمرکات  کشور ، حمل زمینی
از اروپا به ایران  ،  کشورهای آسیای میانه و بلعکس  و یا روش‌های حمل بارهای هوائی و دریایی باشد.

همان‌ طور که مشخص است تمامی موارد یاد شده باعث می‌شوند که انتخاب باربری برای حمل بار به خارج کشور اهمیت بسزایی داشته باشد.
 

حمل بار به خارج از کشور از طریق دریایی:

این روش می تواند جهت حمل بار مسافران و یا خدمات کارگو مورد استفاده قرار گیرد. در این روش اجناس و یا بار مسافران و یا بازرگانان (تجار و یا شرکتهای تجاری و بازرگانی) بسته بندی و آماده حمل شده و از طریق کانتینرهای مخصوص و سپس کشتی های باری به کشور مقصد ارسال می شوند. 

امروزه بسیاری از اشخاص حقیقی و یا حقوقی که قصد ارسال بار به خارج از ایران را دارند روش اول یعنی ارسال بار هوایی را انتخاب می کنند. اما روش های دیگر نیز برای برخی افراد یا شرکتها می تواند گزینه مناسبی باشد. به ویژه اشخاصی که وسایل و بارهای حجیم و سنگین زیادی - مانند مبلمان، کمدهای بزرگ و یا میزهای نهارخوری بزرگ - دارند. 

هزینه باربری به خارج از کشور:

قیمت و هزینه حمل بار به خارج از کشور بستگی به چند عامل تعیین کننده در محاسبه و ارزیابی آن دارد. از جمله:

 • نوع و روش باربری به خارج از کشور (هوایی، زمینی و یا دریایی)
 •  حجم و مقدار اجناس و یا کالاها
 • نوع اجناس
 • نرخ های پایه شرکتهای کارگو 

هزینه حمل و نقل وسایل و اثاثیه یا کالاهایی که از طریق خدمات باربری و حمل بار به خارج از کشور ارسال می شوند، بر اساس واحد کیلوگرم محاسبه می گردد. جهت استعلام قیمت خدمات حمل بار به کشورهای خارجی (آسیا، اروپا و یا سایر مناطق جهان) می توانید با شرکتهای ارائه دهنده این خدمات تماس و از آنها درباره آخرین قیمت ها و همچنین نوع خدمات و سرویس دهی آنها بپرسید.

اتوبار همسایه علاوه بر باربری در تهران  و باربری به شهرستان اقدام به جابجایی و حمل و نقل اسباب و لوازم مشتریان عزیز به کشور ترکیه نیز می باشد.حمل اثاثیه ی خود را با اطمینان به اتوبار همسایه بسپارید.

خدمات فریت کردن بار بسیار شبیه به حمل بار به شهرستان و یا استفاده از خدمات یک شرکت باربری تهران است. با این تفاوت که این بار مقصد کشوری دیگر است و بخش عمده کار در داخل ایران انجام می شود.

این شرکت برای حمل اثاثیه شما به خارج از کشور، دارای نماینده در کشورهای آسیایی و اروپایی است که این جابه جایی مطابق با استانداردهای جهانی حمل و نقل انجام می شود و در همه مراحل جابه جایی از قبیل:انجام تشریفات گمرکی تا مرحله ترخیص کالا و…همراه شما خواهیم بود.
ازچند سال گذشته با توجه به نیاز مردم کشورمان به خدمات حمل و جابه جایی بار به خارج از کشور،شرکت هایی  برای انجام این کارشکل گرفتند تا بتوانند به یاری شما عزیزان بشتابند.
ازمعیارهایی که مشتریان برای انتخاب یک شرکت مناسب، مد نظر قرار می دهند ،بحث هزینه، سرعت و تضمین سلامت بار است. برای انجام تضمین و ضمانت بار،می بایست حتما بار خود را بیمه کنید.
شرکت های باربری ، فرم هایی را به شما می دهند که باید وزن،حجم و چیزی که داخل بسته می خواهید قرار دهید را بنویسید و مشخصات گیرنده و فرستنده را هم به طور دقیق یادداشت کنید.
ما در شرکت اتوبار همسایه سعی می کنیم با داشتن مجوزهای معتبر تا جایی که امکان داشته باشد،هزینه های انتقال کالا به خارج از کشور را برای شما کمتر کنیم.
اتوبار همسایه  به همراه تیم حرفه ای خود ،قادر است با کمترین زمان و بالاترین کیفیت ،کلیه بارهای شما را منتقل کند.
شاید برای حمل کالاهای خود نگرانی هایی داشته باشید! اما تیم اتوبار همسایه  با انجام بسته بندی حرفه ای(کارتن های چند لایه،پلاستیک های حباب دار و…) برای کلیه بارها از جمله کالاهای حجیم و آسیب پذیر و…به شما اطمینان می دهد که با آسودگی خاطر بتوانید ،انجام جابه جایی خود را به ما بسپارید.
این شرکت پس از دریافت و بسته بندی کالاهای شما ،لیست تک تک آنها را به انگلیسی تهیه و شماره گذاری می کند زیرا در گمرک مقصد، نیاز به اطلاعات دقیق تک تک کالاها است.

 

پرسشهای رایج مشتریان درباره اسباب کشی به ترکیه از راه زمینی 

1. حمل و نقل زمینی برای ارسال اثاثیه به ترکیه از کجا انجام می شود؟

حمل و نقل زمینی از شمال غربی کشور مانند بازرگان صورت می گیرد. ارسال لوازم منزل ترکیه معمولا توسط دو نوع کانتینر با سایزهای 20 فوت و 40 فوت صورت می گیرد که حجم کانتینر 20 فوت حدود 30 متر مکعب و حجم کانتینر 40 فوت حدود 60 متر مکعب میباشد.

نکته: حداکثر ظرفیت وزن برای کانتینرهای معمولی 20 تن است.

2. هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است؟
 

یکی از موارد اغلب مهم در ارسال لوازم منزل به ترکیه برای بسیاری از مردم این است که ببینند هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه به فاکتورهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد.

برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به ترکیه، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند. با ابن حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست.

آیا هزینه ارسال وسایل خانه به ترکیه از شهرستان ها بیشتر است؟

از آن جایی که باید اثاثیه منزل داخل کانتینر جاسازی گردد و سپس برای انجام امور گمرکی به گمرک تهران بیایند، لذا ارسال اثاثیه از شهرستان مقداری بیشتر از تهران هزینه در بر خواهد داشت. علت این کار هم مقدار مسافت بیشتر است که کانتینر مجبور است اثاثیه را حمل کند.

در این خصوصهم  جای نگرانی نیست. پیش از شما هم بسیاری از افراد از شهرهای مثل مشهد، شیراز، اصفهان و … با هماهنگی قبلی و طی کردن مراحل پیشنهاد شده، اثاثیه خود را به صورت ایمن و تضمین شده به کشور ترکیه ارسال کرده اند.

 

بهترین شرکت حمل بار به ترکیه

 

 مراحل اصلی در ارسال اثاثیه به ترکیه

1. بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به ترکیه

در این مرحله اثاثیه شما مورد بازدید کارشناسی قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده می شود. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه نیز به شما اعلام میشود.

توجه :حتما پس از بازرسی و پیش از تحویل اثاثیه برای ارسال به ترکیه در خصوص هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه اطمینان حاصل فرمایید. هیچ هزینه پنهان، پوشیده و یا غیرقابل پیش بینی در صورت رعایت اصول بسته بندی وسایل و مراحل قانونی نبایستی به شما تحمیل گردد.

نکته: کارشناسان بایستی به هنگام بازرسی محموله، ضمن تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی با توجه به حساسیت اثاثیه و ارزش کالا، نسبت به تعیین نوع حمل (زمینی، دریایی، هوایی) و همچنین نوع بسته بندی (جعبه چوبی، کارتن، نایلون حبابدار، گونی، صندوق فلزی، پالت و غیره) اقدام کنند.

2. تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه

پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینری که باید اثاثیه شما داخل آن قرار داده شده و به ترکیه ارسال شود تخمین زده می شود. قابل ذکر است که ابتکار ترابر دو نوع کانتینر 20 فوتی و 40 فوتی برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد.

نکته:

طول انوع کانتینر 20 فوتی 6 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.

طول انوع کانتینر 40 فوتی 12 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.

همچنین کانتینرهای 20 فوتی HEAVY DUTY تا وزن 26 تن و کانتینر های 40 فوت HIGH CUBE تا ارتفاع 2/60 تن قابل بارگیری اند. در مواردی که به دلیل وزن و یا حجم زیاد محموله امکان بارگیری بار به کانتینرهای معمولی امکان پذیر نباشد هم می توان از کانتینرهای OPEN TOP که از بالا قابل بارگیری هستند و یا از کانتینر های FLAT RACK در سایزهای مختلف استفاده نمود.

3. انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

یکی از مهمترین موارد و حساس ترین مراحل ارسال لوازم منزل به ترکیه به صورت زمینی، مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به ترکیه است. هرگونه سهل انگاری در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها، سبب آسیب دیدگی لوازم منزل خواهد شد و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه میگردد.

4. تهیه لیست بسته بندی

از دیگر موارد ضروری که سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت و یا هزینه های اضافی میشود، تهیه لیست بسته بندی ست. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری به صورت کامل و دقیق در لیست جداگانه، جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده گردد.

نکته: نسخه ترجمه لاتین لیست اثاثیه برای ارائه به گمرک مقصد ضروری میباشد.

 

5. امور سمپاشی کانتینر و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی

با توجه به قوانین وضع شده برای ترخیص کالا در بسیاری از کشورهای اروپایی، آمریکا، ترکیه و استرالیا؛ تمامی لوازم ارسالی به ویژه بسته بندی های ساخته شده از چوب خام، پالت و سایر مصنوعات چوبی باید در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های مخصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شود و گواهی سمپاشی (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های معتبر دفع آفات نباتی معتبر و مجاز صادر گردد.

توجه : عدم انجام امور سمپاشی و نداشتن گواهی نامه های معتبر بین المللی منجر به پرداخت جریمه های سنگین در مقصد شده و بعلاوه هزینه قرنطینه و انجام امور سمپاشی نیز به هزینه های فوق اضافه میشود.

در صورت نیاز همچنین تمامی مراحل فوق با هماهنگی این شرکت توسط شرکتهای مجاز و معتبر صورت میگیرد.

6. بارگیری بار کانتینر و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا سایر گمرک های کشور

در این مرحله اثاثیه منزل را برای ارسال به گمرک ها، درون کانتینر بارگیری کرده و آن را به گمرک غرب تهران می فرستند. درون گمرک کارهایی مانند بازرسی، صدور تگ و … انجام می شود.

 

7. انجام تشریفات گمرکی و بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر در گمرک غرب تهران

از کارهای مهمی که درون گمرک تهران برای ارسال اثاثیه به ترکیه انجام می شود، بازرسی اثاثیه و لوازم مخصوصا توسط سگ مواد یاب میباشد. پس از بازرسی اثاثیه، وسایل مجدد درون کانتینر بارگیری شده و کانتینر پلمپ می گردد. این پلمپ تا آخرین مرحله که تحویل بار در مقصد است، باز نمیگردد.

 

8. صدور بیمه نامه معتبر بین المللی

در این مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی صادر می گردد.

نکته: این بیمه نامه نیز در مرحله اول با توجه به ارزش بار تعیین می شود. یعنی از مشتری پرسیده می شود ارزش ریالی اثاثیه منزل او چقدر میباشد. سپس با توجه به مقدار قیمتی که مشتری اعلام می کند، به ازای هر یک میلیون تومان ارزش، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته می شود و با توجه به لیست بسته بندی، بیمه نامه صادر شده و ترجمه می گردد.

 

9. صدور بارنامه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارسال به ترکیه

یکی از مراحل ارسال اثاثیه منزل به ترکیه که بسیار حائز اهمیت میباشد، صدور بارنامه زمینی برای ارسال اثاثیه از راه دریا است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر در آن خط قرار دارد انجام میگردد.

قابل توجه مشتریان عزیز:
شرکت باربری ما برای حمل زمینی حداقل بار، زیر ۵۰۰ کیلو قبول نمیکند .بار زیر ۵۰۰کیلو یا بار های خرده بار باید هوایی ارسال شود. مثلا یک عدد تلویزیون یا دوعدد کارتن ، باید هوایی ارسال شده و به فرودگاه مقصد ارسال میشود.

 

حمل وسایل سنگین به ترکیه

 

حمل لوازم سنگین به ترکیه

حمل وسایل بزرگ و حجیم به شهرهای ترکیه یکی دیگر از خدمات ما در باربری ترکیه به شمار می رود.جابجایی وسایل سنگین یکی ازطاقت فرسا ترین کارهاست که مسلما به تنهایی انجام پذیر نیست . یکی از وسایل بزرگ و سنگین هنگام جابجایی یخچال است .جابجایی و حمل یخچال در اسباب کشی خصوصا یخچال ساید بای ساید کمی سخت تر از اسباب و وسایل دیگر می باشد و نیاز به کارگر اسباب کشی تخصصی دارد.حمل پیانو به ترکیه ، حمل گاوصندوق به ترکیه ، حمل تردمیل و حمل یخچال به ترکیه و.... از جمله خدمات ما در حمل بار به شهرهای ترکیه می باشد.

برای اطلاع از هزینه حمل بارهای سنگین و حجیم به ترکیه و همچنین حمل لوازم منزل به ترکیه با ما تماس بگیرید.

ماشین حمل بار ترکیه

ارسال بار و انجام امورات گمرکی و ترخیص کالا

آیا میدانید بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل بخصوص جیهیزیه عروس امری کاملا تخصصی و حرفه ای است .این خدمات را به ما بسپارید .ارسال بار از تمام شهرهای ایران به ترکیه (استانبول ،ازمیر،انکارا،الانیا ؛انتالیا؛سامسون ،ادنا ،بورسا و ... ‌‌)
شرکت همسایه بار میتواند تمام بار ها و کالا های شما بخصوص اثاثیه منزل را به صورت گروپاژ و دربستی به تمام شهر های ترکیه و اروپا ارسال نماید 

021 44313379

02122347606

02122347595

02144762571

02144763438

02188311485

09128443695
 

حمل  لوازم واثاثیه منزل  به تمام نقاط استانبول با شرکت اتوبار همسایه.

ترکیه بلیک دوزو . ببک .اینسروت  باغچه شعی و غیره 

 همسایه بار با کادری مجرب در امور جابجایی لوازم منزل، بسته بندی، با قیمت مناسب

بسته بندی بارها و اثاثیه منزل برای ارسال به ترکیه

خدمات بسته بندی

خدمات بسته بندی

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است.
حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل ونقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری نسبت به درون شهری, تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد زیرا علاوه بر سوانح بین جاده ای ,موانع موجود درجاده ها خطر آسیب دیدن وسایل را حین حمل و نقل بالا میبرد .
حمل و نقل درون شهری

حمل و نقل درون شهری

با گذشت زمان زندگی انسان از حالت ساده خود خارج و پیچیده تر شده است. این تغییر وتحولات بر روی وسایل زندگی و حمل و نقل آنها نیز تاثیر گذاشته است.
خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

خدمات وانت بار و نیسان بار در غرب تهران

اتوبارهمسایه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید اتوبارهمسایه در این محدوده  آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.